dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Brzeźno

164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Brzeźno,Gdańsk

819 000 zł61 m² 13 519,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko W mio casa! Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku, w dzielnicy Brzeźno, zlokalizowane w bliskiej odległości od morza. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

4 120 zł33 m²

 

Piętro:2/14

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:10 000 zł

Na wynajem oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 2. piętrze w nowym, eleganckim budynku Atal Baltica Towers na ul. Hallera. Lokalizacja jest doskonała - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Brzeźno,Gdańsk

1 399 000 zł100 m² 14 004 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Marzysz o przestronnym mieszkaniu blisko morza? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w sercu nadmorskiego Brzeźna. Lokalizacja Brzeźno to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasickiego

Brzeźno,Gdańsk

1 350 000 zł58 m² 23 438 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dworska

Brzeźno,Gdańsk

840 000 zł45 m² 18 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45 m w nowoczesnej inwestycji Spravia na osiedlu Blisko w Gdańsku, w popularnej dzielnicy Brzeźno. Idealne dla osób szukających komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Brzeźno,Gdańsk

550 000 zł45 m² 12 222 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Usytułowane w drugiej linii brzegowej Brzeźna w wyjątkowo spokojnej okolicy z widokiem na morze! Mieszkanie znajduje się w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Brzeźno,Gdańsk

655 999 zł45 m² 14 578 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie: ma powierzchnię 45 m2 , położone na 3 piętrze 4 piętrowego budynku, składa się z: - oddzielnej kuchni z oknem od strony północnej - pokoju dziennego z wyjściem na balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

1 749 000 zł60 m² 29 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz apartamentu lub miejsca do zamieszkania w pasie nadmorskim ? Szum fal, klimatyczne molo i strzeżona plaża, do której dotrzesz spacerem -> Ta nieruchomość czeka właśnie na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Brzeźno,Gdańsk

1 500 000 zł79 m² 18 939,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nadmorski apartament w stanie deweloperskim blisko plaży. Atuty : - Funkcjonalny rozkład ( możliwość 3 sypialni) - Bliskość plaży - Wysoki standard wykonania oraz części wspólnych - Frontowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

2 995 000 zł83 m² 36 119,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nadmorski apartament premium z trzema tarasami Apartament zlokalizowany niespełna 700 m od morza w inwestycji Nadmorski Dwór z trzema tarasami w tym jeden na dachu. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Brzeźno,Gdańsk

1 099 000 zł52 m² 21 134,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentacje przestronnego mieszkania ogrodem i tarasem w spokojnym Brzeźnie, tuż obok plaży! Lokalizacja: brzeźno to cicha i urokliwa dzielnica Gdańska, charakteryzująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie dla osób, które szukają ciszy, spokoju i bliskości natury. Apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji dewelopera Invest Komfort "nadmorski Park". To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Brzeźno,Gdańsk

880 000 zł77 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Brzeźno, gdańsk o powierzchni 76,98m2 położone jest na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego bloku. Tylko 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Brzeźno,Gdańsk

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, dewelopera: invest Komfort, osiedle Gdańska - 900 m do plaży. Lokalizacja: gdańsk Brzeźno ulica Gdańska. Wyjątkowość osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Brzeźno,Gdańsk

579 000 zł39 m² 14 808,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, wyremontowane mieszkanie blisko plaży - Gdańsk, brzeźno Na sprzedaż piękne, w pełni wyremontowane mieszkanie z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gałczyńskiego

Brzeźno,Gdańsk

54 zł/m²56 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony przy ul. Gałczyńskiego. Składa się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się 33m2, pozostałe metry są na piętrze. Na parterze są wysokie witryny, miejsca na reklamę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzeźno,Gdańsk

579 000 zł39 m² 14 808,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje | inwestycja | gotowe do wprowadzenia | gdańsk brzeźno | lokalizacja: na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w jednej z najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Brzeźno,Gdańsk

819 000 zł61 m² 13 519,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Brzeźno,Gdańsk

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super mieszkanie, nowe budownictwo, miejsce w hali garażowej gratis! Wynajmę od października najpóźniej do 25.06.2025. 2 pokoje, przytulne i komfortowe, bardzo fajnie, nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Brzeźno,Gdańsk

5 200 zł65 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - nowoczesny apartament, zlokalizowany 950 m od Plaży w Gdańsku Brzeźnie. Zlokalizowany na prestiżowym kompleksie gdańska, stworzonym przez renomowanego dewelopera trójmiejskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gdańska

Brzeźno,Gdańsk

489 000 zł32 m² 15 046,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przestronna kawalerka - cała infrastruktura wokół, komunikacja z całym Trójmiastem, 400 m od morza! idealne pod najem - zarówno krótko jak I długoterminowy! Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasickiego

Brzeźno,Gdańsk

1 845 000 zł73 m² 25 187,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gdańsk Brzeźno / Ignacego Krasickiego | Jasny apartament z balkonem - 74 m2 | 3 pokoje, łazienka, miejsce garażowe, komórka | Świetna lokalizacja - 200 m od plaży. Atuty: - kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasickiego

Brzeźno,Gdańsk

1 948 000 zł73 m² 26 612 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzy pokojowy apartament położony 300m od plaży w Brzeźnie To miejsce, które stanie się Twoim prywatnym azylem, pełnym komfortu i elegancji. Przestronny apartament zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Brzeźno,Gdańsk

599 000 zł59 m² 10 184 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Tylko W golden gate! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Brzeźnie. Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Letnicka

Brzeźno,Gdańsk

1 364 000 zł68 m² 19 985,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Porto to elegancka, minimalistyczna zabudowa mieszkalna położona przy ulicy Letnickiej, na pograniczu Nowego Portu i Brzeźna. Niewysokie, pięciopiętrowe budynki, z przestrzenią za oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Brzeźno,Gdańsk

966 000 zł48 m² 19 979,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja Apartament zlokalizowany 700 metrów od plaży oraz nadmorskiej ścieżki spacerowej. Miejsce idealne zarówno do codziennego życia, jak i wypoczynku. Doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Brzeźno,Gdańsk

550 000 zł45 m² 12 222 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Usytułowane w drugiej linii brzegowej Brzeźna w wyjątkowo spokojnej okolicy której klimat po prostu trzeba poczuć! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Brzeźno,Gdańsk

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 60 m , zlokalizowany przy ul. Gdańskiej w Gdańsku-Brzeźnie. Budynek jest częścią nowego osiedla, w inwestycji wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Brzeźno,Gdańsk

563 000 zł45 m² 12 511,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, blisko plaży, 5 minut pieszo, gdańsk Brzeźno, ul. Broniewskiego Mocne strony nieruchomości: _bardzo dobra lokalizacja _blisko plaża _dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

750 000 zł40 m² 18 707,90 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiona w ofercie cena jest ceną brutto, zawiera vat w stawce 23%. Z tego tytułu kupujący nie ponosi kosztów pcc. Baltica Towers renomowanego dewelopera Atal to kompleks dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

880 000 zł48 m² 18 421,60 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

750 000 zł40 m² 18 754,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

800 000 zł32 m² 24 699 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

850 000 zł47 m² 18 228,60 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Brzeźno,Gdańsk

5 700 zł65 m² 87,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

5 250 zł55 m² 95,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament o powierzchni 55 m2 - 900 m do plaży. Lokalizacja: gdańsk Brzeźno ulica Nadmorski Dwór Wyjątkowość osiedla zawdzięczamy dzięki wspaniałej lokalizacji. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Brzeźno,Gdańsk

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania dla siebie lub pod wynajem blisko morza, idealnie trafiłeś! atuty: - balkon od strony południowej, - 6 minut spacerem do plaży, - idealny układ na wynajem 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworska

Brzeźno,Gdańsk

569 000 zł41 m² 13 720,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż atrakcyjnego, dwupokojowego mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska o nazwie Brzeźno. Propozycja skierowana zarówno dla inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Brzeźno,Gdańsk

720 000 zł54 m² 13 211 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Idealne miejsce do zamieszkania W niedalekiej odległości od plaży, ale także pod inwestycję: - pieszo do najładniejszej plaży Gdańska - Brzeźno - stadion piłkarski na którym odbywają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Brzeźno,Gdańsk

899 000 zł42 m² 21 152,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zalety Nieruchomości: 200m do plaży (wejście nr. 47); w cenie mieszkania całe wyposażenie; mieszkanie gotowe do wprowadzenia; pełna infrastruktura w pobliżu 300m; ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walecznych

Brzeźno,Gdańsk

940 000 zł63 m² 14 920 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, 3 minuty od Plaży. Wyodrębnione atuty: ogrzewanie podłogowe w łazience komfort cieplny. Wykończenie łazienki.