Działka rekreacyjna, ul. Bratki
Bratki, Olszynka, Gdańsk, pomorskie
- 32 900 zł
- 393 m²
- 83,72 zł/m²
Dorota Osowska
Skontaktuj się
Działka rekreacyjna, ul. Bratki
Bratki, Olszynka, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Działka rekreacyjna, ul. Bratki
Zaktualizowane: 18 maja 2026
32 900 zł 393 m² 83,72 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 32 900 zł (83,72 zł/m²)
- Forma własności: dzierżawa
- Działka: rekreacyjna, 393 m²
- dojazd drogą utwardzoną
- Źródło: biuro nieruchomości: OSSA NIERUCHOMOŚCI - ANDRZEJ OSOWSKI, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 277/9733/OGS
Lokalizacja
- Adres: Bratki, Olszynka, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: las, rzeka
- W pobliżu: restauracja, pub, centrum handlowe, kościół, bank
Opis nieruchomości
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W OSSA NIERUCHOMOŚCI!
Działka ROD 393 m² 2,5 km od Gdańskiej Starówki.
Oferujemy odstąpienie prawa do użytkowania działki ROD o powierzchni 393 m², położonej w zielonej i spokojnej okolicy, jedynie 2,5 km od centrum Gdańska.
To doskonałe miejsce na odpoczynek od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie Starówki. (...)
602 762...
602 762 462