Działka rekreacyjna, ul. Marynarki Polskiej

Marynarki Polskiej, Nowy Port, Gdańsk, pomorskie

  • 54 000 zł
  • 495 m²
  • 109,09 zł/m²

Zdjęcie

Piotr

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna, ul. Marynarki Polskiej

Marynarki Polskiej, Nowy Port, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

54 000 zł

495 m²

109,09 zł/m²

Działka rekreacyjna, ul. Marynarki Polskiej

Zaktualizowane: 4 maja 2026

54 000 zł 495 m² 109,09 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 54 000 zł (109,09 zł/m²)
  • Media: prąd, woda
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 04.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Na sprzedaż wyjątkowo zadbana i w pełni wyposażona działka rekreacyjna o powierzchni 495 m², położona w ROD im. Bohaterów Monte Cassino w Gdańsku (ul. Marynarki Polskiej 60). To idealne miejsce dla osób szukających ciszy i zieleni, nie rezygnując z bliskości miasta i morza. (...)

Agent

Piotr

576 233...

576 233 559

576 233 559

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr

576 233...

576 233 559

576 233 559

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości