dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 541 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leskiego

Jasień,Gdańsk

619 000 zł41 m² 15 093,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie nowe | W pełni wyposażone | ogródek | gotowe do wprowadzenia Wyobraź sobie Budzisz się w swoim zupełnie nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Siedlce,Gdańsk

659 000 zł51 m² 12 921,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu spore mieszkanie w kapitalnej lokalizacji. Mieszkanie Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miłosza

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 350 000 zł110 m² 21 338,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Na sprzedaż narożny dom szeregowy z ogródkiem w centrum Moreny przy cichej osiedlowej ulicy. [dom] Nieruchomość składa się z - salonu z kominkiem oraz kuchnią o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

609 520 zł40 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Na stokach Winnej Góry, zaledwie kilka chwil dzieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Marynarki Polskiej

Letnica,Gdańsk

16 500 000 zł7 500 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży znakomicie zlokalizowaną działkę, o pow. 7 500 m.kw., która zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nr 0504 może być zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 099 000 zł63 m² 17 361,80 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz jasnego i przestronnego apartamentu w samym sercu Przymorza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: świetna lokalizacja, widok na zieleń, elegancko urządzone, gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka położona na 3. piętrze w nowo wybudowanym budynku z 2024 roku na osiedlu Nowa Letnica, przy ul. Starowiejskiej 62a. Kawalerka o przemyślanym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Stare Miasto,Gdańsk

846 000 zł42 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wave nieruchomości wyjątkowa oferta w sercu Gdańska! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Jana Heweliusza 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego Madison oraz kilku minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyczółkowskiego

Siedlce,Gdańsk

899 000 zł79 m² 11 408,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78,8 m , położone na parterze jednopiętrowego budynku. Twoja oaza spokoju w sercu Gdańska - mieszkanie z duszą i ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 049 000 zł83 m² 12 699,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie z balkonem, położone w prestiżowej i zielonej części Morena - Myśliwskie Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Węgrzyna

Jasień,Gdańsk

409 000 zł23 m² 17 546,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta sprzedaży kawalerki - Gdańsk Jasień, ul. Węgrzna Na sprzedaż oferuję przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 23,31 m , położoną w szybko rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrzeszcz,Gdańsk

569 000 zł44 m² 12 786,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zamieszkaj w świetnej lokalizacji lub zainwestuj w nieruchomość z dużym potencjałem! Oto mieszkanie, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz. Atuty:atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowatorów

Kokoszki,Gdańsk

2 900 zł49 m² 59,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk Kokoszki | gotowe do zamieszkania Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,75 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

777 000 zł82 m² 9 475,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dla rodziny | kameralne osiedle | ogród / balkon | gdańsk Gdańsk - Gdańsk Południe 1-4 pokoje Metraże: ok. 28-81 m Stan deweloperski Termin oddania: 2027 Spokojne życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

579 000 zł49 m² 11 840,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla rodziny lub doskonałej lokaty kapitału w sercu Moreny? Ta oferta Cię zainteresuje! To niezwykle ustawne dwa pokoje położone na wygodnym pierwszym piętrze. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czermińskiego

Aniołki,Gdańsk

660 000 zł67 m² 9 908,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja! Niższa cena! Ostatnie dwa mieszkania już gotowe do odbioru! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Idealne miejsce do życia, rozwoju i inwestycji * Lokalizacja: gdańsk Okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem kawalerkę o powierzchni 30 m2, w doskonałej lokalizacji przy ul. Chłopskiej w Gdańsku! mieszkanie: przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze Wielkie,Gdańsk

1 950 000 zł72 m² 26 941,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 72,38 m w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Przymorze Wielkie Funkcjonalnie podzielone na dwa niezależne lokale: - kawalerkę typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

789 000 zł44 m² 18 133,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe miejsce do odpoczynku na łonie natury a jednak blisko centrum Gdańska. Okazja inwestycyjna! Ostatni lokal w takiej cenie! W dodatku gotowy do odbioru - zarabiaj (lub zamieszkaj.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Myśliwskie,Gdańsk

859 000 zł54 m² 15 936,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie na Morenie, ul. Myśliwskie Wzgórze Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , położonego w kameralnym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilka-Krzyżanowskiego

Strzyża,Gdańsk

3 000 zł39 m² 76,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, wyremontowane mieszkanie, w pełni urządzone zlokalizowane przy ul. Płk Wilka Krzyżanowskiego w Gdańsku. To idealna propozycja dla studentów, pary z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Sienna Grobla I,Gdańsk

297 251 zł25 m² 11 744,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne dla studenta lub singla! wyjątkowa lokalizacja! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Okolica: stare Miasto - 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulne, funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w bloku przy ul. Janusza Meissnera 16 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kubacza

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem długoterminowy - umowa na 12 miesięcy, dostępne od zaraz! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Trzypokojowy, przytulny lokal zlokalizowany jest w domku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biegańskiego

Chełm,Gdańsk

629 000 zł63 m² 9 921,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 63,4 m2, mieszczące w budynku usytuowanym na Gdańskim Chełmie. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość świetnie rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jadwigi

Chełm,Gdańsk

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe komfortowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej lokalizacji, na granicy dwóch dzielnic: chełm i Orunia Górna - w sąsiedztwie skrzyżowania havla/świętokrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego oraz przestronnego mieszkania w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Gdańsku? Świetnie trafiłeś! atuty: - 5min pieszo do Parku Reagana, - zaledwie 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałowa

Główne Miasto,Gdańsk

1 799 000 zł81 m² 22 179,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestorze - trafiłeś na perłę inwestycyjną. Ostatnie mieszkanie na najwyższym piętrze z wyjątkowym widokiem, tuż nad Motławą, piękna architektura, możliwość wygenerowania dwóch lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

6 594 315 zł222 m² 29 704,10 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Penthouse zajmuje całe piętro Przedstawiamy na sprzedaż penthouse z widokiem na morze oraz z bezpośrednią windą do apartamentu o powierzchni 222 m2, na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Gdańsk

1 865 123 zł97 m² 19 253,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Wykończony pod klucz , Gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 96,87 m2 gotowy do wprowadzenia na powierzchni 96,87 m2 w którego skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Śródmieście,Gdańsk

826 153 zł58 m² 14 197,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości Instalacje podtynkowe Drzwi antywłamaniowe system Smart Home sterowany przez aplikację , z możliwością rozbudowy o dodatkowe funkcję Prywatny ogród o pow 101m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 344 601 zł63 m² 21 370 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Osiedle Bulvar W biegu życia, znajdź chwilę dla siebie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62,92 m2 w budynku G składające się z: -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyczółkowskiego

Siedlce,Gdańsk

899 000 zł79 m² 11 408,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej dzielnicy Siedlce, otoczona liczną zielenią. Jest to idealna propozycja dla osób szukających "mieszkania z duszą", które cenią "stary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

1 049 000 zł64 m² 16 298,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 838 098 zł82 m² 22 492,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż apartament o powierzchni 81,72 m2, na prestiżowym osiedlu Bulvar. Składający się na: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -hol -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 580 729 zł82 m² 19 246,70 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Apartament gotowy do odbioru Osiedle Bulvar W biegu życia, znajdź chwilę dla siebie Na sprzedaż apartament 3-pokojowy o powierzchni 81.67 m2 w budynku F składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdańsk

814 680 zł33 m² 24 627,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Gotowe do odbioru Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,08 m2 w którego skład wchodzi: -salon z aneksem kuchennym, -przedpokój, -łazienka. Industrialny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Orunia Górna,Gdańsk

699 000 zł58 m² 12 052 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Słoneczne, przestronne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska tuż w zasięgu ręki! Połączenie osiedlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Brzeźno,Gdańsk

3 250 zł61 m² 53,39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy! Przedmiotem oferty jest wynajem przestronnego mieszkania położonego przy ulicy Gdańskiej w malowniczej dzielnicy Gdańsk Brzeźno. To idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

455 000 zł44 m² 10 340,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jak dom | ogród / balkon | 2-4 pokoje | szybki dojazd do gdańska 2-3 pokoje ok. 40-60 m Stan deweloperski Komfort domu zamiast mieszkania w bloku Na sprzedaż funkcjonalne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

590 000 zł27 m² 21 548,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opis Kawalerka położona w dzielnicy Gdańska-Nowa Letnica, ul. Sucha 31 , kompletnie wykończona nadająca się do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Wnętrze wykończone funkcjonalnie.