dowolna

Mieszkania Gdańsk Oliwa

162 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

162 ogłoszenia

950 000 zł63 m² 15 079,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Atuty: świetna lokalizacja w sercu Oliwy, w pobliżu Parku Oliwskiego i kluczowych punktów usługowych Doskonała komunikacja: blisko przystanki tramwajowe, skm oraz szybki dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł83 m² 19 746,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie 83 m w zabytkowej kamienicy w Gdańsku Oliwie Lokalizacja: Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

402 970 zł19,34 m² 20 836,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji - w samym sercu biznesowego Gdańska. Lokal położony w bezpośrednim sąsiedztwie największych centrów biurowych, takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł70,30 m² 16 358,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańsk - w sercu Oliwa, przy ul. Derdowskiego. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 249 000 zł85,50 m² 14 608,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie85,5 m2 z osobną kuchnią, położone przy ul. Opackiej w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Oliwa. Poniżej link do prezentacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 342 621 zł69,90 m² 19 207,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym osiedlu, położonym w otoczeniu zielonych wzgórz Oliwy i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja zapewnia unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł78 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78 m , położone w prestiżowej, kameralnej inwestycji Oliwa Koncept przy ul. Karwieńskiej w Gdańsk. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38,45 m² 12 977,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Mieszkanie w sercu Oliwy - idealne pod wynajem lub dla młodej osoby/pary Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,45 m + wc na korytarzu (3,4 m ), zlokalizowane w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 457 zł25,35 m² 24 672,85 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania luksusowy, wykończony pod klucz apartament inwestycyjny zlokalizowany w biznesowym sercu Gdańska! jest to cesja! - w ogłoszeniu podana cena netto (należy do niej doliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł35,32 m² 37 910,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty antracyt - wyjątkowe miejsce w sercu Oliwy. Inwestycja dewelopera Moderna wyróżnia się doskonałą lokalizacją - tuż przy lesie, a jednocześnie z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament 30m2 położony pod samym lasem: gdańsk Oliwa ul. Podhalańska. Apartament w pełni umeblowany i wyposażony w agd. Całość dobrze zaprojektowana. Dużo szaf. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł96,83 m² 17 763 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 96,83 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej, dwukondygnacyjnej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł35,32 m² 37 655,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - nowy, nigdy niezamieszkany apartament zaprojektowany przez gdańskiego projektanta. - drewniana podłoga, hiszpańskie płytki, forniry na zamówienie oraz designerskie oświetlenie. - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł48,15 m² 18 068,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł66,85 m² 11 817,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko w globalproperty na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,85 m , usytuowane na 1. piętrze zabytkowej kamienicy z 1920 roku, położonej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł70,80 m² 14 053,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Stara Oliwa | 3 pokoje | Kamienica | 71m2 | Wysokie sufity | Blisko lasu Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Obrońców Westerplatte, w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 961 zł50,07 m² 25 164 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament 2-pokojowy z ogródkiem | 50.07 m | Gdańsk Oliwa Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 50.07 m , położony na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 254 477 zł128,23 m² 25 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Gotowy do odbioru | Nowoczesne osiedle z salą fitness i tężnią solankową | 2 miejsca w hali garażowej i 2 komórki lokatorskie | Przyznany certyfikat breeam 5 pokojowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł51,51 m² 23 277,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Oliwa, willa Polanka 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,51 m , w kameralnym, niskim budynku z windą, wybudowanym w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł42,97 m² 33 744,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartmanet W sercu oliwy Komfortowy apartament | Wyjątkowe osiedle | Prestiżowa lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: nieruchomość składa się z: * Salonu z aneksem kuchennym, * sypialni, *.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł82,96 m² 19 768,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Stylowe mieszkanie 4 pokojowe w zabytkowej dzielnicy - Gdańsk Oliwa. Dla rodziny lub inwestora - zamieszkaj w kameralnej kamienicy ze wspólnym ogrodem. Przedmiotem oferty jest wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł88,43 m² 15 820,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W samym sercu Oliwy, w otoczeniu zieleni, spokoju i uroku tej wyjątkowej dzielnicy, znajduje się mieszkanie, które łączy w sobie komfort współczesnego życia z ciepłem prawdziwego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu wyremontowane w nowoczesnym stylu 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, które mieści się przy ul. Obrońców Westerplatte w gdańskiej Oliwie. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł58,88 m² 10 682,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowa oferta! Do sprzedania mamy mieszkanie dwupokojowe w starej części Oliwy w Gdańsku. Jeśli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji blisko komunikacji lub może myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 961 zł50,07 m² 25 163,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

**luksusowy Apartament z Ogródkiem przy Parku Oliwskim - Gdańsk Oliwa | 50,07 m | 2 pokoje | Parter** Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni **50,07 m **, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa i w pełni wyposażona kawalerka położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - dzielnicy Oliwa. Mieszkanie znajduje się w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62,10 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na wynajem trzypokojowe mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 183 zł36,27 m² 21 924 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa lokalizacja, ciche i spokojne miejsce z własnym ogrodem. Do dyspozycji patio, siłownia, tężnia, sauna, sala kinowa, bilard. Apartament 36,27 m2: 1. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł30,90 m² 16 181,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty: * 3 minuty pieszo do przystanku skm * 20 min spacerem na plaże * 700 metrów do przystanku tramwajowego * 400 m od granicy z Sopotem * widok na Park Krajobrazowy * mieszkanie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO 3-pokojowe mieszkanie w sercu Oliwy kamienica po remoncie Na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł77,70 m² 23 037,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w sercu Gdańska Oliwy - wysoki standard, garaż, ogródek, dwie piwnice. Na sprzedaż oferuję eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33,80 m² 17 721,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w doskonałej lokalizacji - w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł92,98 m² 25 812 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nowoczesne 3 pokoje | Panorama Oliwa | cisza Na sprzedaż oferujemy przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 92,98 m , położone w prestiżowej inwestycji Panorama w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł72 m² 25 972,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament - Gdańsk Oliwa, ul. Wita Stwosza Chemy zaprezentować Państwu wyjątkowy, komfortowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Kamienica pod Wrzosem autorstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 290 zł56,34 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł78 m² 22 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Trójmiasta - Gdańsku Oliwie. To oferta dla osób, które cenią wysoki standard, funkcjonalność i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł60,70 m² 13 327,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

NA sprzedaż trójstronne mieszkanie W rewelacyjnej lokalizacji lokalizacja: nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Oliwie, znanej z kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł65 m² 95,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrium Oliva - prestiżowa inwestycja w sercu Gdańska Oliwa to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - harmonijnie łączy historyczny klimat, bliskość natury oraz nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł69,04 m² 13 615,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - Gdańsk Oliwa, 69 m | Kamienica z 1923 r. Na sprzedaż klimatyczne, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,04 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miraua

Oliwa,Gdańsk

725 000 zł48 m² 15 176,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

3-pokojowe mieszkanie W kamienicy | stara oliwa | 47,77 m | spokojna, zielona okolica mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Husa

Oliwa,Gdańsk

2 500 zł32 m² 78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu studio 32m2: gdańsk Oliwa ul. Jana Husa: - niezależne wejście, wysoki parter - pokój, kuchnia, łazienka, wiatrołap - brak kosztów adm, tylko zużyte media - możliwość.