Lokal handlowy, Aleja Grunwaldzka

Aleja Grunwaldzka, Żabianka, Gdańsk, pomorskie

  • 60 zł/m²
  • 578 m²
  • 34 680 zł

Zdjęcie

Natalia Peplinsk...

Skontaktuj się

Lokal handlowy, Aleja Grunwaldzka

Aleja Grunwaldzka, Żabianka, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

60 zł/m²

578 m²

34 680 zł

Lokal handlowy, Aleja Grunwaldzka

Zaktualizowane: 19 maja 2026

60 zł/m² 578 m² 34 680 zł

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
11

Pomieszczenia:

11

Parking:

garaż

Rodzaj wejścia:

-

Rodzaj budynku:

biurowiec

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 34 680 zł (60 zł/m²)
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 578 m², 11 pomieszczeń
  •   winda
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 3/3
  • Budynek: biurowiec; rok budowy: 2020
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1033/19413/OLW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesna powierzchnia biurowo-usługowa | do własnej aranżacji | Sopot

Oferujemy na wynajem nowoczesne powierzchnie biurowo-usługowe zlokalizowane w budynku przy ul. Rzemieślniczej w Sopocie, w doskonale skomunikowanej części Trójmiasta. Nieruchomość znajduje się w pobliżu al. Niepodległości, Alei Grunwaldzkiej oraz stacji SKM Sopot Wyścigi, co zapewnia wygodny dojazd zarówno pracownikom, jak i klientom. (...)

Agent

Natalia Peplinska

574 099...

574 099 388

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

574 099...

574 099 388

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości