Działka budowlana Kiełpino Górne, ul. Łagowska
Łagowska, Kiełpino Górne, Gdańsk, pomorskie
- 355 000 zł
- 1 375 m²
- 258,18 zł/m²
Działka budowlana Kiełpino Górne, ul. Łagowska
Łagowska, Kiełpino Górne, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
2 czerwca 2017
Działka budowlana Kiełpino Górne, ul. Łagowska
Zaktualizowane: 2 czerwca 2017
355 000 zł 1 375 m² 258,18 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 355 000 zł (258,18 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 375 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz
- Źródło: biuro nieruchomości: seeDOM Nieruchomości, zaktualizowane: 02.06.2017
- numer ogłoszenia: SD930819
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Łagowska, Kiełpino Górne, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, łąka
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
POLECAMY DO SPRZEDAŻY działkę budowlaną 1375m2 zlokalizowaną w Gdańsku Kiełpinie Górnym u zbiegu ulic Łagowskiej i Kortowskiej. Działka zgodnie z przeznaczeniem planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową ekstensywną tj.: domy wolno stojące jedno-lub dwu-mieszkaniowe na jednej działce. Działka bardzo ładnie położona na słonecznym południowo - północnym wzniesieniu. (...)