Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://gdansk.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-klimatyczna.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i46433.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://gdansk.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-klimatyczna.html
https://gdansk.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-klimatyczna.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i46433.html

Udostępnij

Zdjęcie

Apartamenty Klimatyczna

Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, Klimatyczna 88

Adam Dąbrówka

Skontaktuj się

Apartamenty Klimatyczna

Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, Klimatyczna 88

Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, Klimatyczna 88

Apartamenty Klimatyczna

Apartamenty Klimatyczna

Stan inwestycji
oddana do użytku
Ceny
od 14 112 zł/m²
Metraże
od 30,84 do 49,53 m²
Liczba pokoi
od 2 do 3
Miejsca postojowe
naziemne

Stan inwestycji

oddana do użytku

Ceny

od 14 112 zł/m²

Metraże

od 30,84 do 49,53 m²

Liczba pokoi

od 2 do 3

Miejsca postojowe

naziemne

18 nieruchomości w tej inwestycji

Inwestycja realizowana przez:

Futuro Invest

Adam Dąbrówka

ul. Kazimierza Górskiego 1/102

Gdynia 81-304

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieA1/1 42,15 m² 14 444,84 zł/m² parter/2 2 608 850 zł
Mieszkanie
608 850 zł 42,15 m²
14 444,84 zł/m² 2 pok.
A1/1

MieszkanieA2/12 38,98 m² 15 114,67 zł/m² 1/2 2 589 170 zł
Mieszkanie
589 170 zł 38,98 m²
15 114,67 zł/m² 2 pok.
A2/12

MieszkanieA3/16 36,28 m² 15 934,40 zł/m² 2/2 2 578 100 zł
Mieszkanie
578 100 zł 36,28 m²
15 934,40 zł/m² 2 pok.
A3/16

MieszkanieB1/1 41,75 m² 14 111,86 zł/m² parter/2 2 589 170 zł
Mieszkanie
589 170 zł 41,75 m²
14 111,86 zł/m² 2 pok.
B1/1

MieszkanieB1/2 pod klucz 36,02 m² 20 283,73 zł/m² parter/2 2 730 620 zł
Mieszkanie
730 620 zł 36,02 m²
20 283,73 zł/m² 2 pok.
B1/2 pod klucz

MieszkanieB1/6 38,52 m² 15 295,17 zł/m² parter/2 2 589 170 zł
Mieszkanie
589 170 zł 38,52 m²
15 295,17 zł/m² 2 pok.
B1/6

MieszkanieB1/7 38,65 m² 14 957,31 zł/m² parter/2 2 578 100 zł
Mieszkanie
578 100 zł 38,65 m²
14 957,31 zł/m² 2 pok.
B1/7

MieszkanieB1/8 37,17 m² 14 725,59 zł/m² parter/2 2 547 350 zł
Mieszkanie
547 350 zł 37,17 m²
14 725,59 zł/m² 2 pok.
B1/8

MieszkanieB2/10 pod klucz 41,96 m² 18 145,14 zł/m² 1/2 2 761 370 zł
Mieszkanie
761 370 zł 41,96 m²
18 145,14 zł/m² 2 pok.
B2/10 pod klucz

MieszkanieB2/11 36,24 m² 15 375 zł/m² 1/2 2 557 190 zł
Mieszkanie
557 190 zł 36,24 m²
15 375 zł/m² 2 pok.
B2/11

MieszkanieB2/13 30,84 m² 16 750,97 zł/m² 1/2 2 516 600 zł
Mieszkanie
516 600 zł 30,84 m²
16 750,97 zł/m² 2 pok.
B2/13

MieszkanieB2/15 38,48 m² 14 703,74 zł/m² 1/2 2 565 800 zł
Mieszkanie
565 800 zł 38,48 m²
14 703,74 zł/m² 2 pok.
B2/15

MieszkanieB2/16 pod klucz 38,48 m² 18 987,01 zł/m² 1/2 2 730 620 zł
Mieszkanie
730 620 zł 38,48 m²
18 987,01 zł/m² 2 pok.
B2/16 pod klucz

MieszkanieB2/17 48,93 m² 14 730,84 zł/m² 1/2 3 720 780 zł
Mieszkanie
720 780 zł 48,93 m²
14 730,84 zł/m² 3 pok.
B2/17

MieszkanieB3/20 36,03 m² 15 669,44 zł/m² 2/2 2 564 570 zł
Mieszkanie
564 570 zł 36,03 m²
15 669,44 zł/m² 2 pok.
B3/20

MieszkanieB3/24 38,30 m² 15 350,91 zł/m² 2/2 2 587 940 zł
Mieszkanie
587 940 zł 38,30 m²
15 350,91 zł/m² 2 pok.
B3/24

MieszkanieB3/25 38,55 m² 15 251,36 zł/m² 2/2 2 587 940 zł
Mieszkanie
587 940 zł 38,55 m²
15 251,36 zł/m² 2 pok.
B3/25

MieszkanieB3/26 49,53 m² 14 626,89 zł/m² 2/2 3 724 470 zł
Mieszkanie
724 470 zł 49,53 m²
14 626,89 zł/m² 3 pok.
B3/26

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

Futuro Invest

Adam Dąbrówka

ul. Kazimierza Górskiego 1/102

Gdynia 81-304

508 080...

508 080 070

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij