dowolna

Mieszkania Gdańsk Oliwa

162 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

162 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Husa

Oliwa,Gdańsk

790 000 zł128 m² 6 196,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Piękne mieszkanie w kamienicy w centrum starej Oliwy. Wyremontowany dach, rozpoczęty remont izolacji pionowej i poziomej. W planie także remont klatki schodowej. Duże 127,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpacka

Oliwa,Gdańsk

980 zł42 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie położone w zielonej i cichej części Gdańska Oliwy. Budynek usytuowany na skraju lasu. W okolicy liczne sklepy, przystanek autobusowy a do kolejki zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa,Gdańsk

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klient Najmujący nie płaci prowizji - koszty pośrednictwa pokrywa tylko Klient Wynajmujący. Mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Oliwa Park w Gdańsku. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka

Oliwa,Gdańsk

259 000 zł41 m² 6 317,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie W oliwie Oferowane do sprzedaży mieszkanie znajduje się na drugim piętrz dziesięciopiętrowego budynku mieszkalnego i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Liczmańskiego

Oliwa,Gdańsk

690 000 zł119 m² 5 798,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1928

Duże mieszkanie z klimatem w bardzo zadbanej kamienicy w starej Oliwie z 1928 roku. Kamienica w doskonałym stanie , wyremontowany dach , wymienione wszystkie okna w częściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Derdowskiego

Oliwa,Gdańsk

469 000 zł75 m² 6 253,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Połowa domu w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku-Oliwie. Dom po generalnym remoncie w tym wykonana izolacja pozioma budynku , nowa elewacja i wymienione rynny .Do nieruchomości należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Derdowskiego

Oliwa,Gdańsk

498 000 zł75 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Oliwa,Gdańsk

369 000 zł56 m² 6 589,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zlokalizowane w 4 piętrowym budynku na piętrze 2 - najbardziej porządanym przez klientów. Bardzo spokojne osiedle , w najbliższym sąsiedztwie las. Do Uniwerytetu Gdańskiego ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podhalańska

Oliwa,Gdańsk

415 000 zł49 m² 8 504,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, w kamienicy znajdującej się w Starej Oliwie z bezcennym widokiem na las. Lokalizację cechuje niesamowita cisza i spokój. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

226 000 zł37 m² 6 108,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Słoneczne, dwustronne mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Oliwa. Mieszkanie składa się z salonu o powierzchni 17 m2, sypialni o powierzchni 9 m2. Łazienka, z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka

Oliwa,Gdańsk

265 000 zł41 m² 6 463,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryglewskiego

Oliwa,Gdańsk

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmujący nie płaci prowizji dostepne od 1 lipca. Umowa na minimum rok. Mile widziani studenci Budynek zlokalizowany w Oliwie w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego (lasy, wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bitwy Oliwskiej

Oliwa,Gdańsk

292 000 zł54 m² 5 397,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży mieszkanie trzy pokojowe o pow. 54,10 m2. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju, łazienki z wc. Mieszkanie po generalnym remoncie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Słoneczna

Oliwa,Gdańsk

899 000 zł128 m² 7 023,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

Piękne mieszkanie W starej oliwie Oferowane do sprzedania mieszkanie znajduje się na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy wybudowanej w 1903roku i zajmuje całe piętro. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Podhalańska

Oliwa,Gdańsk

940 000 zł129 m² 7 286,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Stylowe mieszkanie dla konesera w najpiękniejszym zakątku starej Oliwy. Mieszkanie mieści się w przedwojennej secesyjnej kamienicy, położonej w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickmana

Oliwa,Gdańsk

370 000 zł76 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Dwupoziomowe trzypokojowe mieszkanie W oliwie. Oferowane do sprzedaży mieszkanie mieści się na drugim piętrze dwupiętrowego budynku mieszkalnego z odnowioną elewacją. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowa

Oliwa,Gdańsk

297 000 zł54 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Z mieszkania rozciąga się piękny widok na zatokę gdańską I lasy oliwskie! Doskonała inwestycja pod wynajem np. dla studentów w czasie roku akademickiego ( do awf zaledwie 3 minuty pieszo ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Słoneczna

Oliwa,Gdańsk

1 025 000 zł120 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 na ostatnim piętrze z widokiem na morze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o powierzchni 30 m2 i 12 m2, na podłogach dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Oliwa,Gdańsk

490 000 zł54 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 54 m w Gdańsku Oliwie na 3 piętrze czteropiętrowego budynku na zamkniętym strzeżonym osiedlu Piastowska (2008) sąsiadującym z Oliwą Park. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poczty Gdańskiej

Oliwa,Gdańsk

448 000 zł89 m² 5 008,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Duże, wysokie, 3-pokojowe mieszkanie ( 89,45 m2) na parterze w kamienicy w Oliwie - sprzedam! 3 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie na parterze w kamienicy z 1903 r. w Gdańsku Oliwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Husa

Oliwa,Gdańsk

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzy pokojowe o pow 55m2 Mieszkanie składa się z trzech pokoi jednego przechodniego,oddzielnej jasnej kuchni, łazienki z wc oraz hollu.Mieszkanie czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

780 000 zł145 m² 5 379,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Uwaga! nowa niższa cena! Do sprzedania nieruchomość położona w Gdańsku w bardzo urokliwej Starej Oliwie, wśród wiekowych willi, licznych terenów zielonych, oliwskiego Parku, katedry itd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Oliwa,Gdańsk

373 000 zł65 m² 5 738,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do rozmów i na prezentację. Nie pobieramy żadnej prowizji od klientów zainteresowanych naszą ofertą Mieszkanie w stanie deweloperskim - podwyższonym. Wykonana została nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poczty Gdańskiej

Oliwa,Gdańsk

485 000 zł89 m² 5 422,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaprów

Oliwa,Gdańsk

695 000 zł105 m² 6 619,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Piękne mieszkanie w stylowej, zabytkowej kamienicy na ul.Kaprów w Oliwie.W 2008 roku mieszkanie po kapitalnym remoncie( ocieplenie, wymiana stropów, wymiana podłóg,wymiana elektryki, wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

350 000 zł60 m² 5 852,84 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nie pobieramy prowizji od kupującego! gdańsk oliwa , cicha i malownicza okolica , blisko las , komunikacja miejska ok 150m. Dojazd do każdej uczelni , infrastruktura usługowo - handlowa , liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Oliwa,Gdańsk

950 zł35 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie! W doskonałej lokalizacji - osiedle o niskiej zabudowie w otoczeniu zieleni! Bliskość terenów rekreacyjnych oraz świetna komunikacja z centrum Gdańska!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Oliwa,Gdańsk

344 000 zł51 m² 6 745,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Oliwie. Mieszkanie znajduje się w centrum Dolnej Oliwy w budynku czteropięrowym. Z okien mieszkania roztacza się malowniczy widok na Oliwę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miraua

Oliwa,Gdańsk

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie po remoncie,pokoje 16,14,14 m2 słoneczne,kuchnia słoneczna ,widna,duża,spiżarnia,łazienka z oknem-natrysk,podłogi -panele,płytki,ogrzewanie gazowe,duża piwnica,strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańca

Oliwa,Gdańsk

208 000 zł32 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przestronna kawalerka 32m2 o wysokim standardzie wykończenia. Idealna inwestycja pod wynajem lub do natychmiastowego zamieszkania. Na podłogach parkiet. Doskonała lokalizacja - dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaprów

Oliwa,Gdańsk

1 450 zł67 m² 21,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne, duże mieszkanie w pięknej okolicy w starej Oliwie. Słoneczne, okna od strony wschodniej, zachodniej i południowej. Duży balkon (10 m2) od strony południowej. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pok. w Gdańsku-Oliwie (salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka), położone na IV p. w 4-piętrowym 7-letnim bloku, na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdańsk oliwa(osiedle Młodych) 70m2.Parter domku jednorodzinnego,osobne wejście.Pokoje 34m2 i 18m2,kuchnia,łazienka,przedpokój.Całkowicie umeblowane i wyposażone.Idealne na pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kręckiego

Oliwa,Gdańsk

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ciche w spokojnej dzielnicy,wyposażone w podstawowe sprzęty.Osobna kuchnia i łazienka z oknem.W pobliżu komunikacja miejska,uczelnie,szkoły.Miejsce postojowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

1 700 zł42 m² 40,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu. Budynek oddany do użytku w 2005 roku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z otwartą kuchnią, z sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Oliwa,Gdańsk

1 295 zł38 m² 34,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

nowa kawalerka z miejscem garażowym Kawalerka w nowym budownictwie z miejscem w hali garażowej, niedaleko morza. Jasny parter z ogródkiem i piwnicą. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Oliwa,Gdańsk

329 000 zł49 m² 6 728,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe środkowe dwustronne ciepłe z cegły po kapitalnym remoncie /wymiana elektryczno- hydrauliczna w całym mieszkania nowe kaloryfery/ w spokojnej i atrakcyjnej.