dowolna

Mieszkania pod klucz Gdańsk - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 544 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 544 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

351 050 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 40,12 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, 4 piętrowego budynku. Termin odbioru przewidziano na II kwartał 2023 roku. Osiedle położone jest przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

435 974 zł29 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości: nowoczesne mieszkanie jednopokojowe, leżące w pasie nadmorskim w Gdańsku. Bardzo atrakcyjna lokalizacja z widokiem na pas zieleni oraz Zatokę Gdańską. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

499 000 zł42 m² 11 768,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,2m2, przy ul. Grunwaldzkiej, gdańsk Oliwa. W skład mieszkania wchodzą: - 2 oddzielne pokoje - kuchnia - łazienka - oddzielne wc - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

404 500 zł36 m² 11 321 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 35.73 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogródek, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

458 165 zł55 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 54,87 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

529 000 zł61 m² 8 732,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 60.58 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łostowice,Gdańsk

409 112 zł46 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy trzy pokojowego mieszkania o powierzchni 46,49 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

639 000 zł62 m² 10 306 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - pow. 62 m2 z widną kuchnią oraz tarasem Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe, autobusowe - dobry dojazd samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam Bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) - okazja 2 pokoje z tarasem Idealne na start dla Młodych lub na Wynajem! Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

712 000 zł54 m² 13 185,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| 3 pokoje | wysoki standard | 4 piętro | lokalizacja | inwestycja | gdańsk przymorze | 15 minut spacerem do morza | Przedstawiam Państwu wykończone z dbałością o każdy detal i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

412 887 zł41 m² 10 132,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy przestronnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 40,75 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

668 193 zł65 m² 10 253,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy przestronnego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 65,17 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świrskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

499 000 zł47 m² 10 540,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zalety nieruchomości: - w promieniu 5 minut pieszo 3 przystanki autobusowe, - 12 minut do Centrum Gdańska, - 4 minuty do Obwodnicy Trójmiasta, - stylowe wykończenie w wysokim standardzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

516 140 zł63 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 63,33 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogród, trzech sypialni oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

463 500 zł62 m² 7 526,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 61.58 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, trzech sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

388 604 zł44 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 43,91 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

608 360 zł45 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości: nowoczesne mieszkanie dwupokojowe, leżące w pasie nadmorskim w Gdańsku. Bardzo atrakcyjna lokalizacja z widokiem na pas zieleni oraz Zatokę Gdańską. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

413 000 zł35 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

450 650 zł54 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 53,97m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

475 608 zł32 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łostowice,Gdańsk

373 320 zł41 m² 9 132,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 40,88 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogródek, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nieborowska

Chełm,Gdańsk

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 słoneczne pokoje w nowej części Chełmu. Budynek z 2020 roku, świeżo wykończone. Świetnie skomunikowana dzielnica, pełna infrastruktura, kameralna część ulicy. Strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wodnika

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł62 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż Funkcjonalne mieszkanie dwukondygnacyjne - komfortowo urządzone dla pracującej pary. Całkowicie umeblowane, gotowe do zamieszkania. Powierzchnia całkowita - 62mkw: na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morelowa

Jasień,Gdańsk

388 608 zł44 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 44,16 m2, zlokalizowane na parterze, 4 piętrowego budynku, wchodzącego w skład Inwestycji Morelova dewelopera Activa.Termin odbioru przewidziano na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morelowa

Jasień,Gdańsk

475 776 zł57 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 56,64 m2, zlokalizowane na parterze, 4 piętrowego budynku, wchodzącego w skład Inwestycji Morelova dewelopera Activa.Termin odbioru przewidziano na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morelowa

Jasień,Gdańsk

372 680 zł42 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 42,35 m2, zlokalizowane na parterze, 4 piętrowego budynku, wchodzącego w skład Inwestycji Morelova dewelopera Activa.Termin odbioru przewidziano na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morelowa

Jasień,Gdańsk

419 949 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 48,27 m2, zlokalizowane na parterze, 4 piętrowego budynku, wchodzącego w skład Inwestycji Morelova dewelopera Activa.Termin odbioru przewidziano na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

463 500 zł62 m² 7 526,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni 61,58 m2, zlokalizowane na 2 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na IV kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul. Pastelowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

607 154 zł45 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

497 500 zł54 m² 9 233,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 53.88 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

715 000 zł65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy spółdzielczo-własnościowe prawo do trzypokojowego mieszkania w samym sercu Przymorza, w falowcu przy ul. Obrońców Wybrzeża. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

990 000 zł56 m² 17 678,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prestiżowy 2 pokojowy Apartament w wyjątkowej inwestycji Aura tylko 5 minut od starówki! W pobliżu znajdziemy liczne punkty handlowo-usługowe, w tym galeria Forum Gdańsk, polska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Strzyża,Gdańsk

649 000 zł52 m² 12 584,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Lokalizacja Gdańsk Strzyża ul. Chrzanowskiego. Bardzo pożądana lokalizacja, wszystko w zasięgu wzroku. W pobliżu: - olivia Business Centre - Uniwersytet Gdański - Sklepy( Biedronka, żabka) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłodna

Dolne Miasto,Gdańsk

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie, o powierzchni 75 m2, mieszczące się na pierwszym piętrze pięknej, w pełni wyremontowanej kamienicy, położonej przy ul. Chłodnej w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

579 000 zł61 m² 9 557,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 60.58 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogródek, trzech sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Łostowice,Gdańsk

520 208 zł63 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 63,44 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, trzech sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zajęcza

Oliwa,Gdańsk

607 000 zł45 m² 13 488,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie Gdańsk - Oliwa 58,64 m2 powierzchni z komórkami i piwnicą (dwie komórki lokatorski w tym jedna obok mieszkania 3m2 - można zrobić pralnię, jedna na podwórku - 5m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

647 243 zł49 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości: nowoczesne mieszkanie trzypokojowe, leżące w pasie nadmorskim w Gdańsku. Bardzo atrakcyjna lokalizacja z widokiem na pas zieleni oraz Zatokę Gdańską. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

435 974 zł29 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

451 500 zł59 m² 7 664,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 58.91 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łostowice,Gdańsk

365 310 zł41 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 40,59 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij