dowolna

Lokale użytkowe Gdańsk Aleja Grunwaldzka

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

45 zł/m²86 m² 3 870 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Centrum Wrzeszcza ul. Grunwaldzka - niezależne pokoje o metrażu: /22, 20, 15, 14m/, na podłogach gres. Stolarka okienna nowa pcv. Zamontowana klimatyzacja, 2 linie telefoniczne ( internet + tv ) Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Gabinety kosmetyczne w pełni wyposażone z możliwością natychmiastowego rozpoczęcia działalności. Lokalizacja w ścisłym centrum Wrzeszcza 100m od skm / 30m pd tramwaju. - wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

53,49 zł/m²41 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Budynek z 2002r - lokal biurowy z 2 windami, recepcją, ochroną i monitoringiem na wysokości skm Zaspa. Dwa niezależne pomieszczenia biurowe obok siebie, o metrażu; 21,56m2 + 19,57m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

109,09 zł/m²110 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal w centrum Wrzeszcza! Nieruchomość znajduje się przy głównej ulicy Gdańska (al. Grunwaldzka). Do dyspozycji jest ponad 100 m2 otwartej powierzchni. Idealnie nadaje się pod salon sprzedażowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

52,42 zł/m²124 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo atrakcyjny lokal w centrum Wrzeszcza, w pierwszej linii zabudowy, wejście z ulicy, w pobliży Galerii Bałtyckiej. Przeznaczenie lokalu: lokal idealny do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

49,99 zł/m²124 m² 6 199 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

104,76 zł/m²21 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedmiotem najmu jest biuro o wielkości 21 m2 składające się z dwóch pomieszczeń. Sanitariat na korytarzu. Widok z okien na panoramę Gdańska. Jest to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

42 zł/m²76 m² 3 192 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Przedmiotem oferty jest biuro (w części biurowej centrum handlowego) o pow. 76 m2. Dodatkowo w budynku znajdują się: monitoring, alarm, winda, klimatyzacja, kable telefoniczne oraz internetowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

36,67 zł/m²30 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek "company House" - biurowiec klasy B+ wybudowany przez Grupę Inwestycyjna Hossa S.A przy głównej arterii miasta, z dobrym dojazdem. Siedzibę tu ma wiele znanych firm a wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

12,04 €/m²28 m² 340 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Przedmiotem oferty jest lokal na I piętrze o pow. 28,25 m2. Biurowiec znajduje się w pobliżu takich obiektów jak: stacja Shell, galeria Bałtycka, Lidl. W budynku: windy, ochrona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

46,88 zł/m²32 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o powierzchni 32m2 przy ul. Grunwaldzkiej we Wrzeszczu. Super lokalizacja - naprzeciwko centrum handlowe Manhattan. 350m od przystanku skm i pkm. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

27 zł/m²215 m² 5 805 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal parterowy do własnej aranżacji. Druga linia zabudowy od Al. Grunwaldzkiej - głównej arterii miasta. W sąsiedztwie różnego rodzaju firmy usługowe, magazyny, hurtownie. Dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

13 €/m²12 m² 156 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Przedmiotem oferty jest lokal na I piętrze o pow. 12 m2. Biurowiec znajduje się w pobliżu takich obiektów jak: stacja Shell, galeria Bałtycka, Lidl. W budynku: windy, ochrona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

50,40 zł/m²66 m² 3 326 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Przedmiotem oferty jest lokal na I piętrze o pow. 66 m2 o szerokości 13m z trzema wejściami w nowoczesnym, cztero-kondygnacyjnym biurowcu o modernistycznej stylistyce. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

50,40 zł/m²240 m² 12 096 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Przedmiotem oferty jest lokal na I piętrze o pow 240 m2, w nowoczesnym, cztero-kondygnacyjnym biurowcu klasy A, o modernistycznej stylistyve. Biuro może być powiększone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

52,38 zł/m²42 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ofertę wynajmu stanowi lokal, zlokalizowany na V piętrze budynku company house przy al. Grunwaldzkiej. Lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi z dwoma wejściami. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

400 000 zł122 m² 3 278,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko U nas na sprzedaż duży 122,8 m, bardzo wysoki 3,75 m lokal do remontu kapitalnego. Trzy pokoje przejściowe po 35 m, kuchnia 16 m, łazienka, wc, możliwość zrobienia garderoby. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

50,39 zł/m²44 m² 2 218 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Przedmiotem oferty jest lokal na I piętrze o pow. 44 m2 o wymiarach 11 x 4m z dwoma wejściami w nowoczesnym, cztero-kondygnacyjnym biurowcu o modernistycznej stylistyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

27 zł/m²1 500 m² 40 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hala magazynowa wysokiego składowania w centrum miasta. Usytuowana przy głównej arterii miasta - Al. Grunwaldzkiej. Dobrze skomunikowana. Wysoka, ok 9-11 metrów, z dużą bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

42 zł/m²50 m² 2 079 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Przedmiotem oferty jest biuro (w części biurowej centrum handlowego) o pow. 49,5 m2. Dodatkowo w budynku znajdują się: monitoring, alarm, winda, klimatyzacja, kable telefoniczne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

40,32 zł/m²62 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurwy o powierzchni 62m2. Nieruchomość położona przy al. Grunwaldzkiej. Duże natężenie ruchu samochodowego. Przed lokalem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

45,10 zł/m²76 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Przedmiotem oferty jest lokal na 3 piętrze o pow. 76,5 m2 w cztero-kondygnacyjnym biurowcu o modernistycznej stylistyce. Okna od strony ul. Grunwaldzkiej. Biurowiec znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

41,54 zł/m²65 m² 2 700 zł

 

 

 

Wrzeszcz,Gdańsk

369 000 zł71 m² 5 197,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne biuro w biurowcu "company House" (klasy A), na czwartym piętrze, z recepcją, dwiema windami. Każdy lokal na piętrze może korzystać z toalet i kuchni. W hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

45,86 zł/m²174 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży, nowoczesny lokal usługowo-biurowy na I piętrze piętrowego budynku. Położony przy głównej arterii miasta, ale w drugiej linii zabudowy. Przez to zgiełk uliczny nie dociera do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

38,30 zł/m²47 m² 1 800 zł

 

 

 

Wrzeszcz,Gdańsk

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie dwupokojowe w kamienicy we Wrzeszczu. Powierzchnia 52 mkw. Salon 25 mkw z antresolą 12 mkw. Pokój 12 mkw, kuchnia 8 mkw umeblowana, łazienka z kabiną, umywalką i wc 4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Przymorze,Gdańsk

49 zł/m²40 m² 1 960 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

"Alchemia" - kompleks biurowo - handlowy - najatrakcyjniejszy adres w mieście! Oferta dla osób szukających prestiżowej wizytówki dla swojej firmy w biurowcu klasy A, w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

42 zł/m²57 m² 2 394 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Przedmiotem oferty jest biuro (w części biurowej centrum handlowego) o pow. 57 m2. Dodatkowo w budynku znajdują się: monitoring, alarm, winda, klimatyzacja, kable telefoniczne oraz internetowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

39 zł/m²160 m² 6 240 zł

 

 

 

Wrzeszcz,Gdańsk

26,29 zł/m²53 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal usługowo-biurowy na I piętrze piętrowego budynku. Położony przy głównej arterii miasta, ale w drugiej linii zabudowy. Przez to zgiełk uliczny nie dociera do pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

41,29 zł/m²228 m² 9 400 zł

 

 

 

Wrzeszcz,Gdańsk

48 zł/m²18 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pokój W budynku O charakterze biurowym, w centrum wrzeszcza. Pomieszczenie jasne i ustawne, na podłodze wykładzina dywanowa, okna drewniane w dobrym stanie; możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

48 zł/m²79 m² 3 796 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w budynku o charakterze biurowym, umiejscowionym w ścisłym centrum Wrzeszcza; proponowana powierzchnia 79,1 m2 składa się z czterech (4) przejściowych pokoi (30,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

48 zł/m²20 m² 940 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pokój W budynku biurowym W ścisłym centrum wrzeszcza. Pomieszczenie jasne i ustawne; na podłodze wykładzina dywanowa, okna drewniane w dobrym stanie; możliwość umieszczenia reklamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

40,96 zł/m²293 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Loakl o charakterze handlowo-usługowym, może tez pełnić funkcję reprezentacyjnego biura z zapleczem sanitarnym. Lokal znajduje się na parterze. Posiada dużą witrynę. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

300 000 zł350 m² 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Sprzedaż wyłącznie na raty, 3 x 300 tys. zł! Centrum Wrzeszcza, zabytkowa część dzielnicy, spokojna okolica, b.dużo zieleni, ok. 100 m od Al. Grunwaldzkiej ( skm, tramwaj, autobus ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

57,69 zł/m²52 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o pow. 52 m2 znajdujący się przy głównej arterii - Gdańsk Wrzeszcz ul. Grunwaldzka z wejściem oczywiście od strony głównej ulicy. Nieruchomość składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

720 000 zł107 m² 6 728,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Atrakcyjna lokalizacja. Centrum Wrzeszcza. Obok budynek Radia Gdańsk i Teatr Miniatura. Lokal użytkowy 107 mkw (kancelaria Adwokacka), położony na 1 - szym piętrze w kamienicy mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

1,10 zł/m²146 m² 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal przygotowany pod bank 145,5 m2 w najlepszym punkcie Gdańska (wrzeszcza ) ul. Grunwaldzka 104/106 Obok Eurobank Multibank i Millenium , moneynow., Okres najmu min 3 lata, cena 160zł m2 netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

75 zł/m²12 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal uslugowy w centrum Gdańska Wrzeszcza. Idealny na biuro, mały salon sprzedaży czy salon usługowy, widoczny na załączonych zdjęciach. Wydanie od razu po podpisaniu umowy. Kwota za.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Gdańsk, Aleja Grunwaldzka