dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 541 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Gdańsk

Nowy Port,Gdańsk

25,41 zł/m²224 m² 5 691 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie płaci prowizji. Szczegóły oferty: typ nieruchomości: pomieszczenie magazynowe wysokiego składowania - Powierzchnia: 224 m - Poziom: 2. piętro - Dostęp: winda towarowa Udogodnienia: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atuty: falowiec przy ul. Piastowskiej 90 z panoramicznym widokiem na Zatokę Gdańską Duża odległość od sąsiednich budynków zapewniająca prywatność Balkon z imponującym widokiem na całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pobiedzisko

Siedlce,Gdańsk

440 000 zł25 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie 25 m po kapitalnym remoncie - Gdańsk Siedlce | idealne pod inwestycję Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na parterze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

749 000 zł34 m² 22 251,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Robyg Zajezdnia Wrzeszcz w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Modra

Olszynka,Gdańsk

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:373 m²

Na sprzedaż prawa do działki rod o powierzchni 373m2 położonej na terenie rod im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku, olszynki. Na działce znajduje się nowoczesny dom o powierzchni 70m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

300 065 zł25 m² 11 855,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

NNowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja westate przedstawia Państwu na wynajem przestronne i jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w atrakcyjnej lokalizacji na gdańskim Przymorzu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lindego

Strzyża,Gdańsk

3 099 000 zł321 m² 9 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Osowa,Gdańsk

595 000 zł42 m² 14 306,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,12 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 100 000 zł49 m² 22 619,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować nowy, dwupokojowy apartament z przepieknymi, bezpośrednimi widokami na Martwą Wisłę i Port Gdański, znajdujący się na V piętrze jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Legnicka

Siedlce,Gdańsk

648 912 zł31 m² 21 123,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie bez podatku pcc 2% Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w spokojnej, zielonej części Gdańska, na wzniesieniu blisko Śródmieścia. Okolica oferuje kameralną zabudowę, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 350 000 zł58 m² 23 275,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Morena | garaż + komórka Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,25 m , położone w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Galaktyczna

Osowa,Gdańsk

674 000 zł56 m² 12 057,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze budynku z windą przy ul. Galaktycznej w Gdańsku Osowa. Lokal dostępny od ręki, w stanie deweloperskim - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słabego

Matarnia,Gdańsk

399 000 zł30 m² 13 434,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Matarnia. Nieruchomość o bardzo praktycznym układzie pomieszczeń, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Biskupia

Śródmieście,Gdańsk

6 500 000 zł1 242 m² 5 232,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:32

 

Powierzchnia działki:315 m²

Atuty Kamienica z pozwoleniem na budowę oraz gotowym projektem. Ulica w trakcie rewitalizacji. Lokalizacja Gdańsk Śródmieście ma do zaoferowania wszystko czego poszukują zarówno lokalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 548 000 zł106 m² 14 631,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - komfort, cisza i bliskość natury Na sprzedaż oferujemy komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uranowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

2 100 zł52 m² 40,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***gdańsk Orunia , ul. Uranowa , słoneczne i umeblowane 2-pokojowe mieszkanie , II piętro , balkon*** Wolne od zaraz. Przestronne i jasne mieszkanie położone na II piętrze w 4-ro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdańsk

735 743 zł40 m² 18 225 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atuty Nieruchomości: prywatny ogród z wyjściem na Patio powierzchnia mieszkania :40.37 m2 system Smart Home sterowany przez aplikację , z możliwością rozbudowy o dodatkowe funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Kiełpino Górne,Gdańsk

1 291 000 zł118 m² 10 968,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Szukasz nowoczesnego, wolnostojącego domu w Gdańsku, ale rynek nie daje Ci właściwych opcji? Ta oferta jest odpowiedzią na te potrzeby. Wolnostojący dom jednorodzinny Treevia barn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

490 000 zł30 m² 16 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Łostowice, ul. Wielkopolska Mieszkanie Wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śluza

Śródmieście,Gdańsk

1 100 000 zł63 m² 17 460,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy | blisko Starego Miasta Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w zabytkowej, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leczkowa

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

589 999 zł55 m² 10 702 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na Sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Wrzeszcz Dolny, ul. Konrada Leczkowa Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w Gdańsku Wrzeszczu Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zeusa

Kowale,Gdańsk

409 000 zł32 m² 12 805 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Kawalerka 30,94m2 | blisko obwodnicy |parter z dużym ogródkiem | Kowale Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,94 m , zlokalizowana na Kowalach przy ul. Zeusa. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: gustowny styl wnętrza, przestronne 2 pokoje, idealne dla pary lub singla, doskonała lokalizacja - dzielnica Morena, nowoczesne budownictwo, klatki schodowe oraz części wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

1 107 000 zł46 m² 23 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowy apartament premium w sercu Starego Miasta w Gdańsku Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 46,16 m , położony w prestiżowej części gdańskiego Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem przepiękne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w Centrum Gdańska, zaledwie 10 min spacerem od galerii Forum. W skład oferowanej nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrzeszcz,Gdańsk

799 000 zł62 m² 12 928,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Szukasz mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty nieruchomości: świetna lokalizacja serce Wrzeszcza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

703 879 zł51 m² 13 718,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru i bez podatku pcc. Przestronne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie obejmuje: korytarz 2,84 m , wygodną łazienkę 4,88 m , ustawny pokój 11,74 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

689 000 zł58 m² 11 936,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe gdańsk jasień, ul. Potęgowska Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota Karczma

Matarnia,Gdańsk

584 000 zł64 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji jaką jest dzielnica Gdańsk Matarnia. Mieszkanie znajduje się w kameralnym 3 - piętrowym budynku, na bardzo cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

69 zł/m²116 m² 7 975 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Zapraszamy do wynajmu powierzchni biurowo-usługowej w samym centrum handlowej dzielnicy miasta Gdańsk: kluczowe atuty: - elastyczność aranżacji dzięki otwartej przestrzeni. - naturalne światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myczkowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

710 000 zł63 m² 11 287,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Gdańsk Morena - przestronne 3-pokojowe mieszkanie 63 m z dużym balkonem! Morena to jedna z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - zielona, spokojna, a jednocześnie doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Twarda

Młyniska,Gdańsk

526 320 zł41 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jak coś robić, to na 100. 100 procent stoczniovo. W skrócie O tym, dlaczego tutaj: topowa lokalizacja - blisko centrum Gdańska, a jednocześnie blisko natury; nowoczesne technologie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Borkowo,Gdańsk

569 000 zł55 m² 10 398,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,72 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2012 r. na osiedlu Nowy Horyzont (deweloper Euro Styl) w Borkowie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hokejowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

2 400 zł42 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W ossa nieruchomości Na wynajem funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tartaczna

Śródmieście,Gdańsk

2 750 zł34 m² 80,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnym, eleganckim apartamentowcu w ścisłym Śródmieściu Gdańska z miejscem garażowym pod budynkiem. Mieszkanie usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaglana

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

2 130 000 zł77 m² 27 626,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Elegancki apartament premium | Wyspa Spichrzów | Widok na Motławę. Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 77,1 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

423 000 zł36 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla rodziny | zieleń + przestrzeń | gdańsk południe Gdańsk - Łostowice 2-4 pokoje Stan deweloperski Termin oddania: 1q 2027 Na sprzedaż nowoczesne mieszkania położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Śródmieście,Gdańsk

609 000 zł45 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowo słoneczne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na cenionym osiedlu Słoneczna Morena przy ul. Lema w Gdańsku. To miejsce, które świetnie łączy nowoczesną zabudowę.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij