dowolna

Działki Gdańsk Matarnia

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, Złota Karczma

Złota Karczma,Gdańsk

5 300 zł400 m² 13,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

działka rekreacyjna 400m kw.wjazd na samochód,grill murowany,drzewa owocowe,działka słoneczna przez cały dzień

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Budowlanych

Matarnia,Gdańsk

18 260 000 zł166 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- uwaga! - uwaga! - bardzo korzystnie położona działka o pow. 16,6 ha - strefa produkcyjno - usługowa. Bardzo blisko lotniska rębiechowo, blisko ul. Słowackiego, blisko Gdańskiej /pomorskiej/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Synów Pułku

Klukowo,Gdańsk

350 000 zł840 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 840m2 w Gdańsku Klukowie, ul. Synów Pułku z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 152m2. Działka atrakcyjnie zlokalizowana, dojazd drogą utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Budowlanych

Firoga,Gdańsk

25 000 zł10 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę atrakcyjną działkę pod inwestycję o powierzchni 10 000 m2 w Gdańsku ul.Budowlanych 68 z możliwością współfinansowania inwestycji. Cena 2,50zł / m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Radarowa

Matarnia,Gdańsk

150 000 zł719 m² 208,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Prąd - słup na działce przylegającej, warunki Zabudowy dla działki przylegającej, media w głównej drodze. Działka w II linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Spadochroniarzy

Klukowo,Gdańsk

38 241 600 zł47 802 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Bezpośrednia. Działka nr 320/2 obręb Klukowo, vis a vis bramy wjazdowej na projektowany nowy port lotniczy. Najlepsze miejsce do inwestycji Cargo lub innej związanej z transportem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Radarowa

Klukowo,Gdańsk

285 000 zł825 m² 345,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Budowlana w bardzo przyjaznej, spokojnej i pięknej okolicy. Gdańsk-Klukowo 825m2. Dzialka budowlana (kształt trapezu), uzbrojona (gaz, prąd, kanalizacja, woda) w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zenitowa

Klukowo,Gdańsk

158 400 zł720 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży 3 działki o pow. od ok. 700m2 do 900 m2. położone przy ul. Zenitowej.Działki płaskie, nasłonecznione, położone na terenie planowanego osiedla domów jednorodzinnych ok. 15 domów.