dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Gdańsk - Oferty wynajmu lokali użytkowych

528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Limbowa

Jasień,Gdańsk

44 zł/m²79 m² 3 476 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas Z przyjemnością przedstawiamy Państwu lokal użytkowy/usługowy o powierzchni 62 metrów na wynajem w Gdańsku przy ul. Limbowej. Atuty nieruchomości - Dostępność od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

100 zł/m²60 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atuty: - doskonała lokalizacja, - duże witryny, - nowe budownictwo, - bliskość osiedli mieszkaniowych. Nieruchomość: do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 60 m2 znajdujący się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

67 zł/m²118 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w Gdańsku Śródmieściu w pobliżu Motławy i Gdańskiej Starówki w zespole apartamentowców "nowa Lastadia. Mieści się na parterze apartamentowca. Lokal narożny 118.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Barniewicka

Osowa,Gdańsk

83,33 zł/m²54 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy lokal, położony przy uczęszczanej ulicy w Gdańsku Osowa w pobliżu stacji pkm Mieści się na piętrze nowego budynku handlowo - usługowego. Jest bardzo dobrze widoczny od strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wajdeloty

Wrzeszcz,Gdańsk

65 zł/m²310 m² 20 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal o powierzchni 310m2. Idealny na klub fitness, siłownię, centrum rebalilitacji itp. W lokalu znajduje się działająca sauna. Powierzchnia lokalu podzielona jest na: - duża salę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Długie Ogrody

Śródmieście,Gdańsk

20 zł/m²271 m² 5 420 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na 4 piętrze budynku z windą nowoczesnego budynku biurowo- usługowego. Położony w samym centrum Gdańska. Lokal składa się z pięciu przestronnych pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

56,05 zł/m²71 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal biurowy w biurowcu przy Grunwaldzkiej o powierzchni 71,36 m2 składający się z czterech pomieszczeń w biurowcu Company House przy ulicy Grunwaldzkiej. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

31,39 zł/m²223 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia magazyn 223 m - Gdańsk, ul. Oliwska Oferujemy przestrzeń magazynową o powierzchni 223 m w budynku biurowo-magazynowym zlokalizowanym w Gdańsku, nowym Porcie. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wrzeszcz,Gdańsk

120 zł/m²100 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia - przestronny lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 70m2 - powierzchnia całkowita 100m2 (wraz z pomieszczeniem na poziomie -1) top lokalizacja w ścisłym centrum Wrzeszcza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

122,81 zł/m²28 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu - lokal użytkowy | gdańsk, ul. Wałowa | 28,5 m2 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 28,5 m2, położony w atrakcyjnej i doskonale skomunikowanej części Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kalinowa

Kokoszki,Gdańsk

80 zł/m²55 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy w samym sercu dzielnicy Gdańsk-Kokoszki. Niezwykle atrakcyjna lokalizacja pomiędzy ulicą Kartuską, kalinową i Lubczykową. Budynek doskonale widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

57 zł/m²193 m² 11 001 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie płaci prowizji. Biuro, IV piętro, wrzeszcz, gdańsk Nowoczesna przestrzeń biurowa z własną kuchnią | Dostępna od zaraz lokalizacja wrzeszcz, gdańsk: - bezpośrednio przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdańsk

Nowy Port,Gdańsk

42,93 zł/m²87 m² 3 735 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie płaci prowizji. Szczegóły oferty: - pomieszczenie biurowe - Powierzchnia: 87 m - Poziom: 5. piętro - Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza Lokalizacja: - atrakcyjne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słonimskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

84,89 zł/m²188 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy W bardzo atrakcyjnym kompleksie "garnizon" W gdańsku. Lokal, położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego, o łącznej powierzchni 188,48 m2 (pierwotnie były to 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wajdeloty

Wrzeszcz,Gdańsk

65 zł/m²59 m² 3 840 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na 1 piętrze budynku z windą budynku biurowo- usługowego. Położony w samym centrum Gdańska Wrzeszcza. Lokal składa się z dwóch przestronnych pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

80 zł/m²55 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słonimskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

84,89 zł/m²188 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Struga

Siedlce,Gdańsk

58,57 zł/m²79 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal W inwestycji "traffic" z 2021 r.! bardzo dobra lokalizacja: tuż przy pętli tramwajowej i przystanku autobusowym. Lokal o powierzchni 78,54 m2 wykończony na cele powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

58,57 zł/m²79 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kołodzieja

Ujeścisko,Gdańsk

90 zł/m²133 m² 11 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 132,77 m2, który położony jest w Gdańsk przy ul. Warszawskiej 53. Z uwagi na położenie i wyposażenie idealnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Arkońska

Przymorze,Gdańsk

84 zł/m²25 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja Lokal położony na Gdańskim Przymorzu. Miejsce świetnie skomunikowane, w pobliżu skm oraz autobus. Dodatkowo liczne sklepy, usługi, centra handlowe, uczelnie (uniwersytet Gdański).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

57 zł/m²100 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny, jasny i wygodny idealny na biuro, gabinety, usługi, pracownię lub działalność edukacyjną. Parter (ok. 50 m ): dwa niezależne pomieszczenia jedno z widokiem na ogród, drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Obrońców Westerplatte

Oliwa,Gdańsk

89,13 zł/m²138 m² 12 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia stylowe, przestronne mieszkanie / lokal - Stara Oliwa, ul. Obrońców Westerplatte Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 138 m , położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

103,41 zł/m²26 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Głównymi atutami inwestycji jest lokalizacja, forma własności, przeznaczenie lokalu, wysoki standard wykończenia, budynek typu apartamentowiec z własną siłownią i ochroną, prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

70 zł/m²100 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam do wynajmu rewelacyjne pomieszczenia w centrum biznesowym pomiędzy wrzeszczem przymorzem A oliwą! Po wszelkie informacje zapraszam telefonicznie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Droszyńskiego

Przymorze Małe,Gdańsk

120,34 zł/m²145 m² 17 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwowane Lokal położony na I piętrze budynku usługowego z Biedronką, przy ul. Droszyńskiego 28a w Oliwie. Składający się z: 1 sala wysoka (klimatyzowana) o pow. 70m2 + 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

13,33 zł/m²150 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

**idealne miejsce dla twojego biznesu - lokal 150M Z dużymi witrynami I miejscami parkingowymi Na wynajem miejsca na twoj biznes zadzwoń a wszystko wytłumacze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piekarnicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

140,14 zł/m²46 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w świetnej lokalizacji - Gdańsk, synteza w samym sercu gdańskiej Moreny, w kompleksie lokali handlowych. Lokal doskonale wyeksponowany z dużymi witrynami. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Droszyńskiego

Oliwa,Gdańsk

69,90 zł/m²267 m² 18 649 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gotowy pod biznes rekreacyjno-sportowy lub do adaptacji na różne działalności! Bardzo jasna i elegancja przestrzeń! Położony na I piętrze budynku usługowego w Oliwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

103,41 zł/m²26 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

75 zł/m²200 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Podwale Staromiejskie

Główne Miasto,Gdańsk

160 zł/m²38 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal położony na parterze o przeznaczeniu handlowo - usługowo - biurowym, o powierzchni 37,5m2. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Podwale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Migowska

Piecki-Migowo,Gdańsk

67 zł/m²45 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 10 do 120 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piekarnicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

99,49 zł/m²96 m² 9 593 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

75 zł/m²200 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

54 zł/m²70 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 70 m2 na wynajem. Mieści się ono w Gdańsku na Przymorzu przy ul. Obrońców Wybrzeża. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Limbowa

Jasień,Gdańsk

62,50 zł/m²72 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 24 do 72 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Limbowa

Jasień,Gdańsk

73 zł/m²24 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kilińskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

71,11 zł/m²45 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! Apartament 2 pokojowy na wynajem mieszczący się na prestiżowym osiedlu Stary Browar w Gdańsku we Wrzeszczu przu ul. Kilińskiego. W jego skład wchodzi: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

95,24 zł/m²63 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najważniejsze atuty: wykończony i wyposażony w bardzo wysokim standardzie: okna wychodzące na Park Oliwskiprzeznaczenie: biurolokalizacja: prestiżowa lokalizacja Gdańsk Oliwa tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Gdańsk

Zaspa,Gdańsk

68,90 zł/m²67 m² 4 616 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Najemca nie płaci prowizji Lokal - Powierzchnia: 67 m - Poziom: parter, bezpośredni dostęp z pasażu handlowo-usługowego - Wejście: od frontu, z dużą witryną zapewniającą świetną.