dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Gdańsk - Oferty wynajmu lokali użytkowych

528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jasień

Jasień,Gdańsk

95 m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na Wynajem Lokal handlowo usługowy z witryną do własnej aranżacji. Lokal: proponujemy Państwu na wynajem lokal handlowo usługowy o powierzchni 95m2. Lokal położony na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Reymonta

Strzyża,Gdańsk

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal usługowo biurowy o łącznej powierzchni około 100 m2 usytuowany na wysokim parterze budynku 1 piętrowego we Wrzeszczu, pierwsza linia zabudowy ul. Reymonta. Lokal składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

29,41 zł/m²102 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 102 m2 z możliwością przeznaczenia na różną działalność, biuro, siedzibę firmy, usługi lub handel. Standard: w skład wchodzi: 1 pomieszczenie główne 80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

44 zł/m²100 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia handlowo usługowa w atrakcyjnej lokalizacji Gdańsk Oliwa. Cena najmu zawiera koszty ogrzewania I energii elektrycznej! Lokal o wymiarach 10mx10m, wysokość 6,7m. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

36,91 zł/m²149 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Przestronny lokal idealny na biuro składający się z 5 pokoi zajmujący całe piętro zabytkowej Willi. Generalny remont przeprowadzony 4 lata temu, lokal po poprzednim najemcy został na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Wajdeloty

Wrzeszcz,Gdańsk

180 m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Jest to wielofunkcyjny budynek, zlokalizowany w historycznej części Dolnego Wrzeszcza, u zbiegu ulic Wajdeloty i Grarzyny. Jego niewątpliwym atutem jest unikalna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

40 zł/m²85 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowa niższa cena! Dwa lokale biurowe usytuowane na 1 piętrze nowego, reprezentacyjnego budynku (rok ukończenia budowy 2012) w atrakcyjnej części Gdańska Moreny, ul. Myśliwska, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

45 zł/m²71 m² 3 204 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Narożny lokal biurowy 71.2m2 do własnej aranżacji. Okna od strony ul. Jabłoniowej. Lokal: proponujemy Państwu na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 71.2m2 położony na 1 piętrze. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

23,33 zł/m²150 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy w centrum Przymorza o powierzchni 150m2, wysokość 2,48, niezależne wejście, na poziomie -1, aktualnie w trakcie remontu, możliwość dostosowania do potrzeb Wynajmującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z tarasem, ul. Stefana Batorego

Wrzeszcz,Gdańsk

43,33 zł/m²150 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia lokal produkcyjno- biurowo- usługowy W centrum wrzeszcza, dostępny od 01.07.2015. Dane dodatkowe: -aneks kuchenny; -internet; -ogródek; -miejsce parkingowe; -gaz, kanalizacja, siła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Lęborska

Oliwa,Gdańsk

52 zł/m²170 m² 8 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnie biurowe Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości starter to wysokiej klasy biura open space o powierzchni ponad 2000 m2. Oprócz tego na parterze biurowca znajduje się ok. 450 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lęborska

Oliwa,Gdańsk

52 zł/m²170 m² 8 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szukasz lokalu usługowego? Sprawdź naszą ofertę! Powierzchnie biurowe Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości starter to wysokiej klasy biura open space o powierzchni ponad 2000 m2. Oprócz tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Matejki

Wrzeszcz,Gdańsk

51 zł/m²22 m² 1 116 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy 23.9m2 w centrum Wrzeszcza, bardzo dobra komunikacja z pozostałymi częściami Gdańska( do Gdańska Głównego ok. 7minut). W zeszłym roku wymieniono okna na pcv oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, ul. Chopina

Wrzeszcz,Gdańsk

25 zł/m²95 m² 2 375 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferujemy pod wynajem lokal usługowy o powierzchni 94,69 m2 usytuowany w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Chopina 40. Lokalizacja w widocznym, łatwo dostępnym miejscu. W pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Matejki

Wrzeszcz,Gdańsk

51 zł/m²22 m² 1 122 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy 22m2 w centrum Wrzeszcza, bardzo dobra komunikacja z pozostałymi częściami Gdańska( do Gdańska Głównego ok. 7minut). W zeszłym roku wymieniono okna na pcv oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

29,01 zł/m²13 m² 380 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Doskonała lokalizacja! W centrum żabianki! Do wynajęcia lokale handlowe o powierzchni 9,9 m kw., 13,3 m kw. i 13,1 m kw. hali targowej w centrum osiedla Żabianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Milskiego

Chełm,Gdańsk

41,67 zł/m²12 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Doskonała lokalizacja! Do wynajęcia lokale użytkowe w biurowcu położonym na gdańskim Chełmie przy ul. Milskiego. Doskonała lokalizacja, świetnie skomunikowana. Bliska odległość do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Migowska

Wrzeszcz,Gdańsk

22,22 zł/m²45 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy na wynajem - o powierzchni 45 m2 w którego skład wchodzą trzy odrębne pomieszczenia (11m2,12m2,9m2) korytarz, przedpokój oraz łazienka z wc i wnęką kuchenną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

12 €/m²46 m² 552 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferowana powierzchnia biurowa ( 46,00 m2) znajduje się w budynku biurowym, odpowiadającym klasie ,a" , w samym sercu biznesowej części Gdańska, w dzielnicy Wrzeszcz. Lokal uzytkowy jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Lęborska

Oliwa,Gdańsk

52 zł/m²25 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Starter to nowoczesny biurowiec (klasa A), położony przy ul. Lęborska 3b w Gdańsku, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy biznesowej. Starter zapewnia wsparcie dla start-upów, ale część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

12 €/m²29 m² 348 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferowana powierzchnia biurowa (29,00m2) znajduje się na parterze w budynku biurowym, odpowiadającym klasie ,a" , w samym sercu biznesowej części Gdańska, w dzielnicy Wrzeszcz. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Morenowa

Piecki-Migowo,Gdańsk

36,54 zł/m²26 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na wynajem mieszczący się przy ul. Morenowej w dzielnicy Gdańsk - Morena w pobliżu Parku Technologicznego. Lokal z niezależnym wejściem , na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Chopina

Wrzeszcz,Gdańsk

25 zł/m²95 m² 2 375 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Abrahama

Gdańsk,pomorskie

20 zł/m²15 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 15m2mieszczący się we Wrzeszczu przy ul. Abrahama. Parking ogólnodostępny , strzeżony. Ochrona obiektu całodobowa. Recepcja. Możliwość wynajmu dodatkowo dwóch innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Matejki

Wrzeszcz,Gdańsk

51 zł/m²24 m² 1 239 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy 27.5m2 w centrum Wrzeszcza, bardzo dobra komunikacja z pozostałymi częściami Gdańska( do Gdańska Głównego ok. 7minut). W zeszłym roku wymieniono okna na pcv oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

11 €/m²105 m² 1 150 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferowana powierzchnia biurowa (104,55 m2) znajduje się w budynku biurowym, odpowiadającym klasie ,a" , w samym sercu biznesowej części Gdańska, w dzielnicy Wrzeszcz. Szczegółowy opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Migowska

Wrzeszcz,Gdańsk

22,22 zł/m²45 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem - o powierzchni 45m2 w którego skład wchodzą trzy odrębne pomieszczenia (11m2,12m2,9m2) korytarz, przedpokój oraz łazienka z wc i wnęką kuchenną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Matejki

Wrzeszcz,Gdańsk

51 zł/m²19 m² 969 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy 25.7m2 w centrum Wrzeszcza, bardzo dobra komunikacja z pozostałymi częściami Gdańska( do Gdańska Głównego ok. 7minut). W zeszłym roku wymieniono okna na pcv oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

12,36 €/m²1 370 m² 16 933 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferowana powierzchnia biurowa wynosi łącznie 1370 m2. Niniejszą powierzchnię stanowi prawie całe 1 piętro z możliwym podziałem na mniejsze pomieszczenia. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wały Jagiellońskie

Śródmieście,Gdańsk

57,69 zł/m²26 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Komfortowy lokal użytkowy o pow.26m2 po kapitalnym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji Gdańska,na Wałach Jagiellońskich.Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowego biura sąsiedniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wały Jagiellońskie

Śródmieście,Gdańsk

41,67 zł/m²36 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Komfortowy lokal użytkowy o pow.36m2 po kapitalnym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji Gdańska,na Wałach Jagiellońskich.Istnieje możliwość wynajęcia sąsiadujacego obok biura o pow 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Mostowa

Gdańsk,pomorskie

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pomieszczenie warsztatowo-magazynowo-handlowe o powierzchni 200 m2, położone w Gdańsku przy ul Mostowej. W obiekcie przeprowadzono generalny remont. Możliwość dostosowania pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sobótki

Wrzeszcz,Gdańsk

28 zł/m²228 m² 6 371 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Lokal składa się z 11 pomieszczeń; instalacja elektryczna, telekomunikacyjna, centralne ogrzewanie - miejskie; budynek objęty ochroną fizyczną, własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

59 zł/m²20 m² 1 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

2 etap już w ofercie. Ponad 20 nowych biur gotowych na wiosnę 2015. Powierzchnia biurowa: do Państwa dyspozycji mamy ponad dwadzieścia lokali biurowych o zróżnicowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

45 zł/m²61 m² 2 759 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy z tarasem do własnej aranżacji. Lokal: proponujemy Państwu na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 61.3m2 położony na 2 piętrze. Lokal stanowi otwartą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

11,50 €/m²26 m² 299 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferowana powierzchnia biurowa ( 26,00 m2) znajduje się w budynku biurowym, odpowiadającym klasie ,a" , w samym sercu biznesowej części Gdańska, w dzielnicy Wrzeszcz. Przestrzeń lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Tartaczna

Starówka,Gdańsk

47,83 zł/m²23 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal biurowy w sercu starego miasta.Umeblowany i urzadzony.Ochrona ,monitoring i recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Lęborska

Oliwa,Gdańsk

52 zł/m²68 m² 3 536 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy o powierzchni ok. 68m2 usytuowany na parterze w nowoczesnym obiekcie biurowym starter przy ul. Lęborskiej 3b w Gdańsku. Biurowiec zlokalizowany jest, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lęborska

Oliwa,Gdańsk

40 zł/m²202 m² 8 080 zł

 

 

 

Suchanino,Gdańsk

70 zł/m²24 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pomieszczenie biurowe / usługowe o powierzchni 24 m 2 do wynajęcia w cenie 70 zł m 2 netto. Pomieszczenia biurowe wraz z zapleczem socjalnym ( toalety, kuchnia, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Chopina

Wrzeszcz,Gdańsk

25 zł/m²95 m² 2 375 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6