Biuro, ul. Jaśkowa Dolina

Jaśkowa Dolina, Wrzeszcz Górny, Gdańsk, pomorskie

  • 48,87 zł/m²
  • 1 637 m²
  • 80 000 zł

Zdjęcie

Marta Korowaj

Skontaktuj się

Biuro, ul. Jaśkowa Dolina

Jaśkowa Dolina, Wrzeszcz Górny, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

48,87 zł/m²

1 637 m²

80 000 zł

Biuro, ul. Jaśkowa Dolina

Zaktualizowane: 10 maja 2026

48,87 zł/m² 1 637 m² 80 000 zł

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
12

Pomieszczenia:

12

Parking:

-

Rodzaj wejścia:

-

Rodzaj budynku:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 80 000 zł (48,87 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 1 637 m², 12 pomieszczeń; stan: do remontu
  •   winda
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro /3, jednopoziomowe
  • Budynek: rok budowy: 1999
  • Media: prąd, woda, gaz, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet, telefon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OBSŁUGA BEZPROWIZYJNA

Do wynajęcia niezależny budynek biurowy położony przy ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsku.

Podstawowe informacje:
Rodzaj obiektu: budynek biurowy
Rok budowy: 1999
Powierzchnia netto: ok. 1637 m2
Układ: 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna

Najważniejsze zalety:
Funkcjonalny układ pomieszczeń, umożliwiający łatwą adaptację przestrzeni
Winda obsługująca wszystkie poziomy (...)

Agent

Marta Korowaj

880 588...

880 588 134

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marta Korowaj

880 588...

880 588 134

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marta Korowaj

Zostaw telefon, oddzwonimy