Dom, ul. Miłosza
Miłosza, Piecki-Migowo, Gdańsk, pomorskie
- 1 990 000 zł
- 113,77 m²
- 17 491,43 zł/m²
Roksana Witek
Skontaktuj się
Dom, ul. Miłosza
Miłosza, Piecki-Migowo, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Dom, ul. Miłosza
Zaktualizowane: 22 maja 2026
1 990 000 zł 113,77 m² 17 491,43 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
część domu
4
110 m²
garaż
2013
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
część domuLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
110 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
2013Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 990 000 zł (17 491,43 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 113,77 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: część domu; rok budowy: 2013
- pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- okna: drewniane
- Działka: 110 m²
- dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: miejskie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Inter Estate Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: MGH182632
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Miłosza, Piecki-Migowo, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: las, łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy
Opis nieruchomości
Na sprzedaż narożny dom szeregowy z ogródkiem w centrum Moreny przy cichej osiedlowej ulicy.
[DOM]
Nieruchomość składa się z salonu z kominkiem oraz kuchnią o powierzchni łącznej 49 m2, pomieszczenia gospodarczego 2m2,WC 2m2, oraz korytarza z szafą w zabudowie, sypialni głównej 15m2 z własną garderobą ok 7m2, dwóch sypialni ok 11m2 i łazienki.
Duży narożny ogród 110 m2 z ekspozycją od strony wschodniej.