Lokal gastronomiczny, ul. Rakoczego
Rakoczego, Piecki-Migowo, Gdańsk, pomorskie
- 66,09 zł/m²
- 64 m²
- 4 230 zł
Jakub Słoda
Skontaktuj się
Lokal gastronomiczny, ul. Rakoczego
Rakoczego, Piecki-Migowo, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Lokal gastronomiczny, ul. Rakoczego
Zaktualizowane: 20 maja 2026
66,09 zł/m² 64 m² 4 230 zł
gastronomiczne
4
-
-
-
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
gastronomicznePomieszczenia:
4Parking:
-Rodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 4 230 zł (66,09 zł/m²)
- Dostępny: maj 2026
- Charakterystyka lokalu: 64 m², 4 pomieszczenia
- witryna
- przeznaczenie gastronomiczne, lokal umeblowany
- Rozkład lokalu: piętro 0/17
- Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 639/19413/OLW
Lokalizacja
- Adres: Rakoczego, Piecki-Migowo, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
Restauracja na Morenie w Gdańsku - gotowy lokal gastronomiczny do przejęcia!
Odstępne: tylko 110000 zł
Szukasz miejsca na własny biznes gastronomiczny? Oferujemy możliwość przejęcia w pełni działającej i doskonale wyposażonej restauracji zlokalizowanej w samym centrum gęsto zaludnionej dzielnicy Morena w Gdańsku. (...)
574 099...
574 099 166