dowolna

Lokale użytkowe Gdańsk – na sprzedaż i na wynajem w Gdańsku

722 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

722 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

60 zł/m²60 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biurowiec w centrum Gdańska. Trzy pokoje biurowe (30,15,15) jasne, ciepłe, pomieszczenia po remoncie, nowa wykładzina, duże okna plastikowe, nowe instalacje: elektryczna, internetowa, telefoniczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

68 zł/m²22 m² 1 462 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro na wynajem Gdańsk Śródmieście 21,50 m2. Biuro o powierzchni 21,50 m2, znajduje się w budynku czteropiętrowym w centrum Gdańska. Budynek całodobowo strzeżony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Gdańsk

1 450 000 zł83 m² 17 497,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Do sprzedaży rewelacyjny lokal w samym sercu Starego Miasta Gdańska. Lokal Lokal gastronomiczno-usługowy o łącznej powierzchni 82,87 m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Tobiasza

Główne Miasto,Gdańsk

5 200 000 zł269 m² 19 330,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Tylko U nas Zadbana, w bardzo dobrym stanie kamienica na sprzedaż. Kamienica jest po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji- w samym sercu Starówki Gdańska. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Cefeusza

Osowa,Gdańsk

39,29 zł/m²70 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek mieści się przy cichej uliczce i położony jest na pięknej działce. Niedaleko znajduje się m.in. Polo Market, LIDL, apteka, cukiernia, przystanki autobusowe. Bardzo blisko do wyjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

14,44 €/m²783 m² 11 304 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 783 m2 na 10 piętrze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

14,53 €/m²541 m² 7 862 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 541 m2 na parterze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Nad Stawem

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

15,30 €/m²1 815 m² 27 770 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 1815 m2 na parterze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

69,74 zł/m²108 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem od zaraz lokal 107,55m2 przy ulicy Dmowskiego we Wrzeszczu. Powierzchnia sali obsługowej to 83m2, pozostałe to zaplecze: pomieszczenie biurowe, toaleta, dwa pomieszczenia magazynowe w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Biała

Wrzeszcz,Gdańsk

8,36 €/m²788 m² 6 588 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 788 m2 na 2 piętrze, w budynku klasy B. Oferowane biuro znajduje się na ulicy Białej. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

13,80 €/m²615 m² 8 487 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 615 m2 na 5 piętrze, w budynku klasy A. Oferowane biuro znajduje się na ulicy Grunwaldzkiej. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Marynarki Polskiej

Młyniska,Gdańsk

12,35 €/m²693 m² 8 559 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 689 m2 na 5 piętrze, w budynku klasy B. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Gdańsk

Kokoszki,Gdańsk

20 zł/m²893 m² 17 860 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Magazyn o powierzchni 893 m2, wraz z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi, znajduje się w doskonałej lokalizacji blisko drogi krajowej nr 7, obwodnicy oraz lotniska. Ten magazyn to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Chrzanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

12,61 €/m²140 m² 1 765 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 140 m2 na parterze, w budynku klasy A. Oferowane biuro znajduje się na ulicy Chrzanowskiego Bernarda. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Długie Ogrody

Śródmieście,Gdańsk

9 €/m²224 m² 2 016 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 224 m2 na 4 piętrze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Heweliusza

Śródmieście,Gdańsk

13,50 €/m²540 m² 7 290 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 540 m2 na 4 piętrze, w budynku klasy B. Oferowane biuro znajduje się na ulicy Heweliusza. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Pałubickiego

Jasień,Gdańsk

13,16 zł/m²1 183 m² 15 568 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 1183 m2 na 1 piętrze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Słowackiego

Matarnia,Gdańsk

14 €/m²1 476 m² 20 664 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 1476 m2 na 3 piętrze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Słowackiego

Matarnia,Gdańsk

13,80 €/m²2 704 m² 37 315 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pragniemy zaproponować Państwu wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej, którą idealnie dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Moduł o powierzchni 2704m2 znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

14,45 €/m²268 m² 3 873 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 268 m2 na 4 piętrze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

14,50 €/m²1 800 m² 26 100 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 1800 m2 na 4 piętrze, w budynku klasy A o prestiżowej renomie. Oferowane biuro posiada wszechstronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdańsk

Orunia,Gdańsk

36,50 zł/m²109 m² 3 979 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenia socjalne i biurowe Trakt św. Wojciecha 109,1 m2 powierzchni socjalnej na pierwszym piętrze z czego 48 m2 to biura lub szatnie (damska i męska) a 61,1 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdańsk

Orunia,Gdańsk

36,67 zł/m²120 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe Trakt św. Wojciecha Biura do wynajęcia 120 m2. Wspólne wejście z klatki schodowej na pierwsze piętro. - biuro 120 m2, trzy pokoje, kuchnię, schowek. Dwie toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

14 €/m²1 269 m² 17 766 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Pragniemy zaproponować Państwu wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej, którą idealnie dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Moduł o powierzchni 1269m2 znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Azymutalna

Matarnia,Gdańsk

13,25 €/m²299 m² 3 962 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pragniemy zaproponować Państwu wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej, którą idealnie dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Moduł o powierzchni 299m2 znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Azymutalna

Matarnia,Gdańsk

13,25 €/m²544 m² 7 208 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 544 m2 na 1 piętrze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nowiec

Matemblewo,Gdańsk

495 000 zł39 m² 12 627,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz ładnie wykończonego lokalu/mieszkania Z dużym tarasem oraz kameralnym ogródkiem? atuty: - ładna przestrzeń przed lokalem dająca szansę na zaaranżowanie ogródka 92,7m2! - dostateczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 015 740 zł89 m² 11 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy W centrum wrzeszcza (89 m2) W modernistycznej kamienicy na rogu ulicy dmowskiego I ulicy grunwaldzkiej! Parter budynku stanowią lokale handlowo - usługowe z wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdańsk

Orunia,Gdańsk

39,39 zł/m²165 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajmu pomieszczenia biurowe Trakt św. Wojciecha 165m2 Biuro o powierzchni 165 m2 na pierwszym piętrze z osobnym wejściem. Lokal bardzo słoneczny. Okna ze wschodu, południa i zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

890 000 zł167 m² 5 342 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonale zlokalizowana myjnia samoobsługowa na sprzedaż w Gdańsku na Przymorzu. Działka 2329.92m2. Pow.zabudowy myjni 166,6m2. Myjnia jest 4-stanowiskowa wraz z: 1) podwójnym stanowiskiem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

44 zł/m²66 m² 2 908 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro do wynajmu o powierzchni 66,10m2 Gdańsk Wrzeszcz. Pomieszczenie biurowe składa się z czterech pokoi, odmalowane, czyste, w podstawowym standardzie. Ogólnodostępne toalety usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdańsk

Orunia,Gdańsk

50 zł/m²72 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe Trakt św. Wojciecha Biura do wynajęcia 72 m2. Trzy pokoje, korytarz z szafą są do wspólnego użytku. Wyposażone w gazowe ogrzewanie i klimatyzację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdańsk

Orunia,Gdańsk

41,43 zł/m²70 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe 70m2 Trakt św. Wojciecha Biuro do wynajęcia o powierzchni 70m2. Trzy pokoje, osobne wejście z klatki schodowej. Do użytku są dwie toalety. Biura wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

49,42 zł/m²28 m² 1 359 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy na drugim piętrze czteropiętrowego biurowca. Budynek wyposażony jest w windę, monitoring oraz wejście na karty dostępu. Dla najemcy dostęp do wspólnej części sanitarnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

47,59 zł/m²32 m² 1 523 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy na drugim piętrze czteropiętrowego biurowca Budynek wyposażony jest w windę oraz monitoring. Dla najemcy dostęp do wspólnej części sanitarnej. Koszty: wynajem - 1523zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

47,61 zł/m²40 m² 1 895 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy na pierwszym piętrze czteropiętrowego biurowca. Budynek wyposażony jest w windę, monitoring oraz karty dostępu umożliwiające korzystanie z lokalu w dowolnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

50 zł/m²57 m² 2 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro do wynajmu o powierzchni 57 m2 Gdańsk Wrzeszcz. Pomieszczenie biurowe składa się z trzech pokoi w podstawowym standardzie. Ogólnodostępne toalety usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

50 zł/m²18 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro do wynajmu o powierzchni 18m2 Gdańsk Wrzeszcz. Pomieszczenie biurowe w podstawowym standardzie. Ogólnodostępne toalety usytuowane na parterze budynku. Budynek z niezależnymi 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

47,60 zł/m²35 m² 1 647 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy na czwartym piętrze czteropiętrowego biurowca. Budynek wyposażony jest w windę, monitoring oraz karty dostępu umożliwiające korzystanie z lokalu w dowolnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

51,70 zł/m²74 m² 3 836 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal handlowo usługowy w podpiwniczeniu czteropiętrowego biurowca. Budynek wyposażony jest w windę oraz monitoring. Dla najemcy dostęp do wspólnej części sanitarnej. Koszty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Podwale Staromiejskie

Stare Miasto,Gdańsk

152,17 zł/m²23 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

NA wynajem lokal W centrum gdańska przy ulicy podwale staromiejskie lokal: do wynajęcia posiadam lokal o powierzchni 23 m2 zlokalizowany na parterze kamienicy z bezpośrednimi witrynami na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij