dowolna

Mieszkania Gdańsk Aniołki

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

890 000 zł42 m² 21 312,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż funkcjonalne i atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe, położone w prestiżowej inwestycji Perspektywa przy ul. Powstańców Warszawskich w Gdańsku. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Aniołki,Gdańsk

950 000 zł42 m² 22 592,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Mieszkania w tej inwestycji są wykończone pod klucz w wysokim standardzie. Jeżeli szukasz czegoś pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czermińskiego

Aniołki,Gdańsk

660 000 zł67 m² 9 908,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja! Niższa cena! Ostatnie dwa mieszkania już gotowe do odbioru! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Idealne miejsce do życia, rozwoju i inwestycji * Lokalizacja: gdańsk Okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Aniołki,Gdańsk

810 000 zł37 m² 22 082,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe południowe mieszkanie dla starszej osoby lub osoby z niepełnosprawnościami na parterze! Pięknie doświetlone! Jest to ostatnie mieszkanie tego typu w tej inwestycji! Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Aniołki,Gdańsk

489 000 zł35 m² 13 919,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji, idealnego do zamieszkania lub jako pewna inwestycja pod wynajem, blisko centrum i komunikacji miejskiej? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smoluchowskiego

Aniołki,Gdańsk

1 375 767 zł60 m² 22 755 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Apartamenty Remedium realizowana przez dewelopera Domesta Sp. z o.o. powstaje w dynamicznie rozwijającej się i zielonej części Gdańska dzielnicy Aniołki. Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Aniołki,Gdańsk

3 200 zł45 m² 71,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie wynajmu nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie z dużym balkonem! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni 45,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Aniołki,Gdańsk

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa atrakcyjna cena! Całkowicie nowy - dwupokojowy apartament o pow. 43m2 zlokalizowany w bardzo nowoczesnym budynku remedium firmy domesta - na granicy Wrzeszcza oraz dzielnicy Aniołki przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smoluchowskiego

Aniołki,Gdańsk

1 000 008 zł42 m² 23 809,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodowieckiego

Aniołki,Gdańsk

890 000 zł81 m² 10 987,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W zabytkowej kamienicy | gdańsk aniołki atuty: -zachowany oryginalny, przedwojenny charakter: stolarka drzwiowa i okienna, parkiety, -wyjście z salonu bezpośrednio do ogrodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Aniołki,Gdańsk

899 999 zł48 m² 18 765,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: osiedle położone w zielonej i cichej części Siedlec, bliskie sąsiedztwo centrum Gdańska. W pobliżu kluczowych atrakcji Śródmieścia (teatr Szekspirowski, centrum Hevelianum).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płowce

Aniołki,Gdańsk

2 100 zł57 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie bez czynszu - ul. Płowce 42 Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ul. Płowce 42. To idealna propozycja dla jednej osoby lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Aniołki,Gdańsk

890 000 zł81 m² 10 987,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Jak często trafia się okazja, by zamieszkać w prawdziwej przedwojennej kamienicy, w zielonej, willowej części Gdańska, zaledwie kilka minut od centrum? Przestronne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Aniołki,Gdańsk

1 250 000 zł75 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Z przyjemnością oferuję wyjątkową nieruchomość, będącą prawdziwym ukrytym klejnotem w sercu Gdańska. To oferta dla wymagających, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

850 000 zł66 m² 12 931,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65,73 m - Gdańsk Aniołki, ul. Powstańców Warszawskich. Lokal mieszkalny składa się z osobnej kuchni, salonu, dwóch sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzeszkowej

Aniołki,Gdańsk

1 167 000 zł54 m² 21 611,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie W stanie deweloperskim W gdańsku aniołkach Stan Deweloperski - Do Własnej Aranżacji / 2 Sypialnie + Salon Z Aneksem / Balkon Południowo-Zachodni / Kameralna Inwestycja - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Aniołki,Gdańsk

865 000 zł43 m² 20 314,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze atuty: 2 pokoje, w pełni umeblowane, wykończone w ponadczasowej, neutralnej kolorystycemieszkanie gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Aniołki,Gdańsk

489 000 zł35 m² 13 919,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skłodowskiej-Curie

Aniołki,Gdańsk

817 950 zł37 m² 22 299,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kameralny apartamentowiec składający się z lokali inwestycyjnych (vat 23%) w sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej. Oferta dotyczy kawalerki na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Aniołki,Gdańsk

950 000 zł42 m² 22 592,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Aniołki,Gdańsk

464 000 zł38 m² 12 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Atuty: - 1 piętro -ekspozycja południowa mieszkanie sprawne, ale do odświeżenia/remontu brak ścian nośnych - pełna swoboda aranżacji prywatny parking ze szlabanem duża piwnica 8 m możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Focha

Aniołki,Gdańsk

3 500 zł51 m² 68,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokoje 50,90m2 Gdańsk Aniołki. Mieszkanie bardzo słoneczne i przytulne z balkonem Znakomita lokalizacja Gdańsk Aniołki ul. Focha, inwestycja zbudowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Aniołki,Gdańsk

3 200 zł45 m² 71,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Focha

Aniołki,Gdańsk

3 500 zł51 m² 68,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Aniołki,Gdańsk

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnej inwestycji Wzgórze Focha. Kameralna zabudowa w otoczeniu zieleni. Dogodna lokalizacja gwarantuje szybkie dotarcie do Śródmieścia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Smoluchowskiego

Aniołki,Gdańsk

857 212 zł37 m² 23 370 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży wykończony pod klucz apartament inwestycyjny - Gdańsk Aniołki, jedna z najlepszych lokalizacji w Gdańsku. Lokal o powierzchni 36,68m2 z tarasem o powierzchni 8,33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Smoluchowskiego

Aniołki,Gdańsk

1 167 590 zł49 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży wykończony pod klucz apartament inwestycyjny - Gdańsk Aniołki, jedna z najlepszych lokalizacji w Gdańsku. Lokal o powierzchni 48,68m2 z loggia o powierzchni 5,96m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzeszkowej

Aniołki,Gdańsk

1 230 500 zł51 m² 24 174,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą w nowoczesnym kompleksie Storia (2024), zlokalizowanym w spokojnej i zielonej części Gdańska. Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Aniołki,Gdańsk

2 650 zł43 m² 61,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowicie nowy - dwupokojowy apartament o pow. 43m2 zlokalizowany w bardzo nowoczesnym budynku remedium firmy domesta - na granicy Wrzeszcza oraz dzielnicy Aniołki przy ulicy Smoluchowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

3 600 zł64 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo urządzone trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Aniołki, ul. Powstańców Warszawskich, na nowym osiedlu Perspektywa (eurostyl). Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Aniołki,Gdańsk

2 990 zł45 m² 66,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie blisko centrum gdańska Strefa fitness | Sala bilardowa | Blisko Centrum i Wrzeszcza | Pełne agd w zabudowie | Balkon | Komórka | hala garażowa | W pobliżu gumed oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne I przestronne mieszkanie 3-pokojowe - gotowe do zamieszkania | osiedle perspektywa mieszkanie opis Na wynajem komfortowe i eleganckie mieszkanie o powierzchni 70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Aniołki,Gdańsk

1 132 861 zł43 m² 26 444 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja w Gdańsku. Apartament, który zarabia od pierwszego dnia W czasach, gdy inwestorzy coraz częściej poszukują bezpiecznych i przewidywalnych form lokowania kapitału, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skłodowskiej-Curie

Aniołki,Gdańsk

817 950 zł37 m² 22 299,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

877 500 zł45 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w Gdańsku na osiedlu Perspektywa Najważniejsze atuty Metraż mieszkania: 45 m2 Dla kogo: inwestor, osoby aktywne, rodzina Świetnie skomunikowane, nowoczesne osiedle otoczone zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodowieckiego

Aniołki,Gdańsk

998 000 zł81 m² 12 321 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie z klimatem w zabytkowej kamienicy Gdańsk Aniołki, ul. Chodowieckiego Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m , usytuowane na parterze zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Aniołki,Gdańsk

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Aniołki,Gdańsk

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie | Gdańsk, aniołki Mieszkanie dostępne od zaraz W pełni umeblowane mieszkanie 60 m2. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Aniołki Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Aniołki,Gdańsk

3 200 zł45 m² 71,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Aniołki,Gdańsk

2 850 zł43 m² 66,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament o pow. 43m2 w prestiżowo zlokalizowanej inwestycji remedium firmy domesta - na granicy Wrzeszcza oraz dzielnicy Aniołki przy ulicy Smoluchowskiego nr 3. Idealna lokalizacja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij