dowolna

Lokale użytkowe Gdańsk – na sprzedaż i na wynajem w Gdańsku

725 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

725 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Gdańsk

Żabianka,Gdańsk

53,33 zł/m²60 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia o pow.60 m2 w Gdańsku na Żabiance. Lokal znajduję się na niskim parterze w obiekcie usługowo-handlowym w pobliżu stacji skm Gdańsk Żabianka. W tym lokalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Leszczyńskich

Zaspa,Gdańsk

639 000 zł110 m² 5 819,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Usługowo/handlowy dwupoziomowy z witryną na pierwszym piętrze, z zapleczem i z dużą piwnicą na np. magazyn, położony na dużym osiedlu mieszkaniowym. Zalety lokalu: powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

784 000 zł71 m² 10 995,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: mieszkanie z dużym potencjałem, w zadbanej kamienicy, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Wrzeszcza. Lokalizacja: gdańsk Wrzeszcz to jedna z dzielnic najczęściej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 299 999 zł73 m² 17 808,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy Z najemcami W samym centrum gdańska atuty Stały dochód - lokal wynajęty do 2027 r. z możliwością przedłużenia Ścisłe centrum - kilka minut od Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

67,31 zł/m²52 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: ścisłe Centrum Gdańska Wrzeszcza przy głównej arterii komunikacyjnej, zapewniającej duży ruch pieszy i uliczny. W pobliżu przystanki autobusowe, tramwajowe, pkp, skm. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

1 999 900 zł201 m² 9 939,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym o łącznej powierzchni 201,21 m2, w doskonałej lokalizacji Gdańska Jasień - ul. Jabłoniowa. Budynek i lokal: lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

57 zł/m²232 m² 13 197 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie płaci prowizji! Prestiżowa lokalizacja | Gotowe do wejścia | Dostępne od zaraz lokalizacja: wrzeszcz, ul. O dużym natężeniu ruchu - Nieruchomość położona przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Gałczyńskiego

Brzeźno,Gdańsk

38 zł/m²84 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz idealnego miejsca na Twój biznes w sercu Gdańska Brzeźna? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Lokal usługowy / biurowy dwupoziomowy przy ul. Gałczyńskiego - dostępny od września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Iławska

Osowa,Gdańsk

54,88 zł/m²82 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze wolnostojącego budynku po remoncie. Składa się z dużej sali oraz zaplecza. Wcześniej funkcjonował tu warsztat samochodowy. Parametry i wyposażenie: wysokość lokalu: 3,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Iławska

Osowa,Gdańsk

54,88 zł/m²82 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany na parterze wolnostojącego budynku, po generalnym remoncie, idealny pod usługi lub cichą produkcję. Zaadaptowany pod warsztat samochodowy- wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

2 450 000 zł117 m² 20 940,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjna oferta sprzedaży lokalu handlowo-usługowego w Gdańsku Śródmieście! Na sprzedaż nowoczesny i przestronny lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Elbląska

Śródmieście,Gdańsk

1 499 000 zł91 m² 16 545,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo/usługowy o powierzchni całkowitej 90,6 m2 położony w Śródmieściu Gdańska, przy ul. Elbląskiej, stanowiącej ważną i ruchliwą arterię komunikacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Limbowa

Jasień,Gdańsk

73 zł/m²24 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 10 do 120 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Nowatorów

Kokoszki,Gdańsk

37 zł/m²243 m² 8 991 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia komfortowy lokal biurowy o pow. ok. 243 m2, zlokalizowany w Gdańsku przy ul. Nowatorów, usytuowany na 1. piętrze budynku o przeznaczeniu biurowo-magazynowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Limbowa

Jasień,Gdańsk

62,50 zł/m²72 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 24 do 72 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

80 zł/m²150 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

**idealne miejsce dla twojego biznesu - lokal 150M Z dużymi witrynami I miejscami parkingowymi Lokal będzie pusty proszę nie sugerować się zdjęciami. Do wynajęcia przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kielnieńska

Osowa,Gdańsk

44,37 zł/m²902 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferuję do wynajęcie wyjątkowy obiekt o powierzchni ok. 900m2, posadowiony na działce o powierzchni 3760m2, zlokalizowany w kameralnej części Gdańska Osowa. Nieruchomość składa się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Arkońska

Przymorze,Gdańsk

98,68 zł/m²152 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pragniemy zaproponować Państwu wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej, którą idealnie dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Moduł o powierzchni 152mkw znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

70,51 zł/m²170 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty: - lokal znajduję się na dynamicznie rozwijającym osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz - mieszka tam ponad 5 tysięcy osób i liczba ciągle wzrasta, - lokal posiada ogromne witryny, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Smoluchowskiego

Główne Miasto,Gdańsk

1 630 648 zł63 m² 25 883,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ten apartament o powierzchni 63,13 m to sprawdzony układ z dwiema komfortowymi sypialniami z biurkami, idealny dla studentów, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Smoluchowskiego

Główne Miasto,Gdańsk

1 008 569 zł45 m² 22 412,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesny, gotowy do wynajmu apartament o powierzchni 42,05 m , usytuowany na pierwszym piętrze inwestycji Remedium. Doskonały wybór dla pary lub 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Odyseusza

Osowa,Gdańsk

30 zł/m²520 m² 15 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia halę magazynową o powierzchni ok. 520 m2, zlokalizowaną w Gdańsku Osowej. Na hali posadzka betonowa niepylna, 1 brama z poziomu gruntu, wydzielona część socjalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Smoluchowskiego

Główne Miasto,Gdańsk

1 132 903 zł42 m² 26 973,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zaprojektowany z myślą o wygodnym wynajmie krótkoterminowym, ten 2-pokojowy apartament o powierzchni 42,84 m to gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Nowatorów

Kokoszki,Gdańsk

37 zł/m²174 m² 6 438 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia komfortowy lokal biurowy o pow. 173,75 m2, zlokalizowany w Gdańsku przy ul. Nowatorów, usytuowany na 1. piętrze budynku o przeznaczeniu biurowo-magazynowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

64,61 zł/m²201 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal z dużą witryną od ulicy. Lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym o powierzchni 201 m2, w doskonałej lokalizacji Gdańska Jasień - ul. Jabłoniowa. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

690 000 zł75 m² 9 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal użytkowy o powierzchni 78 m , położony na pierwszym piętrze dobrze prosperującego pawilonu handlowego przy jednej z głównych, uczęszczanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Piastowska

Oliwa,Gdańsk

78,80 zł/m²92 m² 7 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna powierzchnia biurowa - open space na 2. piętrze w pięknym, nowoczesnym biurowcu w Oliwie przy ul. Piastowskiej. Zdjęcia lokalu przykładowe. Atuty lokalizacji - bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Trakt św. Wojciecha

Orunia,Gdańsk

40 zł/m²220 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura na wynajem w Gdańsku przy ul. Trakt Św. Wojciecha. Do wynajęcia biura w Gdańsku przy Trakt Św. Wojciecha o powierzchni : - 220 m2 kwota 8.800 PLN netto plus opłaty gaz, prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sienna Grobla

Widoki,Gdańsk

89,12 zł/m²85 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Nowatorów

Kokoszki,Gdańsk

37 zł/m²83 m² 3 071 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia komfortowy lokal biurowy o pow. ok. 83 m2, zlokalizowany w Gdańsku przy ul. Nowatorów, usytuowany na 1. piętrze budynku o przeznaczeniu biurowo-magazynowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

3 138 800 zł224 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty Nowoczesny lokal na parterze z witrynami w wyjątkowej części Gdańska, w nowoczesnym apartamentowcu. Lokalizacja: inwestycja Baltica Towers, w której znajduje się lokal,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

16 €/m²227 m² 3 632 €

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer: alchemia to jeden z najnowocześniejszych kompleksów biurowych Trójmiasta, położony w doskonałej lokalizacji przy al. Grunwaldzkiej 409 w Gdańsku. Na budynek składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

16 €/m²222 m² 3 552 €

 

 

 

Widoki,Gdańsk

89,12 zł/m²85 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wróbla

Śródmieście,Gdańsk

391 079 zł25 m² 15 506,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

! lokalizacja w sercu Gdańska! Zanurz się w nowoczesności i komforcie w sercu Gdańska! Prezentowana Inwestycja to wyjątkowe miejsce, które łączy nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Podwale Grodzkie

Mariacka,Gdańsk

4 920 000 zł243 m² 20 246,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy budynek biurowy w Centrum Gdańska o powierzchni 243m. To oferta dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do prowadzenia swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdańsk

Kowale,Gdańsk

96,64 zł/m²65 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na wynajem - 65,19 m , prestiżowa lokalizacja, duży potencjał biznesowy. Atuty: ekspozycja i widoczność - panoramiczne witryny na całej szerokości lokalu, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

81 zł/m²148 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 148m2, na parterze budynku trzykondygnacyjnego, idealny na biuro, usługi, siedzibę firmy! Zalety nieruchomości: - atrakcyjny budynek z 2009r - teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bora-Komorowskiego

Przymorze,Gdańsk

26,20 zł/m²210 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem na gdańskim Przymorzu - 220 m , idealny pod każdą działalność! Lokal użytkowy o dużym potencjale - doskonały zarówno pod działalność biurową, usługową, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

1 600 000 zł143 m² 11 206,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Funkcjonalne biuro, znajdujące się w rozpoznawalnym budynku, znajdującym się w bardzo rozwijającej się części Gdańska. Lokal idealny pod działalność z przeznaczeniem dla sensu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Popiełuszki

Młode Miasto,Gdańsk

132,85 zł/m²96 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy/gastronomiczny o powierzchni 82,85 m2 + 13,5 m2 magazynek. Położony przy głównym ciągu komunikacyjnym osiedla doki i Montowni, gwarantujący bardzo duży ruch pieszy! Prestiżowa.