dowolna

Kawalerki Gdańsk - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

685 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

685 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarpowa

Siedlce,Gdańsk

419 000 zł34 m² 12 144,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania z potencjałem, położonego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Siedlce, przy ulicy Skarpowej. Szansa na Stworzenie Własnej Przestrzeni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe mieszkanie, o powierzchni niespełna 25 m2 mieszczące się na terenie prestiżowej inwestycji Bastion Wałowa, położonej na terenie Młodego Miasta w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

350 000 zł19 m² 18 421,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przutulna kwalarka blisko morza Z bardzo dobrym dojazdem do trójmiejskich uczelni! lokalizacja: przymorze to jedna z dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

337 480 zł26 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z ogrodem z możliwością zrobienia oddzielnej kuchni! Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Śródmieście,Gdańsk

589 000 zł36 m² 16 361,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 36 m2, usytuowane w doskonałej lokalizacji na zamkniętym i spokojnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Śródmieście,Gdańsk

559 000 zł40 m² 13 819,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka34.13m2 balkon6.32m2 obok centrum IVQ24 W Pokój dzienny z aneksem kuchennym 21.33m2 Balkon 6.32m2 Łazienka 7.68m2 Hol 4.73m2 Ekspozycja zachodnia. Jeżeli jesteś zainteresowaną tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stary Dwór

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

426 000 zł28 m² 15 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do odbioru (jeżeli potrzebujesz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

619 000 zł31 m² 19 967,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa kawalerka 26.5m2 balkon 4.5m2 sauna siłownia O INWESTYCJI: Nadmotławie Apartments to inwestycja skierowana do osób ceniących komfort i wygodę, poszukujących prestiżowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wajdeloty

Wrzeszcz,Gdańsk

729 000 zł47 m² 15 510,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż, przestronne i słoneczne 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Wrzeszcz na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Głęboka

Śródmieście,Gdańsk

399 000 zł23 m² 17 124,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu Gdańska (przedłużenie ul. Długie Ogrody ) do Starówki 5 min spacerem , dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem ( tramwaj , autobus ). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sympatyczna

Jasień,Gdańsk

449 000 zł35 m² 12 932 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Nowa oferta w Mio Casa Nieruchomości! Przedmiotem oferty jest mieszkanie po powierzchni 34,72 m2 składające się z kuchni, pokoju dziennego z balkonem, korytarza i łazienki. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Gdańsk

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

316 699 zł28 m² 11 433 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wielka noworoczna promocja - kilkadziesiąt mieszkań w specjalnej ofercie promocyjnej - zadzwoń i zarezerwuj swoje wymarzone lokum już dzisiaj! +bezpłatna pomoc dedykowanego doradcy kredytowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Paderewskiego

Suchanino,Gdańsk

318 000 zł20 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Lokal 16.9m2 balkon 2.9 m2 IIQ24 E odlicz 23%VAT Pokój dzienny z aneksem 14.54m2 Łaizenka 2.35m2 Balkon 2.88m2 Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

415 000 zł31 m² 13 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dobrze skomunikowane z Centrum Gdańska 5 minut spacerem do Starówki. Komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie ( nie wymaga wkładu własnego do zamieszkania ). W kuchni znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bitwy Oliwskiej

Oliwa,Gdańsk

1 899 zł40 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tylko U nas - bez prowizji. Świetnie położona kawalerka blisko skm, awf, obc, ug, alchemii, a nawet przystanków tramwajowych i autobusowych. Dostępna od 1 lutego 2024 r. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Głęboka

Śródmieście,Gdańsk

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Przymorze,Gdańsk

589 000 zł28 m² 20 820,10 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę, zlokalizowaną w inwestycji Solvo, w jednej w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańsk-Przymorze. Doskonała inwestycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Czyżewskiego

Oliwa,Gdańsk

380 000 zł28 m² 13 753,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie dla inwestora w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Oliwa! 27,63 m2/ 1 pokój/ Gdańsk ul. Czyżewskiego/ Gotowe do zamieszkania lub wynajmu Mam przyjemność zaoferować Wam niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Igielnicka

Stare Miasto,Gdańsk

499 000 zł30 m² 16 915,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w sercu Starego Miasta w Gdańsku, w otoczeniu pięknych kamienic. Cisza i spokój pomimo zlokalizowania w miejscu odwiedzanym przez turystów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

436 000 zł30 m² 14 533,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu kawalerki na gdańskim Przymorzu, znajdującej się w bloku przy ul. Rzeczypospolitej. Wystarczy przejść na drugą stronę ulicy, by dotrzeć do dużych centrów handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

731 850 zł30 m² 24 395 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesny apartament na osiedlu Bastion Wałowa zlokalizowanym w samym sercu Gdańska, z przepięknym widokiem na dźwigi stoczni. Bastion Wałowa znajduje się w najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

439 000 zł34 m² 12 911,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż tylko za gotówkę! Na sprzedaż 1 -pokojowe mieszkanie po remoncie, o powierzchni 34,00 m2, położone w bloku na wysokim parterze, w dzielnicy Gdańsk- siedlce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpora

Chełm,Gdańsk

2 000 zł29 m² 69,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowa kawalerka, o powierzchni 28,98 m2 położona na doskonale skomunikowanym Gdańskim Chełmie, w budynku usytuowanym przy ul. prof. Stanisława Szpora. Najbliższy przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Góralska

Niedźwiednik,Gdańsk

359 000 zł26 m² 13 985,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż komfortowa kawalerka, o powierzchni niespełna 26 m2 położona w Gdańsku, w budynku usytuowanym przy ul. Góralskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

425 000 zł30 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w samym centrum Przymorza. Lokal położony jest na 8 piętrze i składa się z pokoju (17 m2) z wyjściem na balkon od strony południowej, kuchni (6 m2), łazienki (4 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Arkońska

Przymorze,Gdańsk

1 650 zł14 m² 118 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Budynek położony na Gdańskim Przymorzu. Miejsce świetnie skomunikowane, w pobliżu skm oraz autobus. Dodatkowo liczne sklepy, usługi, centra handlowe, uczelnie (uniwersytet Gdański).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

365 376 zł28 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku pcc-2%, dostępna w bezpiecznym kredycie 2%! Oferowane mieszkanie znajduje się na osiedlu zaprojektowanym na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Straganiarska

Śródmieście,Gdańsk

1 050 000 zł46 m² 22 580,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka w wyjątkowej kamienicy z lat 60. Nieruchomość wyjątkowa pod wieloma względami, idealna dla miłośników unikatowej architektury ulokowana w samym sercu Gdańska. Sufity wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jasień,Gdańsk

449 000 zł35 m² 12 828,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Gdańsk jasień Na sprzedaż oferuję słoneczną kawalerkę o powierzchni 34,72 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku o niskiej zabudowie. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

2 300 zł27 m² 84,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka w Gdańsku Przymorze przy ulicy Szczecińskiej, w nowoczesnym kompleksie zbudowanym przez dewelopera: inpro. Mieszkanie o pow. 27,07 m2 składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Łąkowa

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

464 400 zł26 m² 18 126,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja jest położona w północno-wschodniej części Śródmieścia, u zbiegu Opływu Motławy i uchodzącej do morza Martwej Wisły. Malowniczy krajobraz okolicy przywodzi na myśl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024