dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Gdańsk - Oferty wynajmu lokali użytkowych

528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy

Piecki-Migowo,Gdańsk

63,07 zł/m²87 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy położony w Gdańsku, ul. Myśliwska o powierzchni 87,2 mkw., z miejscem parkingowym oraz miejscem na reklamę. Lokal pod działalność gospodarczą, również gastronomię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

57,14 zł/m²88 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o pow. 87,50 m2 ( możliwość wynajęcia i podzielenia na potrzebne pomieszczenia) wiele możliwości aranżacji! Idealny na studio sukni ślubnych, studio reklamowe, szkołę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

67,54 zł/m²64 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy z witrynami, wakacje czynszowe. Lokal: o powierzchni 63,67 m2, z witrynami, wejściem z ulicy, znajduje się na parterze budynku z windą. Wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

13 zł/m²300 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala na stolarnie lokalizacja: hala znajduje się w Gdańsku przy ul.Leszczynowej. Bardzo dobre połączenie z obwodnicą, a co za tym idzie, z całym Trójmiastem. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szymanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

57,87 zł/m²62 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta właściciela nieruchomości Budynek biurowy vigo w Gdańsku zlokalizowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta - Al. Grunwaldzkiej, róg ul. Szymanowskiego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Miszewskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

27 zł/m²130 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: lokal znajduje się przy głównej arterii komunikacyjnej łączącej Trójmiasto nieopodal Uniwersytetu Gdańskiego, olivii Business Center oraz Alchemii. Lokal: powierzchnia użytkowa to 130 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

85,71 zł/m²70 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty : * 1 minuta pieszo do przystanku komunikacji miejskiej, * Położenie na terenie osiedla mieszkaniowego, * Gotowe do przejęcia, * Niskie koszta najmu, * Bezpłatne miejsca parkingowe, * W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

130 zł/m²200 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem, stylowo wykończony, nowoczesny lokal usługowy w sercu Gdańska. Parterowy lokal usługowy z głównym przeznaczeniem na salon beauty, medycynę estetyczną, gabinety medyczne, studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

72,11 zł/m²108 m² 7 777 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Słoneczna Morena - lokal handlowo-usługowo-gastronomiczny z witrynami. Lokal: o powierzchni 107,85 m2, z witrynami, wejściem z ulicy, znajduje się na parterze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

112,90 zł/m²62 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia prestiżowy Budynek usługowy z własnym parkingiem/ placem 150m2. Osobny Budynek znajduje w samym centrum Gdańska - Wrzeszcza, na nowoczesnym osiedlu Browar. Budynek posiada 62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

24,95 zł/m²104 m² 2 595 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro na wynajem Gdańsk Nowy Port 104 m2. Pomieszczenie biurowe znajduje się na terenie obiektu przy ul. Oliwskiej Lokal znajduje się na 3 piętrze. Koszty: miesięczny czynsz wynajmu 24,95 zł netto /1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

89,04 zł/m²73 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Salon fryzjersko-kosmetyczny do odstąpienia na Zajezdni Wrzeszcz przy Al. Gen. J. Hallera. Gotowiec inwestycyjny - w pełni umeblowany i wyposażony salon w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jadwigi

Orunia Górna,Gdańsk

46,70 zł/m²73 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Czynsz najmu do negocjacji! lokal W nowym budynku mieszkalno - usługowym! Doskonale widoczny z ulicy - I linia zabudowy, tuż przy Przychodni "świętokrzyska", w pobliżu duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Dolne Miasto,Gdańsk

80 zł/m²32 m² 2 544 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek biurowy przy ul. Kieturakisa 10 w Gdańsku to inwestycja, która została oddana do użytku w 2016 roku. Kameralny, trzykondygnacyjny budynek ma łączną powierzchnię 569 m2 i mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Reduta Wyskok

Dolne Miasto,Gdańsk

80 zł/m²13 m² 1 031 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek biurowy przy ul. Reduta Wyskok 4 w Gdańsku to nowa inwestycja biurowa, która została oddana do użytku w styczniu 2020 roku. Reduta Office to kameralny kompleks biurowy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jadwigi

Orunia Górna,Gdańsk

46,70 zł/m²73 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy Z pomieszczeniem przystosowanym akustycznie do różnego rodzaju nagrań: reklam, muzyki. Lokal funkcjonował przez długi czas jako studio nagrań dla lekcji grania na pianinie. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

69,74 zł/m²108 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz przestronnego lokalu we Wrzeszczu? Idealnie trafiłeś! atuty: - centrum miasta - duże witryny, - świetna komunikacja, - 100 m do dworca we Wrzeszczu - do własnej aranżacji. Lokal: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

200 zł/m²33 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem bez pośredników lokal o powierzchni 33 m znajdujący się przy Al. Grunwaldzkiej w centrum dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. Obiekt położony w pobliżu centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jadwigi

Orunia Górna,Gdańsk

46,70 zł/m²73 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

81,02 zł/m²99 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę przestronny - 98,74 m2 (parter w 4 piętrowym nowym budynku) dobrze doświetlony lokal usługowy nadający się pod biuro lub działalność usługowo handlową. * wejście od głównej ulicy; *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Gdańsk,pomorskie

29,35 zł/m²460 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia oferujemy pomieszczenia handlowo-biurowo-wystawiennicze w bardzo dobrym standardzie, wraz z magazynem o powierzchni 60m2. Zapewniają one komfortowe warunki pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Letnica

Letnica,Gdańsk

35 zł/m²125 m² 4 375 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość w województwie pomorskim w Gdańsku w dzielnicy Letnica. Lokal o powierzchni 125m2 na drugim piętrze składający się z sekretariatu i czterech pokoi biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Jana Sobieskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

60 zł/m²35 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty : * 1 minuta pieszo do przystanku komunikacji miejskiej, * Vis a vis Premium Akademików Collegium, * 3 minuty do Politechniki Gdańskiej, * Położenie obok osiedli domów jednorodzinnych, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

68,75 zł/m²16 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem powierzchnia biurowa- pokój 15,80 m2 - parter , położony w kameralnym 2 piętrowym biurowcu w otoczeniu zieleni w dzielnicy Gdańsk-Wrzeszcz, blisko ul. Traugutta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

69,74 zł/m²108 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Wynajmę od zaraz lokal użytkowy. Możliwość prowadzenia niemal każdej działalności, w tym gastronomicznej. Lokalizacja: gdańsk Wrzeszcz ul. Dmowskiego 15. Powierzchnia 107,55 m2, w tym 83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wiosny Ludów

Śródmieście,Gdańsk

70,41 zł/m²88 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem nowy lokal położony przy samej motławie W sercu gdańska lokal: do wynajęcia posiadam parterowy lokal użytkowy z dużymi witrynami o powierzchni użytkowej 88,05 m2. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk

92,68 zł/m²65 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w nowej inwestycji Brabank Invest Komfort lokalizacja Ul. Stara Stocznia, nowa inwestycja brabank, blisko Motława, muzeum II ws 8 min spacerem wzdłuż Motławy do ul. Długiej Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

81,46 zł/m²31 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o pow. 30,69 m2, położony na II piętrze w budynku IV piętrowym. Nieruchomość charakteryzuje podwyższony standard. Jasny i przestronny salon z eleganckim aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

116,67 zł/m²30 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal wolny od zaraz. Poniżej zamieszczam trzy warianty warunków finansowych (warianty różnią się wysokością czynszu i kaucją) - do wyboru przez Najemcę: warunki finansowe wariant 1: - czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

65,48 zł/m²84 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy W prestiżowej inwestycji W sercu gdańska Nowy lokal użytkowy o powierzchni ok. 84m2 na parterze apartamentowca inwestycji Riverview z bezpośrednim wejściem od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

29,95 zł/m²105 m² 3 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro na wynajem Gdańsk Nowy Port 105m2. Pomieszczenie biurowe znajduje się na terenie obiektu przy ul. Oliwskiej Lokal znajduje się na 3 piętrze. Koszty: miesięczny czynsz wynajmu 29,95 zł netto /1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

69,74 zł/m²108 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Zapraszamy do wynajmu nieruchomości idealnej pod lokal gastronomiczny lub usługowy o powierzchni 107,55 m2, zlokalizowanej w głównym ciągu komunikacyjnym handlowej dzielnicy Gdańska. Lokal:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

88,89 zł/m²45 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz lokalu w świetnej lokalizacji? Idealnie trafiłeś! atuty: - zlokalizowany w samym centrum Przymorza, - przestronne biuro, z gabinetem oraz częścią socjalną, - niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

92,17 zł/m²43 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy/handlowy Gdańsk-Wrzeszcz ul. Kościuszki. Lokal o powierzchni 43,4m2 w bardzo dobrej lokalizacji koło nowej Galerii Metropolia igalerii Bałtyckiej. Na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sosnkowskiego

Orunia Górna,Gdańsk

73,65 zł/m²35 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa oferta. Lokal usługowy na wynajem! Lokal usługowy o pow. 35,3 m2. Pawilon usytuowany na parterze w budynku na osiedlu mieszkaniowym "południowy Stok I" na Oruni Górnej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

14 €/m²643 m² 9 002 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 643 m2 na 11 piętrze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

14 €/m²1 496 m² 20 944 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 1496 m2 na 2 piętrze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kętrzyńskiego

Przymorze,Gdańsk

72,46 zł/m²48 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo - medyczno - biurowy, położony w samym środku dzielnicy Gdańsk Przymorze, zaraz obok słynnego Zielonego Rynku oraz wielu innych punktów komercyjnych, a przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Trakt św. Wojciecha

Orunia,Gdańsk

32,03 zł/m²17 m² 547 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w atrakcyjnej cenie - super lokalizacja. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 17,08m2 znajdujacy się na parterze w kompleksie budynków biurowo-magazynowych przy Trakcie Sw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wały Piastowskie

Śródmieście,Gdańsk

60 zł/m²56 m² 3 348 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia klimatyzowany lokal użytkowy o powierzchni 55,80 m2 zlokalizowany w biurowcu "zieleniak" - w samym Centrum, z przepięknym widokiem na Gdańsk oraz w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wały Piastowskie

Śródmieście,Gdańsk

60 zł/m²316 m² 18 960 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia klimatyzowany lokal użytkowy o powierzchni 360bm2 zlokalizowany w biurowcu "zieleniak" - w samym Centrum, z przepięknym widokiem na Gdańsk oraz w dogodnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij