dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdańsk - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 042 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 042 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Aniołki,Gdańsk

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnej inwestycji Wzgórze Focha. Kameralna zabudowa w otoczeniu zieleni. Dogodna lokalizacja gwarantuje szybkie dotarcie do Śródmieścia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stępkarska

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł32 m² 93,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty:Pięknie wykończone wnętrze z pełnym, wysokiej jakości wyposażeniem oraz klimatyzacją. Najem długoterminowy, min. roknowoczesny obiekt z całodobową ochroną, dwiema windami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

1 569 000 zł69 m² 22 683,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Nowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w centrum Gdańska przy ul. Łąkowej. W ofercie sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lastadia

Stare Przedmieście,Gdańsk

1 599 000 zł70 m² 22 842,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie,położone w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, blisko komunikacja miejska.Mieszkanie umeblowane i wyposażone w pełni, gotowe do zamieszkania.Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Otwarta

Suchanino,Gdańsk

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | balkon | Suchanino | Gdańsk Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Otwartej w Gdańsku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magellana

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem w Gdańsku przy ul. Magellana w dzielnicy Piecki Migowo. Mieszkanie zostało odebrane od dewelopera, wykończone i urządzone, jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Śródmieście,Gdańsk

614 000 zł51 m² 12 086,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,8 m , położone na 8 piętrze budynku mieszkalnego. Lokal posiada wygodny funkcjonalny pomieszczeń i duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grubby

Łostowice,Gdańsk

509 000 zł38 m² 13 335,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Andrzeja Grubby 18 - osiedle Vivaldiego, deweloper Dekpol. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym trzypiętrowym bloku bez windy. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lęborska

Przymorze,Gdańsk

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku, na prestiżowym osiedlu przy ul. Lęborskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Letnica,Gdańsk

6 300 zł108 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy luksusowy smart apartament o powierzchni 108 m z widokiem na morze, położony w zacisznej dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

999 999 zł65 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarny Dwór

Zaspa,Gdańsk

1 699 000 zł83 m² 20 469,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska Zaspa. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość morza, terenów zielonych oraz wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Jelitkowo,Gdańsk

2 249 000 zł74 m² 30 187,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Zamieszkaj w apartamencie w otoczeniu Parku im. Ronalda Reagana, zaledwie 200m od piaszczystej plaży w Jelitkowie. W ofercie sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Słoneczniki,Gdańsk

619 000 zł47 m² 13 260,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczny ogródek | Wysoki standard | zaprojektowane przez Architekta Na sprzedaż oferuję słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m z komfortowym ogródkiem, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jasień,Gdańsk

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne mieszkanie w dzielnicy Jasień na osiedlu Lawendowe Wzgórze w Gdańsku. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane, niedaleko są przystanki autobusowe, którymi bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

588 137 zł34 m² 17 097 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Prezentujemy nowy apartament o powierzchni 34,4 m zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uranowa

Orunia,Gdańsk

2 000 zł52 m² 38,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** Przytulne 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Gdańsk Orunia, ul. Uranowa *** Szukasz gotowego do wprowadzenia, słonecznego mieszkania w świetnie skomunikowanej części Gdańska? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słonimskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 300 zł50 m² 65,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50.50 m , położone przy ulicy Słonimskiego 5, w dzielnicy Wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaglana

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

949 000 zł48 m² 19 567 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Nowa Motława - Gdańsk, wyspa Spichrzów Mieszkanie dwustronne o powierzchni 48,5m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

839 000 zł47 m² 17 958,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostepna Tylko w Naszym Biurze! Na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Żurawie, zlokalizowanej w śródmieściu Gdańska, tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności (ecs).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołecka

Siedlce,Gdańsk

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W kameralnej inwestycji allconu - kamienice malczewskiego Taras z ogródkiem | Parter | Minimalistyczne wnętrze | Kameralna zabudowa | Blisko centrum Gdańska | Spokojna okolica *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Villa Jaśkowa Dolina. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 na drugim piętrze wpełni wyposażone i umeblowane, gotowe do zamieszkania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 900 zł48 m² 61,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla osób ceniących sobie klimatyczne wnętrza i lokalizację w samym centrum miasta. Mieszkanie z duszą, usytuowane na ostatnim piętrze kamienicy. Na powierzchnię mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł53 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament w idealnej komunikacji po Trojmiescie (bez korków) o powierzchni 50 m2 + 3 m2 komórka lokatorska w prestiżowej lokalizacji z komfortowym balkonem. Przytulne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Królewskie Wzgórze,Gdańsk

804 000 zł48 m² 16 876,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Są mieszkania, które się ogląda. I są mieszkania, które od pierwszej sekundy wywołują emocję. Kiedy przekraczasz ich próg, czujesz, że trafiłaś/-eś w miejsce stworzone dla Ciebie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kilińskiego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

3 200 zł47 m² 67,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,44 m kw. Salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia z dwuosobowym łożem. Mieszkanie bardzo jasne. I piętro, z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

2 850 zł40 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament, dwupokojowy, o powierzchni 40 m2, w centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta, przy ul. Jaglanej. Powierzchnia 40 M2. Wysoki standard. Lokal znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kadmowa

Orunia Górna,Gdańsk

571 959 zł39 m² 14 542,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - przedsprzedaż! Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39.33 m wraz z 28,56 m ogródkiem przy ulicy Kadmowej w Gdańsku. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, do wynajęcia od zaraz. Umowa długoterminowa 12 miesięcy. Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

2 650 zł40 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Orłowskiej w Gdańsku dzielnica Żabianka. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkania dwupokojowe - pokój z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka położone w centralnym miejscu Trójmiejskiej metropolii. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Nowy Port,Gdańsk

429 000 zł38 m² 11 409,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie położone w budynku typu falowiec w Gdańsk, przy ul. Wyzwolenia, w dzielnicy Nowy Port. Lokal znajduje się na 1. piętrze i stanowi świetną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Śródmieście,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 266,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grudziądzka

Wrzeszcz,Gdańsk

649 000 zł42 m² 15 452,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Zajezdni Wrzeszcz - komfort, styl i świetna lokalizacja! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Osowa,Gdańsk

555 000 zł42 m² 13 344,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,59 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

645 000 zł38 m² 17 154,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Siedlce,Gdańsk

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, nowoczesne dwu pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 46m2 usytuowane na parterze nowoczesnego budynku z windą, znajdującej się w dzielnicy Siedlce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jasień,Gdańsk

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

685 000 zł35 m² 19 712,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wyremontowane mieszkanie na Żabiance w Gdańsku - 10min spacerem do plaży nieruchomość: mieszkanie przeszło generalny remont, wykonany.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij