Działka przemysłowa, ul. Miałki Szlak

Miałki Szlak, Rudniki, Gdańsk, pomorskie

  • 9 950 000 zł
  • 12 666 m²
  • 785,57 zł/m²

Zdjęcie

Emilia Robaszkie...

Skontaktuj się

Działka przemysłowa, ul. Miałki Szlak

Miałki Szlak, Rudniki, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

9 950 000 zł

12 666 m²

785,57 zł/m²

Działka przemysłowa, ul. Miałki Szlak

Zaktualizowane: 17 maja 2026

9 950 000 zł 12 666 m² 785,57 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 9 950 000 zł (785,57 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Media: woda

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym, zlokalizowana w strategicznym punkcie komunikacyjnym i w niewielkiej odległości od centrum miasta.
Bezpośrednie sąsiedztwo skrzyżowania ul. Elbląskiej i Trasy Sucharskiego zapewnia sprawny dojazd do portu, autostrady A1, tras S7 i S6 oraz obwodnicy Trójmiasta. (...)

Agent

Emilia Robaszkiewicz

660 300...

660 300 674

58 380 70 70

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Emilia Robaszkiewicz

660 300...

660 300 674

58 380 70 70

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: