dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdańsk - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 049 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stępkarska

Śródmieście,Gdańsk

904 000 zł38 m² 23 858,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Słoneczne mieszkanie z bocznym widokiem na Motławę - Gdańsk Śródmieście. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, wizualizacje mają charakter poglądowy. Odbiór - 1 kwartał 2027. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkowskiego

Zaspa,Gdańsk

699 000 zł48 m² 14 502,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Marzysz o mieszkaniu w świetnej lokalizacji, blisko morza, a jednocześnie gotowym do natychmiastowego zamieszkania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Atuty: po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

475 500 zł38 m² 12 450,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem w stanie deweloperskim z terminem odbioru do końca roku 2025!. Jest to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

529 000 zł41 m² 12 902,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe mieszkanie na sprzedaż! Mam Państwu do zaoferowania niezwykle funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na III-piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży przytulne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji Trójmiasta - Gdańskim Przymorzu, w bliskim sąsiedztwie Parku Reagana, uniwersytetu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

460 811 zł35 m² 13 091,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

**apartamenty inwestycyjne W sercu gdańska pierwsza linia zabudowy nad motławą** zapraszam do obejrzenia apartamentów na żywo ** Lokale z możliwością odliczenia 23% vat ** podane ceny netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

879 000 zł46 m² 18 956,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, na sprzedaż 2 pokojowe komfortowe mieszkanie we Wrzeszczu, inwestycja Browar Gdański! Lokal mieszkalny o powierzchni 46,37 m2 usytuowany jest na 2 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 949 568 zł78 m² 25 020,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Chełm,Gdańsk

609 000 zł48 m² 12 714 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, o powierzchni 47,9 m2, położone w dzielnicy Gdańsk Chełm. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, piętro 3, budynek 4 piętrowy bez windy. Salon ma 20m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Jelitkowski Dwór,Gdańsk

1 099 000 zł54 m² 20 351,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Agencja westate prezentuje stylowo wykończone mieszkanie na wyjątkowo atrakcyjnym osiedlu w Gdańsku, zrealizowanym przez renomowanego dewelopera Invest Komfort. To lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołecka

Siedlce,Gdańsk

960 000 zł53 m² 17 987,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje | możliwość wyodrębnienia 3 pokoi | taras i ogród 43,08 m2 | zamknięte i kameralne osiedle | wysoki standard | 3 min do centrum Gdańska | miejsce w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Brzeźno,Gdańsk

940 000 zł44 m² 21 412,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej lokalizacji - Gdańsk Brzeźno Lokalizacja: to idealna propozycja dla osób poszukujących wysokiego standardu w kameralnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

449 500 zł33 m² 13 576 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana w rozwiniętej dzielnicy mieszkaniowej, z dużą ofertą handlowo - usługową, komunikacją publiczną, placówkami oświatowymi i przychodnią. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzosy

Stogi,Gdańsk

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 znajdujące się przy ul. Wrzosy 2b. Dostępne od zaraz. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - kuchni, - przedpokoju, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzeszcz,Gdańsk

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wstrzymana Klimatyczne mieszkanie w zadbanej, kameralnej kamienicy w Górnym Wrzeszczu. Powierzchnia mieszkania łącznie 70m2, z czego 46m2 na wysokim parterze (salon z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grubby

Łostowice,Gdańsk

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdańsk-Południe, ul. Andrzeja Grubby Powierzchnia mieszkania: 39,37 m Piętro: 1 z 3 (niska zabudowa) Stan: do zamieszkania, bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2-pokojowego, przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Świetnie trafiłeś! atuty: - piękny widok, - świetna komunikacja z całym Trójmiastem, - przestronne oraz ustawne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targ Rybny

Śródmieście,Gdańsk

849 000 zł51 m² 16 643,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szukasz wyjątkowego mieszkania w historycznej części Gdańska, z którego w kilka minut dojdziesz nad Motławę? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze Małe,Gdańsk

621 000 zł44 m² 14 113,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie w sercu Przymorza Małego w Gdańsku. Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

459 000 zł38 m² 12 047,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W pełni wyposażone mieszkanie mieści się w bliskim otoczeniu jednej z najpopularniejszych ulic Gdańska - ul. Kartuskiej. Świetnie skomunikowana nieruchomość znajduje się zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

1 020 000 zł40 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2