dowolna

Lokale użytkowe Gdańsk Wrzeszcz

159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 ogłoszeń

59,52 zł/m²42 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal parterowy z witrynką w doskonałej lokalizacji Wrzeszcza położony przy ulicy Kościuszki, idealny pod wszelką działalność z wyjątkiem gastronomii. Pomieszczenia - Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 292 426 zł86,74 m² 14 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Najważniejsze atuty inwestycji Słowackiego 78 - nowoczesny, elegancki budynek o kameralnym charakterze - prestiżowa lokalizacja Gdańsk Wrzeszcz Górny, jedna z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²106 m² 3 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Nietuzinkowy lokal w przyziemiu Willi w centrum Wrzeszcza. Lokalizacja z świetnym dostępem do komunikacji miejskiej, pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, biurowej,.

Szczegóły ogłoszenia

94,13 zł/m²90,30 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal, który pracuje na wizerunek Twojego biznesu 90 m | parter | Wrzeszcz | kamienica po renowacji | gotowy do pracy Są lokale do wynajęcia. I są takie, które od pierwszego dnia podnoszą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

92,31 zł/m²65 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferta bez prowizji Lokal biurowo-usługowy na parterze obiektu apartamentowego Quattro Towers w Gdańsku Wrzeszczu. Lokal o powierzchni 65m2 bardzo dobrze doświetlony- witryny z trzech stron.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Klonowa

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

60 zł/m²26 m² 1 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Gdańsku Wrzeszcz. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

137,21 zł/m²43 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do wynajmu lokalu użytkowego położonego na parterze budynku w Gdańsku Wrzeszczu o powierzchni 42,7m2. Atuty: - wejście bezpośrednio z ulicy z poziomu zerowego , co sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł695 m² 10 071,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:garaż

Kamienica W centrum gdańska wrzeszcza lokalizacja/okolica Nieruchomość z bardzo atrakcyjną lokalizacją, budynek posadowiony w cichej ulicy w centrum Wrzeszcza 10 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

140 zł/m²145,53 m² 20 374 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy z dużą witryną w centrum Wrzeszcza przy ulicy Grunwaldzkiej. Wejście bezpośrednio od ulicy. Lokal nadaje się na działalność różnego typu np. gastronomię, usługi, handel,.

Szczegóły ogłoszenia

160 zł/m²204,88 m² 32 781 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas! Przedstawiamy lokal usługowy o powierzchni 204,88 m2 w nowo wybudowanym biurowcu w sercu Wrzeszcza Lokal skalada się: -Open space -łazienka lokalizacja: centrum Wrzeszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gdańsk

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

100 zł/m²108,10 m² 10 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 108,10 m2 w Centrum Wrzeszcza. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji niedaleko dworca Gdańsk-Wrzeszcz skm/pkp, galerii metropolia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²277,71 m² 18 607 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas! Przedstawiamy lokal usługowy o powierzchni 277,71 m2 w nowo wybudowanym biurowcu w sercu Wrzeszcza Lokal skalada się: -Open space -łazienka lokalizacja: centrum Wrzeszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 010 zł99,94 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 372 965 zł83,21 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²108,29 m² 7 039 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 108 m.kw. W skład powierzchni wchodzi : - 1 x open space, - 1x powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

64,91 zł/m²183,68 m² 11 923 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o pow. 184m2., na I piętrze, III-piętrowej kamienicy, składający się z 4 pomieszczeń oraz WC, łazienki, pom. gospodarczego. Na rzucie lokal zaznaczony na żółto,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 500 zł81,80 m² 16 998,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż lokal o powierzchni 81,80 m2 położony na 2. piętrze nowoczesnej inwestycji w sercu Wrzeszcza Górnego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

126,44 zł/m²87 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdańsk Wrzeszcz - ul. Dmowskiego | Lokal usługowo-handlowy powstały w wyniku połączenia dwóch mniejszych lokali - o pow. 87 m . Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

55,09 zł/m²59,90 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja! Poszukujesz biura w spokojnej dzielnicy, w otoczeniu przyrody, a jednocześnie bardzo blisko centrum Gdańska? Lubisz po pracy wyskoczyć na spacer do lasu? Cenisz sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Wrzeszcz,Gdańsk

70 zł/m²39,80 m² 2 786 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokale biurowe w centrum Wrzeszcza, ul. Grunwaldzka. Obecnie dostępne są następujące lokale: - parter: o pow. 145,53m2. - na I piętrze: o pow. 39,80m2., 44,30m2. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 398 540 zł84,76 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł20 m² 3 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż miejsce w hali garażowej przy ulicy Antoniego Słonimskiego 1-3. Cena: 65 000 złotych plus vat (23%) Koszt utrzymania miejsca to 50 złotych miesięczne. Miejsce posiada księgę.

Szczegóły ogłoszenia

50,25 zł/m²24,85 m² 1 249 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wybierz swoje pomieszczenie biurowe według swoich potrzeb! Cena netto- zapraszam do kontaktu! lokalizacja: biura znajdują się w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska jaką jest Wrzeszcz ul.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro do wynajmu o powierzchni 40m2 Gdańsk Wrzeszcz. Pomieszczenie biurowe składa się z dwóch pokoi, w podstawowym standardzie. Ogólnodostępne toalety usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

255,10 zł/m²13,72 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas! Jeżeli szukasz komfortowej przestrzeni za równo dla siebie jak i dla Twoich klientów i uważasz, że miejsce pracy jest Twoją wizytówką zapoznaj się z tą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

118,86 zł/m²42,05 m² 4 998 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na wynajem- al. Hallera 140, gdańsk Szukasz lokalu w świetnej lokalizacji, z dużą ekspozycją i potencjałem rozwoju biznesu? Ta oferta jest dla Ciebie. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł385 m² 42 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy do wejścia, w pełni wyposażony lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji - doskonała inwestycja dla międzynarodowych firm i dynamicznie rozwijających się biznesów w Polsce!.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²310 m² 20 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 310 m.kw. W skład powierzchni wchodzi : - 3 x open space, - 2x powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41,72 m² 7 885,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal jest po generalnym remoncie Nieruchomość posiada dwa poziomu: góra z witryną (cześć sprzedażowa/ biurowa)+ łazienka - 20,1 m2, piwnica (zaplecze/magazyn) - 21,6m2 Lokal jest usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

6 490 000 zł856,15 m² 7 580,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Wrzeszcz! gotowy biznes! 6 lokali+ 2 mieszkania+ ogród+ garaż cena podana W ogłoszeniu stanowi kwotę netto *kupując Z nami nie płacisz prowizji* lokalizacja: wrzeszcz Górny stanowi jedną.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł34 m² 7 352,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaż prawa do umowy dzierżawy Po więcej informacji zapraszam do kontaktu lokalizacja: ulica Jaśkowa Dolina dzielnica Wrzeszcz to prestiżowa, zielona i spokojna lokalizacja, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł294,20 m² 13 256,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni 294,20 m2 na parterze, narożny z dużymi przeszkleniami, położony w Gdańsku przy ul. Chrzanowskiego. Do sprzedaży jest lokal użytkowy znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

140 zł/m²145,53 m² 20 374 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 145 m2, zlokalizowany w samym sercu Wrzeszcza, w pierwszej linii zabudowy przy Al. Grunwaldzkiej. Lokal posiada niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²313,50 m² 17 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie płaci prowizji. Biuro, III piętro, wrzeszcz, gdańsk Nowoczesna przestrzeń biurowa z własną kuchnią | Dostępna od zaraz lokalizacja wrzeszcz, gdańsk: - bezpośrednio przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 675 210 zł162,39 m² 22 632 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży duży lokal usługowy "open space" blisko ośrodka medycznego uck w Gdańsk Aniołki. Idealny punkt na wiele możliwości: -punkt konsultacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł48,70 m² 16 632,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie/lokal usługowy o powierzchni całkowitej 48,7 m2 w Gdańsku. Mieszkanie jest wynajmowane jako lokal usługowy. :dla kogo?: -Dla osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

2 243 000 zł78,14 m² 28 704,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy produkt inwestycyjny! Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym - obecnie sklep Żabka lokalizacja: lokal znajduje się w słynnej w trójmieście Zajezdni Wrzeszcz. Zajezdnia Wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

128,81 zł/m²42,70 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdańsk Wrzeszcz - ul. Dmowskiego | Lokal usługowo-handlowy (dostosowany pod gastronomię) o pow. 42,70 m do wynajęcia! Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 42,70.

Szczegóły ogłoszenia

48,87 zł/m²1 637 m² 80 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy obiekt na wynajem- jaśkowa Dolina, gdańsk Wrzeszcz Oferujemy na wynajem wolnostojący, reprezentacyjny budynek o powierzchni 1 637m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł77,32 m² 11 627 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 77,32 m (parter 27,05 m + piwnica 50,27 m ) Lokal z witryną i bezpośrednim wejściem od ulicy. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

104,35 zł/m²115 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy