dowolna

Mieszkania pod klucz Gdańsk - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 543 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 543 ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 377 050 zł89,70 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł38,55 m² 40 985,73 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przestronne studio z aneksem sypialnianym, z którego rozpościera się pełen widok na rzekę i przystań jachtową, zlokalizowane jest w najbardziej prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł53 m² 17 339,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Prestiżowej Inwestycji "młyny Gdańskie" Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą mieszkania, które znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,40 m² 12 954 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości 3 duże, osobne i ustawne pokoje - ogromne możliwości aranżacyjne Dwustronna ekspozycja (wschód-zachód) - mieszkanie bardzo jasne przez cały dzień Widok na zamykane podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

665 482 zł64,36 m² 10 339,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Finanse - zakup bez podatku: cena: 665 482 pln Podatek pcc: 0% (oszczędzasz ok. 13 300 pln!) Prowizja: 0% (zakup bezpośrednio, bez dodatkowych kosztów) Status: mieszkanie gotowe do odbioru - nie czekasz na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł39 m² 17 948,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, centrum Gdańska Oferujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 39 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 016 zł35 m² 11 857,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł59,22 m² 24 991,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Inwestycja z 2019 roku charakteryzuje się piękną, ceramiczną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł35 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atuty: absolutnie topowa lokalizacja - Stare Miasto w Gdańsku, bezpośrednia linia Motławy; widok na Motławę z okien mieszkania; zadbana, odrestaurowana kamienica; mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł43,16 m² 19 578,31 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Agencja westate Gdańsk z przyjemnością prezentuje nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie na sprzedaż, położone na prestiżowym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł39,45 m² 24 055,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39,45 m w stanie deweloperskim, zlokalizowane w samym sercu Gdańska, na prestiżowym osiedlu Garnizon. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

913 000 zł57,18 m² 15 967,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

opis: ścisłe centrum gdańsk siedlce miejsce postojowe W hali: 5000 zł 6 ostatnie piętro ekspozycja zachodnia Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł29,09 m² 28 807,15 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 29 m w sercu Gdańska - Inwestycja lub Twoje pierwsze M Na sprzedaż stylowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie przy ul. Popiełuszki 2 (inwestycja z 2025 r.). Położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł46,40 m² 18 297,41 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam Państwu do zaoferowania klimatyczne, ciepłe i ustawne mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na 2 piętrze w 16-piętrowym apartamentowcu inwestycji "czwarty Żagiel" przy ulicy Olsztyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

939 151 zł49,25 m² 19 069,05 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z pakietem eco - Gdańsk, ul. Mostek 49,47 m | 3 pokoje | balkon 4,50 m | 4. piętro Oferuję funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł60 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, świeżo wykończone, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w nowo powstałej inwestycji Doki w Gdańsku Śródmieście. Idealne mieszkanie do zamieszkania na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 000 zł54,74 m² 11 289,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,74 m , składające się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki oraz balkonu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł63 m² 10 793,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje, gdańsk Orunia Górna - Gdańsk Południe, ul. Ametystowa. Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze doświetlone i funkcjonalne mieszkanie Smart Home o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 786 575 zł55,40 m² 32 248,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament Z balkonem I możliwością zakupu miejsca cumowniczego 55,40 m | 2 sypialnie + salon z aneksem | Balkon | Prywatna marina z kapitanatem | 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł38 m² 14 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w sercu Gdańsk | Stare Miasto | Po remoncie | Świetne pod inwestycję atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja Stare Miasto w Gdańsku, zaledwie 10 minut spacerem do Fontanna.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37,70 m² 93 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: na wynajem jasne, rozkładowe, funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł32 m² 22 781,25 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż elegancki apartament w Albatross Towers Gdańsk Przymorze Powierzchnia: 31,50 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 8.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł38 m² 15 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przytulne trzypokojowe mieszkanie w sercu Gdańskiego Przymorza wyjątkowa przestrzeń blisko morza, biznesu i natury. Na sprzedaż niezwykle funkcjonalne, elegancko wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł69,86 m² 71,57 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal mieszkalny znajdujący się w kompleksie apartamentowo-usługowym "quattro Towers", zlokalizowanym w centrum Gdańska Wrzeszcza, przy ul. Partyzantów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 500 zł88,67 m² 7 922 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatni wolny lokal! Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,67m2 z aneksem kuchennym oraz z antresolą o przemyślanym układzie to przestrzeń stworzona dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł33,25 m² 24 661,65 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Grand Estates ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę eleganckiego, w pełni wyposażonego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Gdańsku na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60 m² 10 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas! Szukasz mieszkania z duszą, w spokojnej okolicy, a jednocześnie kilka minut od centrum Gdańska? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 609 zł61,03 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł62,69 m² 10 847 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atuty nieruchomości - nowoczesne mieszkanie typu Smart Home - powierzchnia użytkowa 62,69 m - antresola zapewniająca dodatkową, funkcjonalną przestrzeń - przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,17 m² 15 288,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze 4-piętrowego budynku, zlokalizowanego na zielonym osiedlu Małe Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł39 m² 20 487,18 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 39 m na Przymorzu Małym. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27,30 m² 18 278,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie w stanie do remontu przy ul. Sierocej w dzielnicy Śródmieście w Gdańsku. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł72 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł81,30 m² 24 587,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni użytkowej 81,30 m , położony na pierwszym piętrze w kameralnym budynku prestiżowego osiedla Wzgórze Focha, zrealizowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 143 500 zł61,60 m² 18 563,31 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z Potencjałem - Cesja Praw do Słonecznego Mieszkania (3 pokoje, 61,6 m kw) Termin Odbioru: początek 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - cesję praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 292 426 zł86,74 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,74 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 52 m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku, w którym jest możliwość korzystania z windy. Dobra termoizolacja lokalu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł68 m² 21 308,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska ul. Św. Barbary. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji, idealne zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

2 239 000 zł112 m² 19 991,07 zł/m²

 

Piętro:18/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Czy wyobrażasz sobie poranną kawę z panoramicznym widokiem na morze z 15. piętra? Ta nieruchomość oferuje widok, który naprawdę trudno znaleźć na rynku. Atuty nieruchomości - panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38 m² 14 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zalety nieruchomości: - 2 oddzielne pokoje, umeblowane, gotowe do zamieszkania - 5 minut pieszo do Parku Oliwskiego, 20 minut pieszo do morza - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego - pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rytelska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

687 047 zł64,21 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,21 m z balkonem, położone na 4. piętrze w spokojnej, zielonej części Gdańska. Oddanie do użytkowania II kwartał 2027 roku. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach