dowolna

Działki rekreacyjne Gdańsk - Sprzedaż i wynajem działek

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Galla

Brzeźno,Gdańsk

59 000 zł300 m² 196,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Od 19.06 - 26.06.2023 znajduję się na urlopie. Wszelkie informacje udzielę po powrocie. Działka Na sprzedaż prawa do działki rod (rodzinny Ogród Działkowy) położonej w świetnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

47 000 zł300 m² 156,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta przeniesienia prawa do działki rod na Gdańskiej Zaspie. Pięknie nasłoneczniona działka w kształcie prostokąta, położona w środkowej części na terenie ogródków działkowych rod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Malinowa

Barniewice,Gdańsk

115 000 zł465 m² 247,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować: działka o powierzchni 465m2 położonej w Gdańsk - osowa Posiada niesymetryczny układ, natomiast możliwy do pełnego zagospodarowania terenu, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, Orunia

Orunia,Gdańsk

40 000 zł428 m² 93,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz działki rekreacyjnej 10 min do centrum Gdańska to ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się ofertą działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Źródlana

Jasień,Gdańsk

89 000 zł308 m² 289 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rod znajdującej się na Jasieniu przy ul. Źródlanej 80. Działka o powierzchni 308 m2 z domkiem letniskowym. Domek o wymiarach 5x5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Wołkowyska

Piecki-Migowo,Gdańsk

42 000 zł300 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna rod Migowo II Ul. Wołkowyska 21 80-283 Gdańsk Atrakcyjnie zlokalizowany ogródek działkowy w dzielnicy Gdańsk-Migowo na szczycie wzgórza morenowego z widokiem na dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Krasnoludków

Oliwa,Gdańsk

36 000 zł400 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Unikalne miejsce do wypoczynku w Oliwie, znajduje się w okolicy Lasów Oliwskich - wyjątkowe miejsce. Nadaje się do dalszej adaptacji. Do wypoczynku, jednocześnie blisko miasta; z własnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Źródlana

Jasień,Gdańsk

99 000 zł308 m² 321,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam prawo do użytkowania działki rod znajdującej się na Jasieniu przy ul. Źródlanej. Działka o powierzchni 308 m2 z domkiem letniskowym. Domek o wymiarach 5x5 z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

95 000 zł470 m² 202,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super lokalizacja, morena, przy osiedlu domków jednorodzinnych, blisko do wszelkiej infrastruktury a jedak oaza spokoju, piękny nieprzecietny Widok na wzgorek i las. Rod Migowo II, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Nowatorów

Kokoszki,Gdańsk

119 000 zł309 m² 385,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opis nieruchomości: działka o kształcie prostokąta, płaska o powierzchni 309 m2. Woda i prąd na działce doprowadzone do domku. Szambo na posesji. Dojazd drogą gruntową, utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Meteorytowa

Osowa,Gdańsk

110 000 zł360 m² 305,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zainteresowało Cię to ogłoszenie? Po pełen wachlarz naszych ofert zapraszamy na naszą stronę internetową lub do kontaktu z agentem. Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy działkę położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Jelitkowo,Gdańsk

10 200 zł6 000 m² 1,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod działalność rekreacyjno sportową nad morzem - 100 m od plaży Idealny teren pod działalność rekreacyjną nad morzem. Teren częściowo zadrzewiony, płaski. Warunki najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Jelitkowska

Jelitkowo,Gdańsk

5 400 zł3 000 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Kasjopei

Osowa,Gdańsk

300 000 zł1 430 m² 209,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Okolica: działka znajduje się w gdańskiej dzielnicy Osowa, przy cichej, osiedlowej ulicy. Sąsiedztwo stanowią domy w zabudowie szeregowej. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Kampinoska

Orunia,Gdańsk

38 000 zł420 m² 90,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy działkę położoną na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "rod Nad Oranią" o powierzchni 420 m2. Obecne zagospodarowanie działki: rekreacyjna +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Meteorytowa

Osowa,Gdańsk

119 000 zł320 m² 371,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy działkę położoną na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "rod Przystań" o powierzchni 320 m2. Na oferowanym ogródku położony jest murowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

21 900 zł100 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy działkę położoną na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "rod Pilotów" o powierzchni 100 m2. Obecne zagospodarowanie działki: rekreacyjna +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Meteorytowa

Osowa,Gdańsk

145 000 zł360 m² 402,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rod o powierzchni 360 m2, położona Gdańsk-Osowa ul. Meteorytowa. Płaska, ogrodzona , z zadbanym trawnikiem, dużą huśtawką, pięknymi starymi tujami, droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

80 000 zł600 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zainteresowało Cię to mieszkanie? Po pełen wachlarz, niepublikowanych ofert zapraszamy na naszą stronę internetową. Szanowni państwo, w ofercie przedstawiamy dwie, połączone działki rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową, ul. Zaścianek

Brzeźno,Gdańsk

9 999 zł330 m² 30,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działke ogrodnicza/rekreacyjna rod działka miesci sie miedzy Letnicą a Wrzeszczem trawa na całej powierzchni, kilka drzew, krzaków, domek z tarasem woda/prąd zapraszam do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, Jasień

Jasień,Gdańsk

30 000 zł351 m² 85,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjno-ogrodniczą z domkiem murowanym. Powierzchnia działki wynosi 351m2 Powierzchnia całkowita domu 27,4m2: ( pokój 11m2, kuchnia 3,2m2, łazienka 1,2m2, przedpokój 3m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Owczarnia

Owczarnia,Gdańsk

99 000 zł400 m² 247,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Witam, sprzedam działkę Z domkiem murowanym nowo wybudowanym,wszystkie media,Z bogatym wnętrzem,ocieplony,Z wyposażeniem domek ma 84M2.MIESZKALNEGO,SKŁADA SIĘ Z 3 POKOJE,ANEKS.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Inżynierska

Kokoszki,Gdańsk

20 000 zł300 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

działka 300 m2 , ogrodzona, z małym murowanym domkiem ok 20 m2, szklarnia, dobry dojazd , drzewa i krzewy owocowe, narzędzia i maszyny w cenie, woda na działce, prąd w domku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Olszyńska

Olszynka,Gdańsk

16 000 zł300 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ładną działke ogrodniczo rekreacyjną z nowym domkiem drewnianym, na działce jest pręd i woda. Bardzo polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Zawiślańska

Stogi,Gdańsk

17 000 zł400 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę w Gdańsku Stogach (ul.Zawiślańska), w cichym i spokojnym miejscu. Dzialka ma dogodny ksztalt "kwadratowego" prostokata, sloneczna, krzewy i drzewka sa na obrzezach.