dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 524 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Hirszfelda

Siedlce,Gdańsk

345 500 zł26 m² 13 288,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż bezczynszowa kawalerka z możliwością korzystania z ogrodu oraz dużą komórką w świetnej lokalizacji - Gdańsk ul. Hirszfelda 8 mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dragana

Chełm,Gdańsk

619 000 zł61 m² 10 130,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3 pokojowego mieszkania Z oddzielną kuchnią, ze świetnym widokiem oraz przystankiem tramwajowym, jak I autobusowym blisko budynku? ta oferta jest dla ciebie! atuty: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ujeścisko,Gdańsk

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - przestronne, słoneczne oraz w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe. Dostępne od około 20.02.2026 roku. Świetna lokalizacja przy ulicy Piotrkowskiej w Gdańsku (2 minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stachury

Wrzeszcz,Gdańsk

3 300 zł42 m² 77,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, bardzo wygodny, 2-pokojowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Garnizon. Doskonała lokalizacja w centrum Wrzeszcza z rozbudowanym zapleczem handlowo - usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Podwale Staromiejskie

Główne Miasto,Gdańsk

146,67 zł/m²38 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal położony na parterze o przeznaczeniu handlowo - usługowo - biurowym, o powierzchni 37,5m2. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Podwale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem. Lokal usytuowany jest na parterze w 8 piętrowym bloku w świetnej lokalizacji. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

2 149 000 zł166 m² 12 961,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokalizacja Lokal znajduje się przy ul. Franciszka Hynka, na granicy Zaspy i Wrzeszcza jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska. To doskonale skomunikowana część miasta, ceniona za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

399 000 zł35 m² 11 416,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,95 m idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny z dziećmi, jak i jako inwestycja na wynajem. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flisykowskiego

Jasień,Gdańsk

665 000 zł67 m² 9 983,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy - idealne miejsce do życia i odpoczynku Nowoczesne rozwiązania i wysoka jakość wykonania deweloperskiego. Bez prowizji okolica: sklep: Lidl (5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wenus

Barniewice,Gdańsk

547 172 zł52 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,62 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Osowa,Gdańsk

438 628 zł41 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w otoczeniu natury i z doskonałą komunikacją. Brak pcc oraz prowizji - sprzedaż bezpośrednia. Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Piecki-Migowo,Gdańsk

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią Gdańsk Morena ul. Warneńska Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

949 000 zł70 m² 13 557,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szukasz gotowego do pracy biura w doskonałej lokalizacji w pełni umeblowanego, klimatyzowanego i z miejscami parkingowymi? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja Biuro znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

67 zł/m²118 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w Gdańsku Śródmieściu w pobliżu Motławy i Gdańskiej Starówki w zespole apartamentowców "nowa Lastadia. Mieści się na parterze apartamentowca. Lokal narożny 118.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosny Ludów

Główne Miasto,Gdańsk

1 329 997 zł44 m² 30 145 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowy 2- pok apartament nad Motławą 2 km do centrum! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skłodowskiej-Curie

Aniołki,Gdańsk

817 950 zł37 m² 22 299,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kameralny apartamentowiec składający się z lokali inwestycyjnych (vat 23%) w sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej. Oferta dotyczy kawalerki na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kowale,Gdańsk

702 396 zł71 m² 9 842,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 71,36 m2 wraz z poddaszem nieużytkowym 60 m2 oraz balkonem 8,77m2 na kameralnym osiedlu harmonijnie komponującym się z naturą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

949 000 zł62 m² 15 306,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w sercu Oliwy Lokalizacja: gdańsk Oliwa, al. Grunwaldzka 504 Kamienica z 1920 roku | Piętro 2/3 Powierzchnia: 62 m Cena: 949 000 zł Idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Twarda

Śródmieście,Gdańsk

384 000 zł25 m² 15 220 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Śródmieście,Gdańsk

819 500 zł54 m² 15 167,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Szukasz mieszkania z charakterem, w sercu Gdańska, ale jednocześnie gotowego do zamieszkania bez żadnych kompromisów? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,03 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolonijna

Sobieszewo,Gdańsk

799 999 zł90 m² 8 888,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem - Gdańsk, wyspa Sobieszewska! Rewelacyjna Inwestycja w tym rejonie nieruchomośći wynajmują sie cały czas! Powierzchnia: ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

3 000 zł43 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na minimum 12 miesięcy oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie położone na granicy gdańskiego Wrzeszcza i Brzeźna, w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Legionów

Wrzeszcz,Gdańsk

639 000 zł49 m² 13 148,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! rezerwacja Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Aroniowa

Osowa,Gdańsk

633 984 zł66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji : ) Zapraszam do zakupu nowego mieszkania w prestiżowej inwestycji Ostoja w Gdańsku. To doskonała propozycja dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarżyńskiego

Zaspa,Gdańsk

695 000 zł49 m² 14 212,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji - Gdańsk Zaspa ul. Skarżyńskiego. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 48,90 m2 składa się z słonecznego i przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Planetarna

Osowa,Gdańsk

541 342 zł51 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,07 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą, usytuowanego w zielonej i spokojnej części Gdańsk - Osowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stachury

Wrzeszcz,Gdańsk

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 47 m2 w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz, ul. Stachury 2, inwestycja Garnizon. Apartament znajduje się na 4 piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świrskiego

Ujeścisko,Gdańsk

659 000 zł55 m² 11 931,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią! To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości bez remontów, bez dodatkowych kosztów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na przymorzu W gdańsku - ul. Jagiellońska Blisko morza | Balkon | I piętro | Dostępne od marca 2026 | Wynajem długoterminowy ***** rozkład pomieszczeń: dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

880 000 zł39 m² 22 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie 38,22 m Zajezdnia Wrzeszcz, gdańsk Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,22 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Różany Stok

Kokoszki,Gdańsk

410 000 zł33 m² 12 424,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: kawalerka przy obwodnicy Trójmiasta idealna dla singla lub pod inwestycję Opis nieruchomości: oferujemy przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy.