dowolna

Mieszkania Gdańsk Oliwa

162 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

162 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy Oliwskiej

Oliwa,Gdańsk

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Duże 3 samodzielne pokoje z osobna kuchnia i wc Mieszkanie w znakomitej lokalizacji - Oliwa, 3 min od skm, naprzeciwko awf. Doskonałe na wynajem dla studentów awf, turystów lub dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Oliwa,Gdańsk

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie od strony południowej bardzo ciepłe zarówno latem jak i zimą. Bezpieczna okolica. Mieszkanie na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Duży pokój z ogromną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Oliwskiej

Oliwa,Gdańsk

385 000 zł38 m² 10 131,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okolica: mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Oliwa na pograniczu z Żabianką. Miejsce to cieszy się bardzo dobrą opinią ze względu na bliskie położenie zarówno centrum jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy Oliwskiej

Oliwa,Gdańsk

469 000 zł54 m² 8 685,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokojowe mieszkanie w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie o powierzchni 54,10 m2 składa się z: -3 niezależnych pokoi, -kuchni, -łazienki z toaletą, -przedpokoju -balkonu Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

662 523 zł62 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Aktualnie w sprzedaży posiadam ostatnie mieszkania w metrażach od 45 do 74,5 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej między Przymorzem a Oliwą. Cała inwestycja składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaprów

Oliwa,Gdańsk

749 000 zł56 m² 13 344 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

1. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja, doskonała komunikacja z centrum, wysoki standard wykończeń. Budynek został wybudowany w 2013-2014 roku. W budynku znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Beniowskiego

Oliwa,Gdańsk

446 281 zł35 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeżeli chcesz dobrze zainwestować pieniądze to koniecznie zapoznaj się z ofertą! Oferta bezpośrednio od dewelopera. Lokalizacja Osiedle położone na pograniczu Oliwy i Przymorza. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

541 140 zł47 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 800 zł61 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Harmonia Oliwska, 200m od Parku Oliwskiego, 1200 m do największego centrum biurowego Olivia Business.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

3 400 zł60 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w cichej okolicy - Harmonia Oliwska Apartament o powierzchni 60 m2 jest położony w nowej inwestycji Harmonia Oliwska, na Gdańskiej Oliwie. Wykończony jest najwyżej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

792 467 zł75 m² 10 630 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

678 576 zł64 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaprów

Oliwa,Gdańsk

756 000 zł56 m² 13 380,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja, doskonała komunikacja z centrum, wysoki standard wykończenia. Budynek został wybudowany w 2014 roku. W budynku znajduję się 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa,Gdańsk

786 000 zł63 m² 12 535,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Trudno znaleźć takie miejsce do którego można uciec od zgiełku miasta i codziennej pracy. Osiedle Oliwa Parki jest jednym z niewielu Oaza spokoju, cicha przystań w której można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

638 970 zł54 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartamentowiec dzięki zaledwie 3 kondygnacjom naziemnym i unikalnej architekturze idealnie wkomponuje się w okolicę - w północnej, wyjątkowo kameralnej części Gdańska dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Oliwa,Gdańsk

1 134 227 zł93 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy, 2- pokojowy apartament z tarasem w doskonałej lokalizacji! Mieści się na pierwszym piętrze dwupiętrowego apartamentowca. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokoje / 55 m2 / centrum Oliwy Dlaczego warto ulokować pieniądze tutaj ? - Jedna z lepszych lokalizacji całego Trójmiasta, - mnóstwo zieleni, spokój, a zarazem wszędzie blisko!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Oliwa,Gdańsk

449 000 zł57 m² 7 891,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja do 27.01. Mieszkanie tuż pod lasem! okolica Dzielnica VII Dwór jest położona cała w zielonym otoczeniu. Mikroklimat lasu daje poczucie przebywania w kurorcie. Jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

534 143 zł47 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadam luksusowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46,65 m2, znajdujący się na drugim piętrze. Zaprojektowano w nim salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Oliwa,Gdańsk

469 000 zł66 m² 7 149,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mam Państwu do zaoferowania duże klimatyczne mieszkanie w kamienicy w Gdańsku-Oliwie. Budynek: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, dwupiętrowej kamienicy z 1905r. w Oliwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czyżewskiego

Oliwa,Gdańsk

465 000 zł56 m² 8 325,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja 3 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie z 3 oddzielnymi pokojami oraz niezależną kuchnią. Mieszkanie znajduje się: -naprzeciwko awfis (akademia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpacka

Oliwa,Gdańsk

289 000 zł30 m² 9 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem w otulinie lasu - Gdańsk Oliwa Dzięki bliskości uczelni, komunikacji miejskiej oraz terenów rekreacyjnych min lasów z łatwością mieszkanie nadaje się na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

533 760 zł38 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament w Parku Oliwskim - nowopowstałe osiedle, prestiżowa lokalizacja. Osiedle znajduje się w sercu miasta, a jednak dominuje tu cisza i spokój! Apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

549 810 zł37 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

586 710 zł37 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

652 740 zł51 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościerska

Oliwa,Gdańsk

2 500 zł56 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe 56,48m2 po generalnym remoncie w zielonej części Oliwy, niedaleko zoo i Wzgórza Pachołek - Wieża Widokowa. Mieszkanie składa się z: - werandy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij