Lokal użytkowy, ul. Żabi Kruk
Żabi Kruk, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
- 7 000 000 zł
- 504 m²
- 13 888,89 zł/m²
Dominika Dymińsk...
Skontaktuj się
Lokal użytkowy, ul. Żabi Kruk
Żabi Kruk, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Lokal użytkowy, ul. Żabi Kruk
Zaktualizowane: 22 maja 2026
7 000 000 zł 504 m² 13 888,89 zł/m²
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 7 000 000 zł (13 888,89 zł/m²)
- Rynek: pierwotny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka lokalu: 504 m²
- wejście z ulicy
- Rozkład lokalu: piętro /7, jednopoziomowe
- Budynek: rok budowy: 2028
- Media: klimatyzacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 583-KS-EXPANDER
Lokalizacja
- Adres: Żabi Kruk, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
DLACZEGO TA INWESTYCJA MA SENS
To nie jest lokal na wynajem .
To jest: ponad 500 m² w centrum miasta, które możesz poukładać pod dochód
i kluczowa rzecz:
~14 000 zł/m²
gdzie w ścisłym Śródmieściu nowe lokale:
bardzo często przekraczają zł/m²
czyli: kupujesz wejście poniżej rynku zarabiasz na strukturze, nie na ładnym lokalu . (...)