Lokal handlowy Gdańsk
Suchanino, Gdańsk, pomorskie
- 57 zł/m²
- 1 000 m²
- 57 000 zł
Kamil Niewiadoms...
Skontaktuj się
Lokal handlowy Gdańsk
Suchanino, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Lokal handlowy Gdańsk
Zaktualizowane: 20 maja 2026
57 zł/m² 1 000 m² 57 000 zł
z ulicyRodzaj budynku:
obiekt handlowo-usługowySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 57 000 zł (57 zł/m²)
- Charakterystyka lokalu: 1 000 m²; stan: do remontu
- wejście z ulicy
- okna: aluminiowe
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 0/2, jednopoziomowe
- Budynek: obiekt handlowo-usługowy
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: własny parking
- Źródło: biuro nieruchomości: KNG INVEST, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 1651/KDM/LW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Szuberta, Suchanino, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: gęsta zabudowa miejska
Opis nieruchomości
0% prowizji od Najemcy!
Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego w komercyjnym obiekcie w centrum Suchanina. Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Szuberta. Bardzo duża ilość przejeżdżających aut, przystanki komunikacji miejskiej dodają atrakcyjności tej nieruchomości.
Lokal posiada powierzchnię ~1000m2 i ma możliwość wejścia/witryny z dwóch stron - od frontu i tyłu budynku. Ściany malowane na biało, wydzielona toaleta i dodatkowe pomieszczenia. (...)
731 602...
731 602 040