Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://gdansk.nieruchomosci-online.pl/kapitanat-apartamenty.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i39134.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://gdansk.nieruchomosci-online.pl/kapitanat-apartamenty.html
https://gdansk.nieruchomosci-online.pl/kapitanat-apartamenty.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i39134.html

Ceny
od 24 300 zł/m²
Metraże
od 26,02 do 142,73 m²
Liczba pokoi
od 1 do 5
Miejsca postojowe
garaż

Stan inwestycji

częściowo zrealizowana

Ceny

od 24 300 zł/m²

Metraże

od 26,02 do 142,73 m²

Liczba pokoi

od 1 do 5

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 790 343 zł

2 pokoje

od 1 084 851 zł

3 pokoje

od 1 703 430 zł

4 pokoje

od 2 159 890 zł

5 pokoi

od 4 098 492 zł

Inwestycja realizowana przez:

Budlex Sp. z o.o.

Biuro sprzedaży

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieWirtualna wizytaB.46 38,87 m² 30 575 zł/m² 4/5 2 1 188 450 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
1 188 450 zł 38,87 m²
30 575 zł/m² 2 pok.
B.46

MieszkanieWirtualna wizytaB.37 74,70 m² 30 060 zł/m² 3/5 3 2 245 482 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
2 245 482 zł 74,70 m²
30 060 zł/m² 3 pok.
B.37

MieszkanieWirtualna wizytaB.20 121,95 m² 27 715 zł/m² 2/5 4 3 379 844 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
3 379 844 zł 121,95 m²
27 715 zł/m² 4 pok.
B.20

MieszkanieB.26 38,96 m² 29 650 zł/m² 2/5 2 1 155 164 zł
Mieszkanie
1 155 164 zł 38,96 m²
29 650 zł/m² 2 pok.
B.26

MieszkanieB.33 30,61 m² 30 275 zł/m² 3/5 1 926 718 zł
Mieszkanie
926 718 zł 30,61 m²
30 275 zł/m² 1 pok.
B.33

MieszkanieB.34 26,14 m² 30 235 zł/m² 3/5 1 790 343 zł
Mieszkanie
790 343 zł 26,14 m²
30 235 zł/m² 1 pok.
B.34

MieszkanieB.36 38,96 m² 30 360 zł/m² 3/5 2 1 182 826 zł
Mieszkanie
1 182 826 zł 38,96 m²
30 360 zł/m² 2 pok.
B.36

MieszkanieA.21 45,05 m² 28 165 zł/m² 2/5 2 1 268 833 zł
Mieszkanie
1 268 833 zł 45,05 m²
28 165 zł/m² 2 pok.
A.21

MieszkanieB.51 116,14 m² 34 670 zł/m² 5/5 4 4 026 574 zł
Mieszkanie
4 026 574 zł 116,14 m²
34 670 zł/m² 4 pok.
B.51

MieszkanieB.45 38,78 m² 30 560 zł/m² 4/5 2 1 185 117 zł
Mieszkanie
1 185 117 zł 38,78 m²
30 560 zł/m² 2 pok.
B.45

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

Budlex Sp. z o.o.

Biuro sprzedaży

783 830...

783 830 799

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij