dowolna

Mieszkania Gdańsk Oliwa

162 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

162 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa,Gdańsk

1 661 100 zł158 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oliwa park to kameralne osiedle o nowoczesnej architekturze zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Bolesława Krzywoustego i Poznańskiej. Lokalizacja osiedla pozwala na niezwykle dogodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa,Gdańsk

1 660 050 zł158 m² 10 500 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Oliwa,Gdańsk

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow 50 m2, składające się z dwóch pokoi o pow. 18m2 i 15 m2 kuchni 13m2 łazienki z wc 3m2 oraz korytarza ok 3m2 Mieszkanie położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa,Gdańsk

2 144 100 zł204 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa,Gdańsk

1 714 650 zł163 m² 10 500 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i ciepłe mieszkanie po remoncie w Gdańsku Oliwie; składa się ono z dwóch pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki z wanną i przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickmana

Oliwa,Gdańsk

385 000 zł44 m² 8 708,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szukasz mieszkania spełniającego standardy apartamentu? Mieszkania, w którym można zamieszkać od zaraz i które nie wymaga dodatkowych nakładów na remont? Mieszkania, które jest nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

750 000 zł102 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Oferta dla miłośników starej oliwy I starych przedwojennych kamienic Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 102 m2 znajdujące się na parterze dwurodzinnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husa

Oliwa,Gdańsk

620 000 zł90 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w Gdańsku - Oliwie. Mieszkanie po generalnym remoncie na przestrzeni ostatnich 5 lat. Najpierw zostały zrobione podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańca

Oliwa,Gdańsk

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładne 3 pokojowe 54 m2 mieszkanie w Oliwie. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni i łazienki. Z salonu wyjście na balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

315 000 zł51 m² 6 200,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 - pokojowe w samym sercu Oliwy w Gdańsku przy ul. Wita Stwosza. Zaledwie 100 m do Parku Oliwskiego. Idealne połączenie komunikacyjne - tramwaj, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bitwy Oliwskiej

Oliwa,Gdańsk

1 200 zł40 m² 30,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od września 2016. Mieszkanie 1-pokojowe na wynajem, w pełni umeblowane i wyposażone. Czynsz najmu 1200 zł + zaliczkowo 450 zł (czynsz do spółdzielni + prąd i gaz) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwietna

Oliwa,Gdańsk

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Słoneczne i przestronne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m2. Składa się z salonu (23 m2) z wyjściem do ogrodu, pokoju (23 m2), sypialni (15 m2), jasnej kuchni (12 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tatrzańska

Oliwa,Gdańsk

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Jednopokojowe mieszkanie w Gdańsku Oliwie, o powierzcni 31 mkw.Pokój 20 mkw z wyjściem na duży balkon oraz oddzielna jasna i umeblowana kuchnia. . Mieszkanie przeszło gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

850 000 zł174 m² 4 885,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej części Gdańsku, blisko lasu w Oliwie. Cicha, kameralna okolica w Starej Oliwie. Kamienica dwurodzinna. Nieruchomość obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Liczmańskiego

Oliwa,Gdańsk

650 000 zł105 m² 6 216,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1917

Oferujemy Państwu duże, 4 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w samym Centrum Oliwy w Gdańsku. Lokal o powierzchni 104,56 m2 usytuowany jest na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Oliwa,Gdańsk

339 000 zł68 m² 4 985,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z werandą w Centrum Starej Oliwy do własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z dużego salonu, 2 przechodnich pokoi (można je przerobić na oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Oliwa,Gdańsk

610 000 zł127 m² 4 803,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Mieszkanie w prestiżowej części Starej Oliwy na ul. Żeromskiego. Piękny 3 pokojowy apartament z możliwością zagospodarowania dodatkowej powierzchni na strychu , który również wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

410 000 zł74 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Przestronne i słoneczne 2 pok. mieszkanie o powierzchni 74 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy z 1943 r. Składa się z salonu (26 m2) z wyjściem na balkon, pokoju (17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa,Gdańsk

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Gdańsku Oliwie. Wszędzie blisko. Rewelacyjne połączenie komunikacyjne, ok. 5min pieszo zarówno do skm/pkp, autobusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paneckiego

Oliwa,Gdańsk

275 000 zł42 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji w Gdańsku w Oliwie. Wokół pełne zaplecze handlowo-usługowe, liczne sklepy, przychodnia lekarska, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańca

Oliwa,Gdańsk

285 000 zł42 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Nieprzeciętne słoneczne 2 pok. mieszkanie o powierzchni 42,7 m2. Lokal znajduje się na piątym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym. Składa się z dużego pokoju (16 m2) z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żubrowa

Oliwa,Gdańsk

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Słoneczne mieszkanie o powierzchni 43 m2 w cichym zakątku Oliwy. Składa się z salonu (23 m2), sypialni (14 m2), przestronnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Ściany i sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tetmajera

Oliwa,Gdańsk

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki i korytarza. Duży pokój od strony południowo - zachodniej z wyjściem na balkon, mały pokój - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka

Oliwa,Gdańsk

283 000 zł42 m² 6 738,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w Oliwie o powierzchni 42 mkw. Salon 18 mkw z wyjściem na balkon, sypialnia 10 mkw, kuchnia 6 mkw, łazienka 4 mkw. Mieszkanie po remoncie kapitalnym. Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Michałowskiego

Oliwa,Gdańsk

242 000 zł39 m² 6 205,13 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Budynek 10 pięter, z cegły, rok budowy 1965. Duży, słoneczny pokój z zabudowaną garderobą z drzwiami. W roku 2011 generalny remon: wymiana instalacji elektrycznej oraz wod-kan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czyżewskiego

Oliwa,Gdańsk

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie znajduje się w Gdańsku-Oliwie i liczy 38m2. Składa się z 2 pokoi oraz otwartej na pokój kuchni, łazienki, korytarza i balkonu (piwnica). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Oliwa,Gdańsk

1 900 zł71 m² 26,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie mieści się na terenie osiedla Nova Oliwa. Na powierzchni 71 m2 znajdziemy salon z wyjściem na wygodny duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mściwoja II

Oliwa,Gdańsk

145 000 zł18 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w dzielnicy Oliwa. W skład nieruchmości wchdzi salon z aneksem kuchennym , łazienka z kabiną prysznicwą. Na podłodze panele, ściany tapetowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

750 000 zł102 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Nietuzinkowa nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Starej Oliwy w Gdańsku przy ul. Grottgera. Nieruchomość usytuowana jest na parterze pięknej dwupiętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

180 000 zł28 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż kawalerka znajdująca się niedaleko skm Żabianka.=, AWF , ZTM z bardzo dogodnym dojazdem zarówno do UG, Politechniki oraz Akademii medyczne. Mieszkanie znajduje się n parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa,Gdańsk

740 000 zł78 m² 9 475,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu słoneczny apartament na prestiżowym osiedlu oliwa park w Gdańsku. Mieszkanie bardzo jasne, ciepłe i słoneczne, dwustronne. Składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu mieszkanie 4pok. w świetnej lokalizacji w Gdańsku - Oliwie. Bardzo dobra komunikacja. W pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy. Sąsiedztwo lasu oraz terenów spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa,Gdańsk

850 000 zł86 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż apartament o powierzchni 86,3 m2, mieszczące się na osiedlu Oliwa Park w oliwie/przymorzu w nowoczesnym apartamentowcu. Jest to mieszkanie na parterze z bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

260 000 zł46 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe powierzchni 41 m2 na osiedlu Gdańsk-Oliwa. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym 25 m2, 2 pokoi 10 m2 i 6 m2 oraz łazienki. W salonie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paneckiego

Oliwa,Gdańsk

265 000 zł42 m² 6 279,62 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe 42m2 W gdańsku-oliwie. Mieszkanie położone w Oliwie, składające się z 2 pokoi (okna wychodzące na zachód, z których roztacza się widok na lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paneckiego

Oliwa,Gdańsk

275 000 zł42 m² 6 516,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,20 m2 na 10 pietrze 10 piętrowego budynku przy ul. Paneckiego w Gdańsku. Pokój dzienny o powierzchni 16,50 m2 z wyjściem na balkon. Drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Oliwa,Gdańsk

590 000 zł110 m² 5 378,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 109,70 m2 na parterze 2 piętrowej kamienicy z 1928 r w Gdańsku Oliwie. Pokoje o powierzchni 27/23/22 m2, kuchnia z jadalnią o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka

Oliwa,Gdańsk

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 60m2 3-pokojowe W oliwie. Mieszkanie w Oliwie na 2 piętrze w bloku 10-piętrowym. Blok czysty, zadbany. Mieszkanie składa się z 3-ech pokoi, w jednym z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańca

Oliwa,Gdańsk

312 000 zł52 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,6m2 na osiedlu Gdańsk-Oliwa. Nieruchomość usytuowana jest na 6piętrze w 10piętrowym, nowo docieplonym budynku z windą. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańca

Oliwa,Gdańsk

260 000 zł31 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Przestronna kawalerka31m2 w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie. W pełni wyposażona w nowy sprzęt rtv i agd oraz nowoczesne meble. Lokal położony na wysokim.