dowolna

Kawalerki Gdańsk - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

685 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

685 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Twarda

Młyniska,Gdańsk

318 475 zł25 m² 12 617,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania w prestiżowej inwestycji, która powstaje w sercu Gdańska, w sąsiedztwie Starego Miasta oraz malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

395 000 zł35 m² 11 158,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Atuty: - widok na zieleń - do dyspozycji prywatny ogródek - świetne doświetlenie mieszkania - dostępne od zaraz - blisko obwodnicy Trójmiasta mieszkanie: na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kartuska

Śródmieście,Gdańsk

433 948 zł27 m² 16 320 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Na stokach Winnej Góry, u stóp której powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

294 000 zł26 m² 11 382,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc 2%! Do ceny należy doliczyć 23% vat. Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście. W czteropiętrowym budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

685 000 zł34 m² 20 147,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Luksusowy niewielki apartament, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Innowacyjne rozwiązania oraz przede wszystkim, wysoka jakość użytych materiałów i nowoczesny design , to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

419 000 zł27 m² 15 438,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowa kompaktowa kawalerka do własnej aranżacji z komórka lokatorska w popularnej gdańskiej dzielnicy Morena lokalizacja To idealne miejsce dla tych, którzy poszukują przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Sienna Grobla I,Gdańsk

460 776 zł26 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

819 300 zł27 m² 30 593,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Granaria to projekt, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych mieszkańców Gdańska, dbając jednocześnie o zachowanie dziedzictwa historycznego. W ramach inwestycji powstają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Goszczyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

433 948 zł27 m² 16 320 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Twarda

Młode Miasto,Gdańsk

320 683 zł25 m² 12 715,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bądź pierwszy! Zainwestuj na Młodym Mieście. Ulokuj swój kapitał w nowoczesnej inwestycji. Czerp korzyści z wynajmu apartamentu inwestycyjnego! *możliwość odliczenia podatku vat 23% *cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przymorze,Gdańsk

499 000 zł30 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

| kawalerka | osobna kuchnia | po remoncie | nowa instalacja elektryczna | piwnica | chłopska | Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m2, położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

807 483 zł36 m² 22 263,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gdańsk, oliwa, jana Bażyńskiego Atrium Oliva to inwestycja niezwykła. Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej z najstarszych i najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Brzeźno,Gdańsk

429 000 zł26 m² 16 231,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż przestronna kawalerka zaledwie 7 minut spacerem od plaży w Brzeźnie! Mieszkanie: * 1 pokój, kuchnia, łazienka oraz przedpokój o łącznej powierzchni 26,43 m2 * Gdańsk Brzeżno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Zakoniczyn,Gdańsk

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne i nowoczesne mieszkanie z panoramicznymi oknami dostępne od marca. W pełni umeblowane, wyposażone we wszystko, co potrzebne do komfortowego życia. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bzowa

Przymorze,Gdańsk

465 000 zł32 m² 14 531,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

W sprzedaży przestronna kawalerka w najbardziej pożądanej lokalizacji Trójmiasta - Gdańskim Przymorzu. Funkcjonalny układ z oddzielną kuchnią, sprawia że mamy do czynienia z idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Orunia Górna,Gdańsk

430 000 zł40 m² 10 733,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji osiedla położonego w tarasie północnym Gdańska. Realizacja od III kw. 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Twarda

Młyniska,Gdańsk

399 298 zł26 m² 15 405 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

" twoja nowa inwestycja w sercu Gdańska " **start przedsprzedaży!** Chcesz zainwestować w nieruchomości? Teraz masz okazję, by wybrać jedno z **336 nowoczesnych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Twarda

Młode Miasto,Gdańsk

320 202 zł25 m² 13 000,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Murapol Stoczniova to niepowtarzalna inwestycja zlokalizowana na dawnych terenach Stoczni Gdańskiej, tuż nad Martwą Wisłą i zaledwie dwa przystanki komunikacją tramwajową od Europejskiego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

450 000 zł25 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim - Gdańsk Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 25,20 m , usytuowanego na 5. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Siennicka

Przeróbka,Gdańsk

329 009 zł28 m² 11 886,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położonej w kameralnym 4-piętrowym budynku. Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji osiedla położonego w gdańskim Śródmieściu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

329 100 zł26 m² 12 513,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 33m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

410 000 zł29 m² 14 137,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zalety nieruchomości: - 20 minut pieszo do plaży - 3 minut pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego - 15 minut pieszo do stacji skm - szybki dojazd do uczelni ug - w promieniu 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Borkowska

Orunia Górna,Gdańsk

347 138 zł28 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gwarancja najniższej cen! Gotowe do odbioru sierpień 2025 roku. Prezentowana kawalerka znajduje się na parterze, z ogrodem 14m2 w budynku nr 3 (grafika). Stan deweloperski, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Twarda

Młode Miasto,Gdańsk

305 972 zł25 m² 12 422,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnej inwestycji, położonej w prestiżowej lokalizacji w Gdańsku - na dawnych terenach Stoczni Gdańskiej, w dzielnicy Młode.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rytelska

Łostowice,Gdańsk

451 406 zł29 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -kameralna okolica ze świetnym połączeniem z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

353 900 zł31 m² 11 416,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: typowa nieruchomość do dalszego wynajmu , wysoka stopa zwrotu, idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Borkowska

Orunia Górna,Gdańsk

337 000 zł27 m² 12 588,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To zaciszne i urokliwe miejsce pośród zielonych łąk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Staszica

Wrzeszcz,Gdańsk

459 000 zł25 m² 18 360 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania w Gdańsku - Wrzeszczu Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska Wrzeszczu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bitwy Oliwskiej

Oliwa,Gdańsk

445 000 zł31 m² 14 354,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż słoneczne i przytulne mieszkanie- kawalerka w Oliwie, blisko awf i stacja skm. Doskonale skomunikowane - wszystkie środki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chmielna

Mariacka,Gdańsk

810 000 zł23 m² 35 809 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży prezentujemy apartament typu studio na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Apartament znajduje się na szóstym piętrze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Goszczyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

437 395 zł26 m² 16 720 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

*Opis nieruchomości* Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji zlokalizowanej w Gdańsku, przy ul. Kartuskiej. Lokum to nowoczesna przestrzeń w budynku wielorodzinnym, zaprojektowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

325 711 zł26 m² 12 465 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość inwestycyjna w sercu Gdańska! odbiór 10.2025 ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera Lokal inwestycyjny (23 VAT, podana cena netto):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

376 948 zł26 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka na 2gim piętrze od zachodu! Inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

433 948 zł27 m² 16 320 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

297 816 zł25 m² 11 869,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Młyniska,Gdańsk

433 942 zł26 m² 17 004 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

335 000 zł28 m² 11 985,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,95 m2 z tarasem 4,5 m2 i ogródkiem około 14 m2. - zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

345 000 zł28 m² 12 463,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Skiby

Stogi,Gdańsk

379 000 zł27 m² 15 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po generalnym remoncie 20 min od plaży! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 26,3 m , po generalnym remoncie, gotową do natychmiastowego zamieszkania. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

361 373 zł26 m² 13 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1. Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 26,27 m w atrakcyjnej okolicy generującej turystów premium z widokiem na Opływ Motławy. Bliskość wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

390 000 zł30 m² 12 888,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim: lokalizacja: adres: ul. Stankiewicza 7, gdańsk Jasień Inwestycja: kaskada Jasień Deweloper: proneko Dane techniczne mieszkania: typ: kawalerka.