dowolna

Lokale użytkowe Gdańsk – na sprzedaż i na wynajem w Gdańsku

725 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

725 ogłoszeń

65,24 zł/m²183 m² 11 939 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealny na klub fitness, siłownię, centrum rebalilitacji itp. Powierzchnia lokalu podzielona jest na: - duża salę główną, - mniejszą sale, - łazienki z prysznicami, - szatnie Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł146,25 m² 9 777,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa sprzedający! Osoba do kontaktu: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż 5-pokojowy lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł18 m² 6 388,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaz lokal handlowo uslugowy 18 m Gdansk ul Przywidzka 9 Idealna okazja inwestycyjna Lokal handlowo uslugowy o powierzchni 18 m polozony w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł77 m² 8 051,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny lokal usługowy z witrynami i dużą ekspozycją, wymagający remontu. Lokal posiada: -prąd 3 fazowy - klimatyzację -bieżącą ciepłą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

88,75 zł/m²8 m² 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²10 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Znajdź własne biurko i zabierz się do pracy Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

148,33 zł/m²30 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

30,90 zł/m²10 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dołącz do dynamicznej społeczności przedsiębiorców Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

123 zł/m²5 m² 615 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

212 zł/m²15 m² 3 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

209,33 zł/m²45 m² 9 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²10 m² 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

248,44 zł/m²45 m² 11 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana serwisowana powierzchnia biurowa dla 10-15 osób Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna.

Szczegóły ogłoszenia

220,67 zł/m²15 m² 3 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 3-4 osób Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

123 zł/m²5 m² 675 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pracuj z dowolnego miejsca postaw na biuro wirtualne Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

285 zł/m²8 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 1-2 osób Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

186,33 zł/m²30 m² 5 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 5 osób Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

49,23 zł/m²65 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji Zapraszam na prezentację. Biuro o powierzchni 65m2 położone w Gdańsku przy ulicy Klonowicza. Lokal stanowi piętro domu wolnostojącego. Składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²726,17 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt: -ogrodzony płotem metalowym ze szlabanem, monitorowany. Hala z suwnicą: -670 m2 (36 m x 18,6 m,) -wysokość 9m -wyposażona w działającą suwnicę o nośności 5t (wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²38,17 m² 2 131 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal biurowy na piętrze pierwszym w nowoczesnym Centrum Biurowym Abrahama. Koszty eksploatacyjne wynoszą 30 zł netto za 1 m2 w skład, których wchodzi: klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

58,90 zł/m²186,77 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Lokal biurowy na piętrze pierwszym w nowoczesnym Centrum Biurowym Abrahama. Drzwi wejściowe do lokalu mają przeszklenie i znajdują się w głównej części holu na wprost wind.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²132 m² 8 184 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal biurowy na wynajem w Centrum Biurowym Vigo w Gdańsku przy ulicy Szymanowskiego 2 (róg z Al. Grunwaldzką) - jedno pomieszczenie. Opłaty za lokal naliczane są w formie ryczałtu.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²120 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem najmu jest lokal o powierzchni 120,00 m2 znajdujący się przy ul. Hynka 65 w Gdańsku w parterowym budynku usługowo-handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

99,18 zł/m²34 m² 3 372 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem najmu jest lokal o powierzchni 34,40 m2 znajdujący się w parterowym budynku usługowo-handlowym, położonym przy ul. Żwirki i Wigury 4.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²30 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*Wszystkie ceny podane są w kwotach netto. Należy doliczyć 23% vat. Przestrzenie Biznes Zone to idealne miejsca do pracy dla freelancerów, małych, średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Biznes.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²15 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²17 m² 3 400 zł

 

 

 

Sobieszewo,Gdańsk

1 074 147 zł58 m² 18 629 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostatni tak duży apartament W grano hotel Gdańsk Sobieszewo | 57,66 m | 2 przestronne pokoje | 2 łazienki | 1. piętro | Wykończony pod klucz | Gwarantowany zwrot 8,33% rocznie | Model 50/50 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Paderewskiego

Suchanino,Gdańsk

48,42 zł/m²266 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy - idealny na wiele działalności Powierzchnia: 266,4 m Lokalizacja:w sąsiedztwie znanych marek - Biedronka, rossmann, kik, apteka i inne Przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Stary Rynek Oliwski

Oliwa,Gdańsk

1 065 000 zł82 m² 12 997,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż mieszkanie, które może pełnić funkcję lokalu usługowego w Gdańsku Oliwie - idealny na kancelarię, biuro, gabinet, pracownię lub siedzibę firmy. Lokal znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

486 700 zł23 m² 21 525,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy apartament W grano hotel na wyspie sobieszewskiej Z widokiem na marinę 22,61 m | 1 pokój | Balkon | Widok na marinę | Gwarantowany czynsz 8,33% | Model condohotelowy 50/50 | Pobyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sukiennicza

Śródmieście,Gdańsk

104 zł/m²53 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy w centrum miasta. Powierzchnia lokalu: 53 m2. Lokal jest położony na parterze w ciągu pieszym. W lokalu znajdują się 2 sale, 2 łazienki, gabinet, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Zdrojowa

Gdańsk,pomorskie

26 000 zł20 m² 1 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż lokal handlowy - budka przy plaży, idealna do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Podwale Grodzkie

Główne Miasto,Gdańsk

3 645 000 zł243 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gdańsk Śródmieście ul. Podwale Grodzkie to jedna z niewielu tak atrakcyjnych lokalizacji. Niewiele jest takich lokalizacji w Gdańsku. Wszędzie blisko! Dworzec pkp i skm, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Trakt św. Wojciecha

Orunia,Gdańsk

47,17 zł/m²106 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal użytkowy 106 m2 - Gdańsk Orunia, ul. Trakt Św. Wojciecha 20 Cena: 5 500 zł netto / miesiąc Opcjonalnie: +40 m2 poddasza za dodatkowe 1 000 zł netto / miesiąc Lokal z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Gdańsk

59,64 zł/m²123 m² 7 361 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Niewiele jest takich lokalizacji w Gdańsku. Wszędzie blisko! Dworzec pkp i skm, komunikacja miejska, urząd miasta, sąd, parking - na wyciągnięcie ręki. Poznajcie jedyne w swoim rodzaju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

67 zł/m²118 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w Gdańsku Śródmieściu w pobliżu Motławy i Gdańskiej Starówki w zespole apartamentowców "nowa Lastadia. Mieści się na parterze apartamentowca. Lokal narożny 118.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

86,73 zł/m²113 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do wynajęcia o powierzchni 113 m2. Budynek z 2021 roku , całodobowa ochrona , domofon , dla osób palących patio zewnętrzne. Lokal znajduje się blisko Starego Miasta, gdańskiej mariny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rybińskiego

Oliwa,Gdańsk

55,84 zł/m²98 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 98,50 m , położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska - w Oliwie, przy ul. Opata Jacka Rybińskiego,.