Ogłoszenie archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Niemcewicza

Niemcewicza, Wrzeszcz, Gdańsk, pomorskie

  • 15,43 zł/m²
  • 16,20 m²
  • 250 zł

Lokal użytkowy, ul. Niemcewicza

Niemcewicza, Wrzeszcz, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
21 września 2015

15,43 zł/m²

16,20 m²

250 zł

Lokal użytkowy, ul. Niemcewicza

Zaktualizowane: 21 września 2015

15,43 zł/m² 16,20 m² 250 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 250 zł (15,43 zł/m²)
  • Charakterystyka lokalu: 16,20 m²
  • Rozkład lokalu: piętro 0
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych
  • Źródło: biuro nieruchomości: Home Rent Sp. z o.o., zaktualizowane: 21.09.2015
  •   numer ogłoszenia: lw_13892

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia garaż wolnostojący murowany przy ulicy Niemcewicza. Wymiar garażu to 2,80 x 5,80. W garażu znajduje się również kanał. Istnieje możliwość wynajęcia dwóch garaży obok siebie, połączonych ze sobą.

Dodatkowe opłaty miesięczne to ryczałt za prąd w kwocie 30,00 zł.

Kaucja: 300 zł.

*****************************************************

Jesteśmy licencjonowanym zarządcą nieruchomości i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://gdansk.nieruchomosci-online.pl/lokal-uzytkowy,na-wynajem/14675949.html