dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdańsk - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 042 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 042 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

650 000 zł39 m² 16 662,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wykończone mieszkanie w jednej z najszybciej rozwijających się części Gdańska Letnicy Bliskość morza, wysoki standard wykończenia oraz gotowość do zamieszkania sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Manifestu Połanieckiego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

569 000 zł40 m² 14 049,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przytulnego 2-pokojowego mieszkania znajdującego się na drugim piętrze zlokalizowanej w sercu niezwykłej dzielnicy Gdańska - Wrzeszcz Dolny przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piastowska

Jelitkowo,Gdańsk

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny I przestronny apartament blisko plaży W pełni umeblowany | 150m od plaży | Cicha i spokojna okolica | Miejsce parkingowe | Inwestycja 'apartamenty Nadmorskie' ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chełm,Gdańsk

3 400 zł45 m² 76,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Opis mieszkania Oferujemy na wynajem świeżo wykończone, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Kowale,Gdańsk

455 000 zł43 m² 10 554,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,11 m , zlokalizowane na parterze. Mieszkanie posiada prywatny ogródek o powierzchni ok. 28 m Mieszkanie wyposażone jest w ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

430 000 zł34 m² 12 798 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, 33,6 m Gdańsk, nowy Port - ul. Oliwska Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 33,6 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

699 000 zł50 m² 14 121,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie po generalnym remoncie spółdzielczo własnościowe gotowe do zamieszkania! mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 49,5 m umeblowane oraz wykończone w wysokim standardzie - niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bursztynowa

Jelitkowo,Gdańsk

5 300 zł54 m² 98,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smoluchowskiego

Aniołki,Gdańsk

3 300 zł46 m² 72,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przez nikogo jeszcze nie zamieszkały luksusowo wyposażony 2-pokojowy apartament z dużą loggią (9,16 m2), w nowo powstałej inwestycji w Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Nad Wodą,Gdańsk

698 000 zł51 m² 13 686,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej | Osiedle Nad Wodą Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,72 m , położone na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Słoneczniki,Gdańsk

620 000 zł47 m² 13 282 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczny ogródek | Wysoki standard | zaprojektowane przez Architekta Na sprzedaż oferuję słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m z komfortowym ogródkiem, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Ujeścisku na nowo wybudowanym osiedlu Przemyska Vita. Najbliższe otoczenie inwestycji oferuje bezpośredni dostęp do wielu sklepów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hokejowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

445 000 zł41 m² 10 877,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jasne, narożne 2 pokoje | Osiedle 2024 | miejsce Parkingowe Na sprzedaż narożne, bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu z 2024 roku - Osiedle Zdrovo (murapol). Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

419 000 zł35 m² 11 998,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,92 m2 położone w Gdańsku przy ul. Pastelowej na nowoczesnym osiedlu renomowanego dewelopera Dekpol. Budynek został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lenartowicza

Przeróbka,Gdańsk

599 000 zł43 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam 2-pokojowe, wyremontowane mieszkanie w spokojnej dzielnicy Gdańska. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki, balkonu, przedpokoju oraz oddzielnej kuchni. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 495 000 zł45 m² 33 274 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny, 2-pokojowy apartament, położony w prestiżowej inwestycji Tarasy Bałtyku na Gdańskim Przymorzu. Idealne dla singla, pary lub jako zakup inwestycyjny. Rozkład pomieszczeń Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łańcucka

Chełm,Gdańsk

619 000 zł50 m² 12 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

jasne, w pełni wyposażone mieszkanie z dużym balkonem Gdańsk Chełm, ul. Łańcucka Na sprzedaż przestronne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morenowe Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 45 m2, zlokalizowane na 4 kondygnacji, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Morenowe Wzgórze 20 w Gdańsku (morena,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

899 000 zł46 m² 19 543,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , znajdujące się w Gdańsku, w dzielnicy Siedlce, w centralnej części Gdańska, z szybkim dojazdem zarówno do Śródmieścia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Zaspa,Gdańsk

479 000 zł35 m² 13 843,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja. Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańskiej Zaspy - gotowe do wprowadzenia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 34,6 m , położonego na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, świeżo urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m , położone na 1. piętrze w nowym budynku. Mieszkanie jest w pełni nowe, urządzone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogarna

Stare Miasto,Gdańsk

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz przytulne, słoneczne 2 pokoje z osobną kuchnią na 2 piętrze przy ul. Ogarnej. Mieszkanie położone jest na gdańskiej starówce. W zasięgu krótkiego spaceru wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu absolutną nowość na rynku: nowy, nigdy niezamieszkany apartament 40 m | klimatyzacja | balkon | Gdańsk Południe lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 43 m | oddzielna kuchnia | parkiet dębowy | Przymorze Do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone przy ul. Jagiellońskiej 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jelitkowski Dwór,Gdańsk

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jelitkowski Dwór to osiedle mieszkaniowe położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana, niedaleko od plaży. Jednocześnie zostało ono wbudowane w osiedle o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane znajdujące się w Gdańsku na osiedlu Ujeścisko. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe, które jest dodatkowo płatne -300 zł/mc (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

550 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 m , niezwykle słoneczne, ustawne i funkcjonalne - Gdańsk Morena ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Osowa,Gdańsk

438 000 zł27 m² 15 979,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone w spokojnej i zielonej części miasta - gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2 pokojowy, balkon, 2 piętro, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, w pełni umeblowane z wyposażeniem, duża lodówka, pralka, zmywarka, telewizor, komplet naczyń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pobiedzisko

Siedlce,Gdańsk

400 000 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie 25 m po kapitalnym remoncie - Gdańsk Siedlce | idealne pod inwestycję Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na parterze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Śródmieście,Gdańsk

609 000 zł45 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Osowa,Gdańsk

595 000 zł42 m² 14 306,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,12 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowy, ładnie wykończony, jednopoziomowy apartament o powierzchni 44 m2 na gdańskim Przymorzu. Lokalizacja na 6-stym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 181 520 zł55 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji bulvar przy ul. Czarny Dwór Apartament o powierzchni użytkowej 54,7 m2, na 12. piętrze, na który składa się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Morenowe Wzgórze,Gdańsk

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Morenie, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, przy ulicy Morenowe Wzgórze, w dobrej i spokojnej lokalizacji (10 min samochodem do centrum Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Stok

Ujeścisko,Gdańsk

719 999 zł54 m² 13 457,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zacznij dzień od kawy na dużym balkonie z widokiem na zieleń Wyobraź sobie poranki w ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku, gdzie jedyne co słyszysz to śpiew ptaków. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 500 zł51 m² 49,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | nowe budownictwo | po remoncie | nowe wyposażenie | morena Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Morenowe Wzgórze na gdańskiej Morenie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

660 000 zł38 m² 17 553,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

2 600 zł46 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z duszą w sercu Gdańska Gdańsk Siedlce, ul. Kartuska 103 Cena: 2600 Powierzchnia: 46,4 m | 2 pokoje | 4 piętro | piwnica Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Łostowicach, na osiedlu Pastelowym, które zostało zrealizowane w otoczeniu terenów zielonych, w malowniczym sąsiedztwie Potoku Radunia. W pobliżu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij