dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Gdańsk - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Aniołki,Gdańsk

3 675 210 zł162 m² 22 632 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal komercyjny w świetnej lokalizacji gotowy do odbioru. Apartamenty Remedium to unikatowy projekt zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Aniołki. Posiadamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Świdnicka

Aniołki,Gdańsk

599 900 zł40 m² 14 997,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal usługowy, położony w doskonale skomunikowanej części Gdańsk - w dzielnicy Aniołki, przy ul. Świdnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Strzyża,Gdańsk

2 950 000 zł220 m² 13 409,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż lokal usługowy - Gdańsk, ul. Bernarda Chrzanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

487 723 zł35 m² 13 875,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompaktowy apartament roi 29,64% w 3 lata | Wyspa Sobieszewska - rezerwat przyrody i jedna z najczystszych plaż w Polsce | Luksusowa inwestycja z basenem, placem zabaw i strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Za Murami

Mariacka,Gdańsk

6 600 000 zł280 m² 23 571,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kamienica inwestycyjna W historycznym centrum gdańska Gdańsk Old Town | Bliskość zabytków | Butikowy apart-hotel | Dochodowa inwestycja | Prestiżowa lokalizacja |nieruchomość Premium *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Świdnicka

Aniołki,Gdańsk

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdańsku przy ulicy Świdnickiej. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

105 000 zł39 m² 2 673,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdańsku przy ulicy Jagiellońskiej. Lokal znajduje się na gruncie dzierżawionym od Spółdzielni mieszkaniowej ,przymorze'. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

100 000 zł6 m² 16 103,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszam do zapoznania się w ofertą sprzedaży miejsca postojowego w hali garażowej, jednego z najbardziej pożądanych i prestiżowych adresów w Gdańsku, szafarni Waterfront.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Partyzantów

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

784 000 zł71 m² 10 995,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: mieszkanie z dużym potencjałem, zadbana kamienicabardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Wrzeszcza Obecny układ mieszkania: obecny układ: 2 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 683 523 zł118 m² 14 304,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy W prestiżowej lokalizacji - gdańsk, przymorze Widok na Park Reagana | Tarasy Bałtyku | 2 miejsca w hali garażowej | Stan deweloperski ***** opis nieruchomości: lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jeleniogórska

Ujeścisko,Gdańsk

250 000 zł19 m² 12 886,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdańsku przy ulicy Jeleniogórskiej. Oferta dostępna tylko w biurze Gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Grunwaldzka

Strzyża,Gdańsk

895 000 zł81 m² 11 052,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w rewelacyjnej lokalizacji przy Alei Grunwaldzkiej Nieruchomość: lokal biurowy na sprzedaż, o powierzchni 80,98m^2 w budynku z 2001r Company House. Idealnie nadający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Stolarska

Śródmieście,Gdańsk

1 000 000 zł78 m² 12 820,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z dużym potencjałem na parterze - powierzchnia 78m2 + piwnica 7,5 m2 (w kw 85,3m2) obok Starego Miasta ul. Stolarska 4. W budynku jest 8 lokali (2 na parterze). Oferowany lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

2 400 000 zł117 m² 20 513 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w Gdańsku Śródmieście. Nowoczesny, przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji invest komfort w sercu Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Partyzantów

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

2 200 000 zł137 m² 16 011,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal usługowy znajdujący się w kompleksie apartamento-usługowym "quattro Towers", zlokalizowanym w centrum Gdańska Wrzeszcza, przy ul.Partyznatów 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Świdnicka

Aniołki,Gdańsk

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 40 m , położony w Gdańsku przy ul. Świdnickiej 4 (osiedle Focha). Możliwy również wynajem. Najważniejsze informacje: - 40 m jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Traugutta

Aniołki,Gdańsk

3 794 892 zł162 m² 23 369 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 162,39 m | Parter | Gdańsk Aniołki | 3,8 m wysokości | Gotowy do odbioru Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy w stanie deweloperskim, położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wrzeszcz,Gdańsk

1 880 000 zł190 m² 9 894,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt komercyjny atrakcyjnie zlokalizowany w pobliżu centrum Wrzeszcza - u zbiegu ulic Kościuszki oraz Legionów. Dwa oddzielne wejścia (jedno z ulicy, drugie od podwórza). Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

2 899 000 zł228 m² 12 709,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Wyjątkowa przestrzeń biurowa o powierzchni 228,10 m W cenie 7 miejsc w hali garażowej! Gdańsk zaspa/wrzeszcz Jeśli szukasz prestiżowej i doskonale zlokalizowanej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

1 289 000 zł96 m² 13 455,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szukasz gotowego do pracy biura w doskonałej lokalizacji w pełni umeblowanego, klimatyzowanego i z miejscami parkingowymi? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja Biuro znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

2 149 000 zł166 m² 12 961,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokalizacja Lokal znajduje się przy ul. Franciszka Hynka, na granicy Zaspy i Wrzeszcza jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska. To doskonale skomunikowana część miasta, ceniona za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

949 000 zł70 m² 13 557,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

2 100 000 zł105 m² 19 929,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na sprzedaż lokal gastronomiczny położony w inwestycji Słoneczna Morena, przy ul. Lema 2, wzniesionej przez dewelopera robyg. Lokal znajduje się na parterze, posiada przestronną witrynę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Stolarska

Śródmieście,Gdańsk

1 100 000 zł78 m² 14 102,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Trakt św. Wojciecha

Orunia,Gdańsk

950 000 zł136 m² 6 969,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek dwukondygnacyjny o dużym potencjale komercyjnym, położony w dobrze widocznej lokalizacji z bezpośrednim dostępem od ulicy. Kamienica położona na działce 133m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Długi Targ

Śródmieście,Gdańsk

999 000 zł102 m² 9 807,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Przestronny 3-pokojowy lokal z duszą, położony na kameralnej i cichej uliczce w okolicach bastionów, tuż przy Motławie. Najważniejsze atuty Mieszkanie po generalnym remoncie stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Klonowa

Wrzeszcz,Gdańsk

3 900 000 zł386 m² 10 115,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 350 m 2 położony w centrum Wrzeszcza. Składa się z 13 dużych sal i zajmuje całe piętro budynku. Konstrukcja budynku pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

2 490 000 zł199 m² 12 537,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Atuty: świetna lokalizacjaszerokie możliwości adaptacji do różnorodnych potrzebmożliwość rozbudowy budynkuduża działka, pozwala na przystosowanie parkingu na kilka miejscidealny pod klinikę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Śródmieście,Gdańsk

1 100 000 zł43 m² 25 522 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal położony w ścisłym Centrum Gdańska przy ul. Ogarnej. Idealna inwestycja dla prowadzenia różnego typu działalności, natomiast nieruchomość w kw widnieje jako lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Zator-Przytockiego

Wrzeszcz,Gdańsk

625 000 zł45 m² 13 888,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż gdańsk wrzeszcz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Czerwony Dwór

Przymorze Małe,Gdańsk

159 000 zł80 m² 3 180 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdańsku przy ulicy Czerwony Dwór. Lokal znajduje się na gruncie dzierżawionym od Spółdzielni mieszkaniowej ,przymorze'. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

599 000 zł43 m² 14 061 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo/usługowego o powierzchni 42,60m2 położonego w dzielnicy Siedlce. Atuty Nieruchomości: * Budynek wolnostojący, uregulowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

2 090 000 zł117 m² 17 863,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w Gdańsku Śródmieście przy ustronnej i eleganckiej ulicy! Nowoczesny, przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Podwale Grodzkie

Mariacka,Gdańsk

4 374 000 zł243 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy budynek biurowy w Centrum Gdańska o powierzchni 243m. To oferta dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do prowadzenia swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wrzeszcz,Gdańsk

325 000 zł24 m² 13 829,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na Sprzedaż lokal użytkowy. Bezpośrednie wejście z ulicy! Ścisłe centrum Wrzeszcza Powierzchnia użytkowa 23,50 m2 plus dodatkowo piwnica pod całym lokalem o pow. 23,50 m2. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

520 201 zł25 m² 20 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż apartament inwestycyjny W świetnej lokalizacji na ostatnim piętrze, z klimatyzacją Głównymi atutami inwestycji jest lokalizacja, forma własności, przeznaczenie lokalu, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Podwale Przedmiejskie

Śródmieście,Gdańsk

5 720 000 zł890 m² 6 424,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż udział (1/5) w budynku użytkowym z lat 50-tych XX wieku. Zostały podjęte działania w celu wyodrębnienia nieruchomości. Do tej pory w lokalu funkcjonował bank, niemniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

329 000 zł17 m² 19 467,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy w Pasażu Chełmiński w Gdańsku. Idealna przestrzeń o powierzchni 16,90 m kw - doskonała dla przedsiębiorców poszukujących funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Oliwa,Gdańsk

430 000 zł40 m² 10 814,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na sprzedaż - Gdańsk Oliwa, ul. Stary Rynek Oliwski | 39,76 m | Miejsce parkingowe w cenie! Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 39,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kochanowskiego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

299 000 zł35 m² 8 470,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 35,3 m2 położonego w urokliwej i spokojnej gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz Dolny. Budynek Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

2 304 000 zł96 m² 24 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż lokalu usługowego nr U5 o powierzchni 96 m2, który będzie zlokalizowany w budowanej obecnie inwestycji - Bastion Lew, przez dewelopera Almar Development.