dowolna

Kawalerki Gdańsk - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

696 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

696 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przytulna

Kiełpinek,Gdańsk

950 zł30 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie na ul. Przytulnej w Gdańsku, 30 m2, 1 pokój, II piętro, dzielnica Kiełpinek, osiedle Wiszące Ogrody, przy Auchan. wyposażenie: kuchenka elektryczna (płyta ceramiczna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chełm

Chełm,Gdańsk

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę na osiedlu Piastów -1 pokój,oddzielna kuchnia,pow.38m2,na 1 pietrze,balkon.Mieszkanie w pełni umeblowane,pralka,kuchenka,lodowka,wanna z masażem,tv, zabudowa typu komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

mieszkanie częściowo umeblowane, ciepłe, nowe, czynsz około 253 zł + gaz, prąd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gdańsk Ujeścisko, zamknięte osiedle Pogodne, parter, pokój z aneksem kuchennym z możliwością wydzielenia drugiego pokoju z oknem, łazienka, przedpokój. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

210 000 zł33 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po kapitalnym remoncie (inst.elekr.hydraul.cekol) umeblowane, okna pcv, podłogi panele Quick step, drzwi drewniane, kuchnia zabudowa z wyposażeniem, łazienka kafle, szafa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowalska

Gdańsk,pomorskie

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po generalnym remoncie 2005. Centrum w pobliżu pomnika króla Jana III Sobieskiego. Częściowo umeblowane. Kuchenka gazowa, pralka, lodówka. Nowe okna i drzwi wejściowe. Mały balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdańsk

233 000 zł37 m² 6 297,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Położone w centrum Gdańska w kamienicy przedwojennej, którą zarządza wspólnota. Budynek ze zdrowej cegły klinkierowej. W 2009r. zrobiono nowy dach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka niedaleko deptaku, blisko morza, szkoly i przedszkola, zkm i skm, mnostwo sklepow, zadbana okolica, duzo zieleni, piekny widok z okna, estetycznie umeblowana, czysta. Czynsz- 1000zl+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Stogi z Przeróbką,Gdańsk

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przeróbka Wynajmę ładną zadbaną, kawalerkę z piwnicą, powierzchnia około 30 m kwadratowych ( przedpokój, łazienka, kuchnia, pokój ) Mieszkanie wyposażone w umeblowaną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piłkarska

Gdańsk-Południe,Gdańsk

180 000 zł29 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie jasne, zadbane w bardzo cichej i spokojnej dzielnicy, skomunikowane 15 min od centrum Gdańska

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zaspa

Zaspa,Gdańsk

275 000 zł32 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Kawalerka 32 m2 na 4 piętrze (winda) z aneksem kuchennym w nowym budownictwie (2003 rok) na Gdańskiej Zaspie. Okna od strony południowo-zachodniej,słoneczne z dużym balkonem. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

850 zł30 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka umeblowana z telewizorem ,w kuchni z oknem ,jasna,lodöwka ,pralka i meble nowe ,przedpoköj z szafa na garderobe,lazienka z wanna.mieszkanie jest ciche i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolorowa

Gdańsk,pomorskie

188 000 zł34 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie w doskonałej lokalizacji Gdansk na dynamicznie rozwijającym się nowym osiedlu. Mieszkanie jest czyste i zadbane, było zamieszkale przez krótki okres czasu,wszystko jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowalska

Gdańsk,pomorskie

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po generalnym remoncie 2005. Centrum w pobliżu pomnika króla Jana III Sobieskiego. Szafki w kuchni, kuchenka gazowa, pralka, lodówka, odkurzacz. W pokoju wersalka, szafa, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Guderskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

(Wnajem przez wlasciciela) Nowa kawalerka (33 m2) dopiero co wykonczona i umeblowana (nikt jeszcze nie mieszkal). Duzy pokoj + oddzielna kuchnia i lazienka .3 pietro, blok 3 pietrowy. Nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rogalińska

Chełm,Gdańsk

205 000 zł30 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mieszkania położone na bardzo dobrze rozwiniętym osiedlu Wilanowskim na Chełmie bardzo dobre polaczenie komunikacja miejska z centrum gdańska i Wrzeszczem. Pełna infrastruktura w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkaniec świeżo po kompletnym remoncie.Wszystko nowe.Umeblowane i wyposażone(pralka,lodówka,telewizor,radio,meble kuchenne i pokojowe).Doskonała lokalizacja.Wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dobry dostep do komunikacji miejskiej:tramwaj,autobus,kolejka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie, bardzo ciepłe, niskie opłaty, wolne od 14 grudnia. Możliwość przesłania zdjęć osobom zainteresowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Zalesie

Stogi,Gdańsk

170 000 zł28 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 27,8. Blisko morza. Ogród, garaż. Salon z kuchnią,sypialnia, łazienka. Glazura oraz terakota. Zabudowa komandor. Ogrzewanie elektryczne. Stan dobry- do zamieszkania , pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

950 zł34 m² 27,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Aktualne od 01 stycznia 2010r. Najchętnie,j studiującym w Gdańsku, wynajmę mieszkanie na Starówce, w samym centrum Gdańska, ul. Długa (pokój + kuchnia z aneksem sypialnianym +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowszczaków

Przymorze,Gdańsk

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz umeblowana kawalerka na Przymorzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

380 000 zł41 m² 9 268,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam apartament - kawalerkę o powierzchni 41m2 o bardzo wysokim standardzie w nowoczesnym budynku przy ul.Grunwaldzkiej w Gdańsku - Wrzeszczu. Miejsce parkingowe znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Samodzielne, z osobnym wejściem mieszkanie w domku jednorodzinnym. Duży pokój z balkonem, kuchnia, wc, łazienka. Umeblowane. 1500 zł + kaucja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Zaspa-Młyniec,Gdańsk

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie słoneczne, ciepłe, niskie opłaty. Świeżo po remoncie, kuchnia w zabudowie Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu tramwaj i skm. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Opłata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowszczaków

Przymorze,Gdańsk

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - od zaraz - kawalerka na Przymorzu, na cichym, spokojnym osiedlu, blisko do morza i terenów spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tarasy

Siedlce,Gdańsk

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe 48 m2, jednopokojowe (pokój 24 m2 + wnęka ok.5 m2) z możliwością przerobienia na 2 pokoje (tak było pierwotnie), na podłogach panele, tylko w łazience wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Ujeścisko,Gdańsk

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

32m2 (nie licząc metrażu balkonu i piwnicy), pokój (21m2), kuchnia otwarta (8m2), łazienka (4,5m2), balkon (9m2). Okna drewniane nowego typu, rolety wewn., ściany malowane, panele podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Olszynka

Olszynka,Gdańsk

250 000 zł119 m² 2 100,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

bardzo ciepłe, bezczynszowe, mieszkanie w budynku parterowym ,czteromieszkaniowym, do zamieszkania, wszystkie pomieszczenia z oknem,cały dzień słońce, umeblowane meble drewniane - sosna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Orunia

Orunia,Gdańsk

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

brak mebli w pokoju , w przedpokoju Komandor , w łazience natrysk , nie ma pralki , w umeblowana kuchnia z lodówka i elektryczna kuchnią

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie słoneczne, zadbane, 37m2, pokój 19m2 z balkonem, kuchnia z jadalnią, cicha, spokojna okolica, 3 przystanki tramwajowe od dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

190 000 zł26 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

parkiet, niskie opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pobiedzisko

Gdańsk,pomorskie

800 zł28 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka ul. Pobiedzisko , 10min do centrum Gdańska, dobra komunikacja miejska. Nieaktualne!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 1- pokojowe (pokój 19m, kuchnia z jadalnia, łazienka), słoneczne, na parterze, z balkonem (widok na niewielki ogródek), świeżo odnowione, zadbane, położone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

170 000 zł31 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie typu kawalerka. Ciche, czyste, zadbane, opomiarowane. Super lokalizacja, szkoły podstawowe, średnie, uczelnie wyższe, przedszkola, poczta, sklepy, centra handlowe, stacje paliw, policja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chodkiewicza

Brzeźno,Gdańsk

155 000 zł25 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam kawalerkę.10 min.pieszo do plaży.Blisko przystanek tramwajowy,autobusowy,sklepy.Po remoncie,panele,terakota,okna PCV,drzwi Gerda.Umeblowana.Tania w utrzymaniu.Idealna dla studentów lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Umeblowana kuchnia i łazienka,pokój bez mebli, duży balkon,suszarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ateny

Kowale,Gdańsk

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

kawalerka 35m2, i piętro, wykończona, z dużym balkonem 1,5m x 3m, częściowo umeblowana, stan dobry, łazienka wykafelkowana, komórka na piętrze, dobry dostep do obwodnicy Trójmiasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

207 000 zł36 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Kawalerka na drugim piętrze bloku w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. Standard wykończenia: podłogi pokój deska barlinecka - buk, podłogi i ściany w kuchni oraz łazience - płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśny Stok

Wrzeszcz,Gdańsk

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka w calosci umeblowana, wyposazona pralka , lodowka , telewizor , przedpokoj zabudowa (szafa) ,l terakota lazienka -kafelki , pokoj -panele okna pcv, kuchnia -kafelki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

187 000 zł30 m² 6 233,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka słoneczna i ciepla. Meble i uklad zaprojektowany przez architekta wnetrz. Po generalnym remoncie, nowe : instalacja elektryczna, ogrzewanie - nowy kaloryfer, wysokiej jakosci panele.