dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Letnica

186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

186 ogłoszeń

1 250 000 zł71 m² 17 605,63 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz apartamentu w idealnej lokalizacji? Na start, dla rodziny czy inwestycyjnie? Mieszkania wykończonego z dbałością o każdy szczegół? Zależy Ci na nowoczesnym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł36,28 m² 20 948,18 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie | wysoki standard | inwestycja | 7 piętro Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie 37m2 wykończone w wysokim standardzie na osiedlu Nowa Letnica. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 138 032 zł90,32 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania fantastyczną ofertę słonecznego, dwustronnego mieszkania 4 pokojowego. Nieruchomość zlokalizowana jest w apartamentowcu o unikalnym położeniu - w sąsiedztwie Zatoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74,70 m² 17 269,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna wyłącznie w Naszej agencji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania położonego w nowoczesnej i zadbanej dzielnicy Letnicy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 221 080 zł87,22 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zalety nieruchomości: - gotowe do odbioru - Mieszkanie do własnej aranżacji, - taras widokowy - Rozwijająca się dzielnica, - 2 km do plaży. Lokalizacja Osiedle znajduje się na terenie dzielnicy Letnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł61,61 m² 17 529,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja westate z przyjemnością oferuje na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w siedmiokondygnacyjnym budynku z 2025 roku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

99,68 zł/m²93,30 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 93,30 m na parterze z witryną - ul.Letnicka, Gdańsk Na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 93,30 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł67,85 m² 21 075,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gaudium Nieruchomości prezentuje nowoczesny apartament w inwestycji porto - mieszkanie w trakcie wykończenia. Zostanie oddane w pełni gotowe do zamieszkania zgodnie z projektem, bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł114 m² 17 096,49 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

**** Nadmorski apartament na najwyższym -17 piętrze!**** *15 minut spacerem do plaży! *widokowy apartament *fitness z sauną oraz recepcją w budynku * 5-pokojowe mieszkanie - bardzo rzadka.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł50,13 m² 16 537 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwa pokoje | Letnica | Widok na Gdańsk | 20 minut do morza spacerem atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja Letnica; świetny dojazd do centrum Gdańska, - bardzo blisko morza - 20 minut spacerem, -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe / nowa letnica Przedstawiamy ofertę mieszkania znajdującego się na terenie inwestycji "nowa Letnica" wybudowanej przez dewelopera Robyg. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,68 m² 16 463,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Na sprzedaż nowo wykończone mieszkanie na parterze w 7 piętrowym budynku oddanym do użytku we wrześniu 2024 roku dewelopera Horizon. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł64,65 m² 24 593,97 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament z Widokiem na Morze i Port - 15. Piętro | Gdańsk Letnica. Zamieszkaj tam, gdzie niebo spotyka się z wodą. Przedstawiamy unikatową ofertę apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł87 m² 22 402,30 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prywatna sauna | Nowa Letnica | Przepiękny widok | Dwa miejsca w hali garażowej nieruchomość na sprzedaż to przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 87 m , zlokalizowane na 14.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł82,06 m² 15 840,85 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy 4-pokojowy apartament w stanie deweloperskim przy ulicy Starowiejskiej 65a w Gdańsku z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską. Inwestycja "horizon" dewelopera J.W.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł42,13 m² 17 920,72 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji! atuty nieruchomości: - nowoczesne osiedle, - luksusowy standard wykończenia części wspólnych, - ogólnodostępny taras, - w obiekcie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - Mieszkanie z widokiem na zatokę - 15 piętro Mieszkanie idealne dla Singla / Pary lub jako lokata Kapitału na Wynajem! Funkcjonalny rozkład Przestronny 2 pokoje z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł49 m² 18 959,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w budynku z windą przy ul. Starowiejskiej w Gdańsku (letnica). Lokal gotowy do zamieszkania od zaraz - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²220 m² 12 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji Nowoczesne, funkcjonalne i komfortowe biuro o powierzchni 200m2. Nietuzinkowy lokal z dostępem do zielonego tarasu, salki rekreacyjnej oraz indywidualnymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

1 148 560 zł82,40 m² 13 938,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowy do odbioru, 4 pokojowy apartament w inwestycji Horizon w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Letnica. To idealna propozycja dla osób szukających prestiżowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament trzypokojowy na terenie inwestycji nowa letnica Przedstawiamy ofertę stylowego i funkcjonalnego mieszkania znajdującego się na terenie inwestycji Nowa Letnica wybudowanej przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł47 m² 17 872,34 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem - możliwość aranżacji 3 pokoi Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Plac na wynajem 600 m2 gdańsk - letnica Oferta dotyczy wynajmu placu postojowego na pojazdy , znajdującego się na terenie obiektu w Gdańsku Letnicy. Plac znajduje się na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 158 962 zł87,14 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez dodatkowych kosztów Wysoki Standard 2,5 km do plaży Brzeźno- możliwy zakup na kredyt Nie współpracuje z pośrednikami! Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55,10 m² 17 967,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,08 m , zlokalizowane w Gdańsku Letnicy. Lokal znajduje się na czwartym piętrze budynku z cichobieżną windą. Zachodnia ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia lokal mieszkalny położony w dzielnicy Letnica, nowoczesny budynek wybudowany w 2019 roku przez dewelopera Robyg. Lokal o powierzchni 43 m2, salon, sypialnia, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

12 345 zł309 m² 39,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn/hala 309 m2 na wynajem Gdańsk-Letnica. Oferta magazynu o powierzchni 309 m2, zlokalizowana na terenie Śnieżnej w Gdańsku Letnicy Obiekt znajduje się na terenie zamkniętym. Miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł49,97 m² 17 210,33 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: * Wykończone w najwyższym standardzie, * Widok na miasto, * 15 min do plaży w Brzeźnie; * 10 min do przystanku komunikacji miejskiej; * mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł62,68 m² 21 537,97 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowe mieszkanie W pełni wyposażone - gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,68 m , położone na 17. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł61,45 m² 17 087,06 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie: na sprzedaż, jasne, ciepłe, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Letnica) o powierzchni użytkowej 61,45 m2. W jego skład wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł60 m² 25 833,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 60 m , położonego w dzielnicy Gdańsk Letnica. Nieruchomość z widokiem na morze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

97 zł/m²144 m² 13 968 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu wyjątkowo atrakcyjny, narożny lokal użytkowy, zlokalizowany na parterze w ciągu handlowym przy głównej arterii drogowej dzielnicy Letnica - ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł65,55 m² 16 475,97 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,55 m2 znajdujące się na V piętrze w nowej inwestycji Nowa Letnica z widokiem na wewnętrzne patio. Idealne miejsce na inwestycje Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł29,45 m² 21 018,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko w gaudium. Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie o powierzchni 29,45 m2, które znajduje się przy ul. Bernarda Filarskiego w Gdańsku Nowym porcie/letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowy apartament z dobrą energią na nowo powstałym osiedlu "nowa Letnica". Do wynajęcia od 1 czerwca na długi termin. Osiedle to staje się coraz bardziej popularne na mapie Gdańska - bliska.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł72 m² 17 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż Luksusowy apartament 3-pokojowy z 2 łazienkami, 250 m od plaży | Gdańsk Letnica, Porto Powierzchnia: 72.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38,72 m² 19 369,83 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczne mieszkanie o wysokim standardzie na 12 piętrze dla osób ceniących komfort i piękne widoki. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł43 m² 16 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gdańska dzielnica Letnica- charakteryzuje się bliskością pasa nadmorskiego, zielenią oraz rozwijającą się infrastrukturą Handlowo - usługową. Tworzy się tutaj małe miasteczko, zbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł64 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość: oferujemy na wynajem, przestronne 3 pokojowe mieszkanie, urządzone ze smakiem oraz dbałością o detale. Stan mieszkania idealny, gotowy do wprowadzenia. Budynek: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

991 800 zł68,40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 3 pokojowego mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Idealna propozycja zarówno do własnego zamieszkania jak i zakupu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł67,93 m² 16 340,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości: - prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie, - luksusowy standard wykończenia części wspólnych, - siłownia w budynku, - hala garażowa, - komórka lokatorska, -.

Szczegóły ogłoszenia