dowolna

Nowe mieszkania Oliwa, Gdańsk - Mieszkania z rynku pierwotnego Oliwa

17 ogłoszeń

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

987 821 zł48 m² 20 778,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży apartament 47,54m2 w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku Oliwie. Lokal znajduje się na parterze, składa się z 2 pokoi, holu, łazienki, tarasu 26m2. Oddane do użytku do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

1 536 833 zł72 m² 21 229,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży apartament 72,39m2 w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku Oliwie. Lokal składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, dwóch niezależnych pokoi, łazienki, wc, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

1 427 399 zł68 m² 21 025,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży apartament 67,89m2 w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku Oliwie. Lokal znajduje się na parterze, składa się z 3 pokoi. łazienki, wc, holu, garderoby i tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

849 721 zł41 m² 20 821 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna wyjątkowe osiedle świetna lokalizacja duży taras Gotowe do odbioru kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

1 090 507 zł48 m² 22 938,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament | 1piętro z windą | Premium mieszkanie Apartament 2 pokojowy o powierzchni 47,54 m2, z ekspozycją południową, usytuowany na I piętrze. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

871 700 zł41 m² 21 365,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wspaniałe miejsce w Gdańsku do zamieszkania. Tereny rekreacyjne, sauna, siłownia, stacja ładowania samochodów elektrycznych. Cały projekt składa się z trzech budynków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

887 959 zł42 m² 20 917,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż apartament 2 pokojowy o powierzchni 42,45 m2, parter z ogrodkiem, ekspozycja zachodnia w prestiżowej lokalizacji Gdańsk Oliwa. Inwestycja, na terenie której znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Oliwa,Gdańsk

1 619 000 zł79 m² 20 493,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowo wybudowana, kameralna inwestycja w "zielonej" części Oliwy. Budynek w którym znajduje się tylko parę mieszkań, tworzy enklawę spokoju dla wszystkich szukających spokoju lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

875 658 zł42 m² 20 628 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna, niezwykła inwestycja. Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej z najstarszych i najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska czyni ją wyjątkową. W pobliżu zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 287 564 zł61 m² 21 000,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera- bez prowizji oraz podatku pcc. Mieszkanie 3 pok. o pow. 61,31 m2. Salon z aneksem kuchennym (23,91 m2) posiada wyjście przez przesuwne drzwi na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

995 007 zł42 m² 23 445 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera! dostępne inne metraże! oferta dotyczy lokalu C.1.1 Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej z najstarszych i najbardziej atrakcyjnych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

980 667 zł52 m² 18 811 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Oliwie nowoczesna, niezwykła inwestycja. Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej z najstarszych i najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska czyni ją wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

1 336 611 zł68 m² 19 792,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksus w pięknym wydaniu. Duży ogródek 49 m2. Jeśli cenisz wyjątkowy styl, prestiż i wygodę życia, ten apartament jest właśnie dla Ciebie. Jest również doskonały jako lokata kapitału,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

975 287 zł44 m² 22 297,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeśli cenisz wyjątkowy styl, prestiż i wygodę życia, ten apartament jest właśnie dla Ciebie. Jest również doskonały jako lokata kapitału, pod wynajem długo i krótkoterminowy. Trudno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

975 114 zł44 m² 22 401 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywna inwestycja w Gdańsku Oliwie. Całość to trzy budynki wielorodzinne z pełną infrastrukturą. Doskonale zlokalizowana. Wysoki standard wykończenia części wspólnych. Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

880 793 zł50 m² 17 524,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Gdańsku Oliwie. Bardzo wysoki standard. Inwestycja składa się z trzech budynków wielorodzinnych z pełną infrastrukturą. Mieszkania gotowe do odbioru. Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

880 800 zł50 m² 17 524,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego w samym sercu Gdańska. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 828 666 zł82 m² 22 289,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna wyjątkowe osiedle świetna lokalizacja duży taras termin realizacji: IV kwartał 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 445 222 zł63 m² 22 874,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 336 611 zł68 m² 19 784,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 236 320 zł47 m² 26 507,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 104 396 zł51 m² 21 843,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

803 017 zł36 m² 22 140 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

999 617 zł43 m² 23 252,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 1-pokojowe mieszkanie z balkonem duża część dzienna wyjątkowe osiedle świetna lokalizacja duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

695 131 zł36 m² 19 086,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

2 405 365 zł127 m² 18 942,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

695 131 zł36 m² 19 086,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, jednocześnie zależy Ci na lokalizacji w biznesowej części Gdańska? A może cenisz sobie bliskość natury i lasu? Dobrze trafiłeś, mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

1 279 653 zł64 m² 19 901,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

1 767 505 zł77 m² 22 838,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

880 793 zł50 m² 17 531,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera- bez prowizji oraz podatku pcc. Mieszkanie 2 pok. o pow. 50,24 m2. Salon z aneksem kuchennym (28,61 m2) posiada wyjście przez przesuwne drzwi balkonowe na ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

975 114 zł44 m² 22 349,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera- bez prowizji oraz podatku pcc. Apartament 2 pokojowy o powierzchni 43,63 m2, z ekspozycją wschodnią, usytuowany na I piętrze. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

880 800 zł50 m² 17 524,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

920 250 zł50 m² 18 269,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 317 238 zł64 m² 20 495,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To inwestycja niezwykła. Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej z najstarszych i najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska czyni ją wyjątkową. W pobliżu zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 307 868 zł60 m² 21 797,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

786 846 zł44 m² 17 712 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania piękne mieszkanie w samym sercu oliwy z ogródkiem. Doskonałe pod inwestycję, z terminem oddania już IV kwartał 2023! Teren rekreacyjny, sauna, klub fitness, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 626 170 zł80 m² 20 279 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera- bez prowizji oraz podatku pcc. Apartament 3 pokojowy o powierzchni 80,34 m2, z ekspozycją południową, usytuowany na parterze. Salon z aneksem kuchennym (30,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 266 504 zł47 m² 26 719,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera- bez prowizji oraz podatku pcc. Mieszkanie na sprzedaż: odbiór czerwiec 2024 Apartament 2 pokojowy o powierzchni 47,40 m2, z ekspozycją południową, usytuowany na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 370 789 zł67 m² 20 542,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 67 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 400 870 zł70 m² 19 884,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 70,5 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie.