dowolna

Lokale handlowo-usługowe Gdańsk - Baza ogłoszeń najmu i kupna

319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słabego

Złota Karczma,Gdańsk

6,67 zł/m²15 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Okazja! Wynajem lokal handlowo-uslugowy 15 m + ogródek 6 m | Gdańsk Matarnia (złota Karczma) Oferuję do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 15 m wraz z przylegającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

87,32 zł/m²71 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 71 m , położonego na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Czerwony Dwór

Przymorze,Gdańsk

61,54 zł/m²65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny Lokal na Parterze w Świetnej Lokalizacji Opis Lokalu: - trzy pomieszczenia, przestronny hol, kuchnia i toaleta. - dodatkowo z holu zejście do piwnicy o powierzchni około 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Gdańsk

79 zł/m²163 m² 12 883 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 163,08 m , zlokalizowany przy ul. Łąkowej 59 w Gdańsku. Lokal mieści się na parterze odrestaurowanego, historycznego budynku monumentalnych koszar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

1 250 000 zł64 m² 19 440,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 64m kw., położony w niezwykle ciekawym punkcie Śródmieścia Gdańska w CENTRUM HANDLOWYM MADISON. Zlokalizowany jest w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

1 890 000 zł158 m² 11 992,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal inwestycyjny w Galerii Madison Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w znanej galerii handlowej Galeria Madison, usytuowany na 1. piętrze obiektu. Nieruchomość w większości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Warszawska

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

81,39 zł/m²134 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 134 m2, o przeznaczeniu handlowo-usługowym, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku. Wygodny dostęp do lokalu (również dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stare Przedmieście,Gdańsk

133,33 zł/m²15 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w centrum Starego Przedmieścia, po kapitalnym remoncie, mieszczącego się przy głównym skrzyżowaniu ulic Żabi Kruk i Toruńskiej. Do centrum Gdańskiej Starówki ok.500 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sukiennicza

Śródmieście,Gdańsk

122,64 zł/m²53 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy w centrum miasta. Powierzchnia lokalu: 53 m2. Lokal jest położony na parterze w ciągu pieszym. W lokalu znajdują się 2 sale, 2 łazienki, gabinet, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Wrzeszcz,Gdańsk

73,17 zł/m²41 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w centrum Wrzeszcza o powierzchni 41,16 Składa się z sali sprzedaży 28m2, zaplecza z toaletą. Do lokalu przynależy piwnica z oknem (20m2) stanowiąca magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

31,39 zł/m²223 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia magazyn 223 m - Gdańsk, ul. Oliwska Oferujemy przestrzeń magazynową o powierzchni 223 m w budynku biurowo-magazynowym zlokalizowanym w Gdańsku, nowym Porcie. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Struga

Siedlce,Gdańsk

88,25 zł/m²54 m² 4 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem z dużymi witrynami na Osiedlu Traffic. Najważniejsze atuty lokalizacja z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiejnowoczesny i elegancki design zapewniający wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Trakt św. Wojciecha

Orunia,Gdańsk

47,17 zł/m²106 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze Składa się z sali sprzedaży około 90m2, dwóch magazynów i zaplecza z toaletą. Mieści się na parterze kamienicy. Posiada witryny od strony ulicy i miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kalinowa

Kokoszki,Gdańsk

75 zł/m²25 m² 1 875 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy/użytkowy o powierzchni 25 m2 w samym sercu dzielnicy Gdańsk-Kokoszki. Niezwykle atrakcyjna lokalizacja pomiędzy ulicą Kartuską, kalinową i Lubczykową. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Trakt św. Wojciecha

Orunia,Gdańsk

950 000 zł136 m² 6 969,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek dwukondygnacyjny o dużym potencjale komercyjnym, położony w dobrze widocznej lokalizacji z bezpośrednim dostępem od ulicy. Kamienica położona na działce 133m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Migowska

Piecki-Migowo,Gdańsk

67 zł/m²45 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 10 do 120 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kościuszki

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

72,73 zł/m²44 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy 45 m - Gdańsk, ul. Kościuszki / Hallera Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy z wejściem bezpośrednio z ulicy, położony w bardzo dobrze widocznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Aniołki,Gdańsk

3 675 210 zł162 m² 22 632 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal komercyjny w świetnej lokalizacji gotowy do odbioru. Apartamenty Remedium to unikatowy projekt zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Aniołki. Posiadamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

127,27 zł/m²110 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca, które przyciąga wzrok i zaprasza klientów w samym sercu Gdańska? Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy w prestiżowej lokalizacji, łączący doskonałą widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

140,51 zł/m²145 m² 20 374 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo usługowy w Gdańsku Wrzeszczu ulica Grunwaldzka w pobliżu Centrum Handlowego Manhattan o powierzchni 145,53m znajduje się na parterze w szeregu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

87,32 zł/m²71 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Przymorze,Gdańsk

90 zł/m²300 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- oferta bez prowizji - - polecamy - lokal W galerii handlowej - centrum dużego osiedla mieszkaniowego - rewelacyjne miejsce - renomowani najemcy /biedronka, inni/ - Lokalizacja wzdłuż ul. Chłopskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rajska

Stare Miasto,Gdańsk

85,19 zł/m²270 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy, o powierzchni ok. 270m kw., położony w niezwykle ciekawym punkcie śródmieścia Gdańska. Lokal zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Świdnicka

Aniołki,Gdańsk

599 900 zł40 m² 14 997,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal usługowy, położony w doskonale skomunikowanej części Gdańsk - w dzielnicy Aniołki, przy ul. Świdnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Strzyża,Gdańsk

2 950 000 zł220 m² 13 409,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż lokal usługowy - Gdańsk, ul. Bernarda Chrzanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Trakt św. Wojciecha

Śródmieście,Gdańsk

51,20 zł/m²66 m² 3 379 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na pierwszym piętrze w budynku z windą Składa się z z jednego dużego pomieszczenia. Łazienka wspólna z innymi lokalami biurowymi Mieści się na piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdańsk

Matemblewo,Gdańsk

68 zł/m²32 m² 2 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem powierzchnia biurowo-usługowa w Gdańsku, dzielnica - Matemblewo. Do dyspozycji najemcy 1 pomieszczenie biurowe położone na I piętrze budynku biurowego. Pokój bez wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Aldony

Wrzeszcz,Gdańsk

70,67 zł/m²75 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prowadzisz gabinet, kancelarię lub biuro projektowe? Ten lokal był stworzony dla Ciebie. Mam dla Ciebie propozycję, którą warto zobaczyć 75 m kw na parterze w samym sercu Wrzeszcza, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Elbląska

Śródmieście,Gdańsk

25 zł/m²1 200 m² 29 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem Hala magazynowa 1200 m z placem około 500 m2 rok budowy 2015, hala ma wymiary 60 m x 20 m i wysokość w świetle 5,61 (okap), w kaletnicy 6,97 m, hala posiada bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

487 723 zł35 m² 13 875,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompaktowy apartament roi 29,64% w 3 lata | Wyspa Sobieszewska - rezerwat przyrody i jedna z najczystszych plaż w Polsce | Luksusowa inwestycja z basenem, placem zabaw i strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Za Murami

Mariacka,Gdańsk

6 600 000 zł280 m² 23 571,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kamienica inwestycyjna W historycznym centrum gdańska Gdańsk Old Town | Bliskość zabytków | Butikowy apart-hotel | Dochodowa inwestycja | Prestiżowa lokalizacja |nieruchomość Premium *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Świdnicka

Aniołki,Gdańsk

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdańsku przy ulicy Świdnickiej. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

105 000 zł39 m² 2 673,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdańsku przy ulicy Jagiellońskiej. Lokal znajduje się na gruncie dzierżawionym od Spółdzielni mieszkaniowej ,przymorze'. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

92,59 zł/m²81 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdańsk

Matemblewo,Gdańsk

39,71 zł/m²68 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem powierzchnia biurowo-usługowa w Gdańsku, dzielnica Matemblewo. Do dyspozycji najemcy powierzchnia typu "open space" położonymi na II piętrze budynku biurowego. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

103 zł/m²73 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy na wynajem lokal usługowo - biurowy w doskonałej lokalizacji, na gdańskiej Zaspie, tuż obok stacji kolejki skm! lokal: jest wykończony w wysokim standardzie i przygotowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

31,39 zł/m²223 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Słowackiego

Wrzeszcz,Gdańsk

9,09 zł/m²1 100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gorąca oferta! Z przyjemnością informuję, iż mamy w ofercie nieruchomość na wynajem, w doskonałej lokalizacji, z rewelacyjnym dojazdem - plac z zapleczem biurowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 683 523 zł118 m² 14 304,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy W prestiżowej lokalizacji - gdańsk, przymorze Widok na Park Reagana | Tarasy Bałtyku | 2 miejsca w hali garażowej | Stan deweloperski ***** opis nieruchomości: lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Grunwaldzka

Strzyża,Gdańsk

895 000 zł81 m² 11 052,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w rewelacyjnej lokalizacji przy Alei Grunwaldzkiej Nieruchomość: lokal biurowy na sprzedaż, o powierzchni 80,98m^2 w budynku z 2001r Company House. Idealnie nadający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

2 400 000 zł117 m² 20 513 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w Gdańsku Śródmieście. Nowoczesny, przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji invest komfort w sercu Gdańska.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij