dowolna

Biura Gdańsk - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

408 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

408 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

70 zł/m²89 m² 6 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal użytkowy w samym sercu dzielnicy Gdańsk-Kokoszki. Niezwykle atrakcyjna lokalizacja pomiędzy ulicą Kartuską, kalinową i Lubczykową. Lokal doskonale widoczny z każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Piastowska

Oliwa,Gdańsk

829 000 zł95 m² 8 726,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zalety nieruchomości: - idealne na kancelarię lub biuro - Stylowa, zabytkowa kamienica - 15 minut pieszo do plaży, - sufity wysokie na 3 metry - 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

60 zł/m²282 m² 16 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny biurowiec 2017, po niedawnej adaptacji pomieszczeń, stan b. dobry. 2 piętra 282 m2 obejmuje 17 pomieszczeń biurowych oraz eleganckie 4 toalety. Każde pomieszczenie jest klimatyzowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Trakt św. Wojciecha

Święty Wojciech,Gdańsk

53,80 zł/m²10 m² 538 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro lub lokal użytkowy 1 pokój 10m2 Gdańsk Trakt Św. Wojciecha. Lokalizacja: lokal znajduje się na terenie kompleksu budynków biurowo-magazynowych przy Trakcie Św. Wojciecha w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

45 zł/m²120 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz powierzchni biurowej w bardzo dobrej lokalizacji, w atrakcyjnej cenie? zadzwoń! Mam do zaoferowania powierzchnie biurowe od 40 m2 do 500 m2 w różnej konfiguracji. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Budowlanych

Kokoszki,Gdańsk

30 zł/m²290 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Szukasz powierzchni biurowej w bardzo dobrej lokalizacji? Zadzwoń! Pomieszczenia biurowe z niezależnym wejściem, zlokalizowane na parterze budynku biurowego w bardzo dobrym standardzie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

30 zł/m²250 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Szukasz powierzchni biurowej w dobrej lokalizacji? zadzwoń! Biuro o powierzchni 250m2 usytuowane na parterze. Z niezależnym wejściem. Nieruchomość zlokalizowana w rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

74,45 zł/m²50 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony na nowym osiedlu w ciągu handlowo-usługowego. Mieści się na parterze apartamentowca. Posiada wysokie witryny od strony ulicy. Jest bardzo dobrze widoczny od strony ulicy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gomółki

Wrzeszcz,Gdańsk

59 zł/m²80 m² 4 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji. Prowizję agencji pokrywa Wynajmujący. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego Jeżeli poszukujesz powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Chmielna

Stare Miasto,Gdańsk

5 600 000 zł600 m² 9 333 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

! budynek na sprzedaż! idealna inwestycja! Budynek biurowy - kamienica o powierzchni 600 m2 Możliwość przerobienia na hotel, pensjonat, hostel. 3 kondygnacje z widokiem na Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

8,09 zł/m²68 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: osiedle Garnizon jest prestiżowym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej, stanowiąc jednocześnie doskonałą przestrzeń sąsiedzką i biznesową. Okolica jest bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Piekarnicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

40 zł/m²400 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal usługow-biurowy, o łącznej powierzchni 400 m kw., położony na I piętrze dwukondygnacyjnego obiektu handlowo-usługowego przy ul. Piekarniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Warsztat z garażem, ul. Struga

Siedlce,Gdańsk

60,51 zł/m²157 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Atuty: * Świetna lokalizacja, * 2 minuty pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego, * warsztat dwustanowiskowy, * duża posesja z 2 bramami wjazdowymi, * wiata pod myjnię samochodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grażyny

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

529 000 zł46 m² 11 626,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jedyna oferta bez prowizji! Świetne mieszkanie w sercu Dolnego Wrzeszcza w urokliwej kamienicy po kapitalnym remoncie! Z uwagi na parter, świetną lokalizację i bezproblemową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

35 zł/m²70 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowo-magazynowych. Przedmiotem najmu jest 1 pomieszczenie biurowe położone na 1 piętrze, pomieszczenie wymaga odświeżenia, ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Śródmieście,Gdańsk

78,99 zł/m²190 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Niestandardowy lokal użytkowy na poziomie -1 z suchymi pomieszczeniami (brak wilgoci) pod strzelnicę lub klub muzyczny, w oryginalnej przedwojennej kamienicy, posiadający wieloletnią historię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Osowa

Osowa,Gdańsk

799 000 zł992 m² 805,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dla inwestora Obiekt mieszkalno-usługowy. Gdańsk Osowa. Blisko obwodnicy Trójmiasta! Budynek z przeznaczeniem jako mieszkalny z usługami na parterze - stan surowy zamknięty. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 400 000 zł331 m² 10 271,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Piecki - Migowo - Morena / Myśliwska I Dom wolnostojący 331 m2 na działce 823 m2 I Budynek z przeznaczeniem mieszkalno - biurowym lub do własnego, indywidualnego przystosowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

120,69 zł/m²29 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Chciałbym państwu zaprezentować przestronny lokal użytkowy o powierzchni 29m2 zlokalizowany w Gdańsk, przymorze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

60 zł/m²14 m² 864 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy na drugim piętrze czteropiętrowego biurowca. Budynek wyposażony jest w windę, monitoring oraz wejście na karty dostępu. Dla najemcy dostęp do wspólnej części sanitarnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

56,99 zł/m²68 m² 3 887 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy na parterze czteropiętrowego biurowca. Budynek wyposażony jest w windę, monitoring oraz wejście na karty dostępu. Dla najemcy dostęp do wspólnej części sanitarnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Góreckiego

Nowy Port,Gdańsk

2 100 000 zł794 m² 2 644,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek na cele biurowo-usługowe w Gdańsku, w pobliżu Morza Bałtyckiego. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 716 m2. Na terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rzeźnicka

Główne Miasto,Gdańsk

94 zł/m²95 m² 8 930 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na uwagę zasługuje szklano-aluminiowa fasada i ceglana elewacja, podkreślające prestiżowy charakter nieruchomości. Sąsiedztwo instytucji kultury i sztuki, m.in. Muzeum Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

74,86 zł/m²61 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem przedstawiamy lokal usługowo-handlowy/gastronomiczny zlokalizowany w inwestycji Cztery Oceany przy ul. Obrońców Wybrzeża 15 w Gdańskim Przymorzu. Idealna lokalizacja przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Przytulna

Jasień,Gdańsk

7 000 000 zł1 800 m² 3 889 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

! budynek na sprzedaż! idealna inwestycja! Bardzo dobra stopa zwrotu! Budynek biurowy o powierzchni 1800 m2 Duża działka. Idealna oferta dla osób chcących zainwestować w bardzo dochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

47 zł/m²85 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mieszkanie zaaranżowane pod działalność, biuro, firmę! Nieruchomość doskonale zlokalizowana - bisko do Obwodnicy Trójmiasta, ulicy Armii Krajowej, przystanków autobusowych, sklepów. 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Przytulna

Jasień,Gdańsk

7 000 000 zł1 800 m² 3 889 zł/m²

 

 

 

Wrzeszcz,Gdańsk

79 zł/m²49 m² 3 871 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem nowoczesny, klimatyzowany lokal usługowo-biurowy w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Wrzeszcz ul. Mickiewicza znajdujący się w kameralnym biurowcu z 2006 roku. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Jasień,Gdańsk

51,90 zł/m²114 m² 5 938 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, w ofercie przejęcie prężnie działającego, nowoczesnego lokalu o rozpoznawalnej marce, pochlebnych opiniach w Internecie i stałym gronie Gości, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

790 000 zł52 m² 15 204 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupokojowe mieszkanie z potencjałem zlokalizowane na renomowanym osiedlu Albatross Towers na Gdańskim Przymorzu. Atuty: - blisko plaży i parku Jana Pawła II - w zasięgu ręki pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Przytulna

Jasień,Gdańsk

7 000 000 zł1 800 m² 3 889 zł/m²

 

 

 

Jasień,Gdańsk

7 000 000 zł1 800 m² 3 889 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

69,09 zł/m²49 m² 3 399 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Cementowa

Kokoszki,Gdańsk

31,21 zł/m²178 m² 5 555 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji! Powierzchnia biurowa położona w Gdańsku Kokoszkach. Bardzo dobry dojazd do lotniska, obwodnicy oraz południowych części Gdańska. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk

81,06 zł/m²60 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w Gdańsku Śródmieściu w pobliżu Motławy i Gdańskiej Starówki w zespole apartamentowców Brabank. Mieści się na parterze apartamentowca. Lokal idealnie.