Działka rekreacyjna, ul. Kochanowskiego
Kochanowskiego, Brzeźno, Gdańsk, pomorskie
- 55 000 zł
- 300 m²
- 183,33 zł/m²
Joanna Silarska
Skontaktuj się
Działka rekreacyjna, ul. Kochanowskiego
Kochanowskiego, Brzeźno, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka rekreacyjna, ul. Kochanowskiego
Zaktualizowane: 14 maja 2026
55 000 zł 300 m² 183,33 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 55 000 zł (183,33 zł/m²)
- Forma własności: dzierżawa
- Działka: rekreacyjna (ogródek działkowy), 300 m²
- z dojazdem, działka ogrodzona
- Źródło: biuro nieruchomości: White House Nieruchomości Beata Rusinek, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 582456
Lokalizacja
- Adres: Kochanowskiego, Brzeźno, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
Twoja zielona enklawa blisko morza i
Ogród, który żyje
Tu naprawdę wszystko rośnie i to bujnie!
Znasz to uczucie, kiedy wchodzisz na działkę i od razu czujesz, że ktoś włożył w nią serce? Tak właśnie jest tutaj.
Znajdziesz tu m.in. (...)
502 595...
502 595 566