dowolna

Mieszkania Gdańsk Letnica

172 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

172 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 177 000 zł59 m² 19 949,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Witam. Sprzedam nowe - w trakcie wykańczania mieszkanie wystawiam fakturę vat Miejsce w Hali 50 tys Komórka 4 M 2 20 tys zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł39 m² 18 974,36 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie | wysoki standard | inwestycja | 12 piętro Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł43 m² 16 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gdańska dzielnica Letnica- charakteryzuje się bliskością pasa nadmorskiego, zielenią oraz rozwijającą się infrastrukturą Handlowo - usługową. Tworzy się tutaj małe miasteczko, zbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł90 m² 15 544,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

o nowych ogłoszeniach

1 550 000 zł67 m² 23 134,33 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Apartament o powierzchni 67 m usytuowany jest na 14tym piętrze nowoczesnego budynku, który został wybudowany w 2023 roku w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł28 m² 20 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kupujący nie płaci prowiji Funkcjonalna kawalerka na nowym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku. Mieszkanie na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą, halą garażową, portiernią/.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł49 m² 18 959,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w budynku z windą przy ul. Starowiejskiej w Gdańsku (letnica). Lokal gotowy do zamieszkania od zaraz - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł57,70 m² 16 447,14 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Stylowe mieszkanie z wyspą i wanną wolnostojącą | 57,75 m | 13. piętro | Nowa Letnica Na sprzedaż dopracowane, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 57,75 m , położone na 13.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 043 065 zł87,14 m² 11 969,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup bezpośrednio od dewelopera - nie płać prowizji i podatku pcc! cena promocyjna! Inwestycja oddana do użytkowania. Przepiękna nowoczesna inwestycja usytuowana zaledwie 10 min. piechotą od.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł66 m² 16 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio: przestronne 3 pokoje w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji porto od dewelopera Robyg Lokalizacja: gdańsk, ul. Filarskiego wyjątkowe sąsiedztwo morza.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł43,72 m² 18 984,45 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie blisko morza - Nowa Letnica, osiedle Horizon Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł61,83 m² 18 421,48 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: 3-pokojowy Apartament 61,83 m +ogród na Parterze nowoczesnego kameralnego apartamentowca przy ul. Letnickiej (osiedle Latarników) wybudowanego na Gdańskiej Letnicy w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł60,68 m² 14 815 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Do not hesitate to write or call us.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł55,08 m² 17 955,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,08 m , położone na 4. piętrze prestiżowej inwestycji Nowa Letnica od dewelopera robyg, przy ul. Starowiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

829 000 zł50,13 m² 16 537 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwa pokoje | Letnica | Widok na Gdańsk | 20 minut do morza spacerem atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja Letnica; świetny dojazd do centrum Gdańska, - bardzo blisko morza - 20 minut spacerem, -.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł41,71 m² 23 016,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca na osiedlu Porto w dzielnicy Letnica. Nieruchomość znajduje się zaledwie 600 metrów od plaży i morza, co.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł30,50 m² 108,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament premium w inwestycji porto | 1 km od morza | Siłownia | Garaż Na wynajem wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji porto by robyg przy ul. Filarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł27,38 m² 20 818,12 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opis Kawalerka położona w dzielnicy Gdańska-Nowa Letnica, ul. Sucha 31 , kompletnie wykończona nadająca się do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Wnętrze wykończone funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł32 m² 17 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować apartament, który jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. To nie jest zwykła kawalerka - to przemyślana, 32-metrowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł38,31 m² 18 141,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament 2-pokojowy | Nowa Letnica | gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalny i starannie wykończony apartament o powierzchni 38,31 m , położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne - nowe - w pełni umeblowane mieszkanie 1-pokojowe o pow. 32m2 wraz z dedykowanym miejscem postojowym w hali garażowej. Standard podwyższony. Całe wyposażenie prawie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł27,38 m² 20 818,12 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł34,08 m² 20 070,42 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agencja westate Gdańsk z przyjemnością prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Letnica w Gdańsku. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł56,17 m² 20 455,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 56,17 m2, mieszczące się na 1 piętrze, 5- piętrowego budynku będącego częścią osiedla Porto dewelopera Robyg stanowiącego zespół.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł43,20 m² 87,96 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 43,2 m , położone w nadmorskiej dzielnicy Gdańska Letnicy. Lokal, mimo bliskości plaży.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł108 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy luksusowy smart apartament o powierzchni 108 m z widokiem na morze, położony w zacisznej dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

844 000 zł50 m² 16 880 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Widokowe mieszkanie | 9. piętro | Letnica Na sprzedaż mieszkanie położone w Letnica, przy ul. Suchej 37, usytuowane na 9.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł56,48 m² 17 687,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu, bez remontu, stresu i dodatkowych kosztów? To mieszkanie w Nowej Letnicy łączy świetny układ, bardzo dobry standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł82,06 m² 15 840,85 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy 4-pokojowy apartament w stanie deweloperskim przy ulicy Starowiejskiej 65a w Gdańsku z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską. Inwestycja "horizon" dewelopera J.W.

Szczegóły ogłoszenia

659 999 zł27,04 m² 24 408,25 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament inwestycyjny | gotowy model najmu | roi ~8% Na sprzedaż w pełni funkcjonujący apartament inwestycyjny o powierzchni 27,04 m , położony przy ul. Suchej w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł43,16 m² 19 902,69 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Agencja westate Gdańsk z przyjemnością prezentuje nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie na sprzedaż, położone na prestiżowym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł58,69 m² 26 409,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci prowiji Nowe wykończone mieszkanie z widokiem na morze. Taras 18m2. . Lokalizacja: mieszkanie położone w Gdańsku Letnicy, zaledwie 1 km od plaży. Kilkanaście minut.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38,87 m² 77,18 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, zaprojektowane przez architekta mieszkanie, położone na nowoczesnym osiedlu Nowa Letnica - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Gdańska. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - Mieszkanie z widokiem na zatokę - 15 piętro Mieszkanie idealne dla Singla / Pary lub jako lokata Kapitału na Wynajem! Funkcjonalny rozkład Przestronny 2 pokoje z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe / nowa letnica Przedstawiamy ofertę mieszkania znajdującego się na terenie inwestycji "nowa Letnica" wybudowanej przez dewelopera Robyg. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42,30 m² 82,74 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 42,3 m , położone w nadmorskiej dzielnicy Gdańska Letnicy. Lokal, mimo bliskości plaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74 m² 17 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, salon,1 łazienka oraz duża garderoba. Nowoczesne życie w Letnicy Letnica to dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 262 940 zł90,21 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru. Nowe, 4-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny. Najważniejsze dla rodziny: w bliskiej okolicy Publiczna Szkoła Podstawowa Hevelius oraz Szkoła języka hiszpańskiego Na osiedlu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 115 800 zł87 m² 12 825,29 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez dodatkowych kosztów Wysoki Standard 2,5 km do plaży Brzeźno- możliwy zakup na kredyt Nie współpracuje z pośrednikami! Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie.