dowolna

Nowe mieszkania Oliwa, Gdańsk - Mieszkania z rynku pierwotnego Oliwa

17 ogłoszeń

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

792 467 zł75 m² 10 630 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Aktualnie w sprzedaży posiadam ostatnie mieszkania w metrażach od 45 do 74,5 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej między Przymorzem a Oliwą. Cała inwestycja składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

678 576 zł64 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

638 970 zł54 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartamentowiec dzięki zaledwie 3 kondygnacjom naziemnym i unikalnej architekturze idealnie wkomponuje się w okolicę - w północnej, wyjątkowo kameralnej części Gdańska dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Oliwa,Gdańsk

1 134 227 zł93 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

534 143 zł47 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadam luksusowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46,65 m2, znajdujący się na drugim piętrze. Zaprojektowano w nim salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

533 760 zł38 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament w Parku Oliwskim - nowopowstałe osiedle, prestiżowa lokalizacja. Osiedle znajduje się w sercu miasta, a jednak dominuje tu cisza i spokój! Apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

549 810 zł37 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

586 710 zł37 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

652 740 zł51 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

1 335 380 zł116 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna inwestycja w centrum Gdańskiej Oliwy z widokiem na Park Oliwski. Okolica otoczona lasem Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz licznymi restauracjami. Dogodny dojazd do obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

671 208 zł67 m² 10 030 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadam luksusowy apartament 3-pokojowy o pow. 66,92 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze. Zaprojektowano w nim salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

602 454 zł51 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadamy dwupokojowe mieszkanie w sześciokondygnacyjnym budynku. Przestronny pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym,sypialnią oraz łazienką o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

60 m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadamy trzyppokojowe mieszkanie w sześciokondygnacyjnym budynku. Przestronny pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym, dwie sypialnie oraz łazienka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

720 006 zł70 m² 10 249,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadamy trzypokojowe mieszkanie w sześciokondygnacyjnym budynku. Przestronny pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym, dwie sypialnie wraz z dwoma z łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

931 711 zł95 m² 9 849,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadam luksusowy apartament 4-pokojowe o pow. 94,59 m2, znajdujący się na drugim piętrze. Zaprojektowano w nim salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

849 615 zł87 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadamy czteropokojowe mieszkanie w sześciokondygnacyjnym budynku. Przestronny pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, dwie łazienki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

1 007 716 zł106 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadamy czteropokojowe mieszkanie w sześciokondygnacyjnym budynku. Przestronny pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym, trzy sypialnie dwie łazienki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

494 490 zł47 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zainspirowana dziełami sztuki inwestycja zlokalizowana na Oliwie składa się z 11 budynków. Fasady budynków będą wykonane ze szlachetnych i energooszczędnych materiałów. Elewacja będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

664 224 zł68 m² 9 799,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

642 432 zł67 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

573 434 zł60 m² 9 569,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

868 713 zł93 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

664 244 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie w stanie deweloperskim gotowe do odbioru na pograniczu Oliwy i Przymorza. Mieszkanie ma powierzchnię 67,78 m2 i jest położone na IV piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

494 490 zł47 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

1 007 716 zł106 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

649 813 zł70 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

849 615 zł87 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

534 555 zł51 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

868 713 zł93 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

642 432 zł67 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

664 244 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

497 616 zł44 m² 1 120 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie sprzedaży posiadamy dwupokojowe mieszkanie w sześciokondygnacyjnym budynku. Przestronny pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym, sypialnią oraz łazienką o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

573 434 zł60 m² 9 569,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

583 261 zł60 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

664 224 zł68 m² 9 799,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

387 025 zł34 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

1 335 380 zł116 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Macierzy Szkolnej w Gdańsku

Oliwa,Gdańsk

468 360 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania w prestiżowej lokalizacji! Mieszkanie o pow. 39,03 m2 z balkonem. W wyjątkowym miejscu powstaje kameralne osiedle. Kwartet Polanki położony jest u zbiegu dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Macierzy Szkolnej w Gdańsku

Oliwa,Gdańsk

688 700 zł71 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania w prestiżowej lokalizacji! Mieszkanie o pow. 71 m2 z balkonem. W wyjątkowym miejscu powstaje kameralne osiedle. Kwartet Polanki położony jest u zbiegu dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Macierzy Szkolnej w Gdańsku

Oliwa,Gdańsk

525 090 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania w prestiżowej lokalizacji! Mieszkanie o pow. 45,66 m2 z balkonem. W wyjątkowym miejscu powstaje kameralne osiedle. Kwartet Polanki położony jest u zbiegu dwóch.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij