dowolna

Mieszkania pod klucz Gdańsk - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 544 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 544 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

589 030 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości: nowoczesne mieszkanie dwupokojowe, leżące w pasie nadmorskim w Gdańsku. Bardzo atrakcyjna lokalizacja z widokiem na pas zieleni oraz Zatokę Gdańską. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łostowice,Gdańsk

434 320 zł49 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 48,80m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słupska

Przymorze,Gdańsk

830 328 zł48 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w Stanie deweloperskim zdjęcia są poglądowe z naszej inej inwestycji możemy pomóc w Aranżacji. Opis Apartamenty Na Przymorzu to idealna lokalizacja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

464 436 zł32 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości: nowoczesne mieszkanie jednopokojowe, leżące w pasie nadmorskim w Gdańsku. Bardzo atrakcyjna lokalizacja z widokiem na pas zieleni oraz Zatokę Gdańską. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

566 153 zł52 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łostowice,Gdańsk

367 539 zł43 m² 8 593,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42,77 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

590 200 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

449 000 zł60 m² 7 487,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 59.97 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

597 740 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słupska

Przymorze,Gdańsk

1 853 000 zł109 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w Stanie deweloperskim zdjęcia są poglądowe z naszej inej inwestycji możemy pomóc w Aranżacji. Z możliwością przerobienia na 2 mieszkania Opis Apartamenty Na Przymorzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł74 m² 11 299,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta tylko W naszym biurze! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc. Nowoczesna przestrzeń do zamieszkania od zaraz Z pięknym widokiem niczym nieograniczonym na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

343 500 zł38 m² 9 133,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 37,61 m2, zlokalizowane na 4 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na IV kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul. Pastelowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

621 303 zł57 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości: nowoczesne mieszkanie trzypokojowe, leżące w pasie nadmorskim w Gdańsku. Bardzo atrakcyjna lokalizacja z widokiem na pas zieleni oraz Zatokę Gdańską. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słupska

Przymorze,Gdańsk

1 138 308 zł65 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w Stanie deweloperskim zdjęcia są poglądowe z naszej inej inwestycji możemy pomóc w Aranżacji. Opis Apartamenty na Przymorzu to idealna lokalizacja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokoje na os. "Nowa Letnica". Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, kompletnie wyposażone i zaaranżowane w nowoczesnym stylu. Cechy: - komfortowy budynek z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Zaspa,Gdańsk

895 000 zł55 m² 16 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie- w świetnie skomunikowanej dzielnicy - Zaspa! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, składa się z: - salonu z otwartą kuchnią i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

332 010 zł36 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 35,70 m2, zlokalizowane na 4 piętrze, 4 piętrowego budynku. Termin odbioru przewidziano na II kwartał 2023 roku. Osiedle położone jest przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

341 603 zł37 m² 9 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 36,93 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, 4 piętrowego budynku. Termin odbioru przewidziano na II kwartał 2023 roku. Osiedle położone jest przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słupska

Przymorze,Gdańsk

925 680 zł53 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

323 000 zł38 m² 8 409,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 38,41 m2, zlokalizowane na 3 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na IV kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul. Pastelowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Zaspa,Gdańsk

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

U nas 2 pokoje pracujące obecnie jako 4 pokoje, 2 loggie. Mieszkanie wybudowane jako 2-pokojowe z pięknym widokiem z X piętra. Zalety mieszkania: - w pierwotnym układzie wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

435 023 zł53 m² 8 250,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 52,73 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na II kwartał 2023 roku. Osiedle położone jest przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morelowa

Jasień,Gdańsk

479 106 zł56 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 55,71 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, 4 piętrowego budynku, wchodzącego w skład Inwestycji Morelova dewelopera Activa.Termin odbioru przewidziano na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

302 777 zł35 m² 8 718,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 34,73 m2, zlokalizowane na 1 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na IV kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul. Pastelowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 099 604 zł82 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości: nowoczesne mieszkanie czteropokojowe, leżące w pasie nadmorskim w Gdańsku. Bardzo atrakcyjna lokalizacja z widokiem na pas zieleni oraz Zatokę Gdańską. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Matarnia,Gdańsk

749 000 zł76 m² 9 790,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego trzypokojowego mieszkania znajdującego się w gdańskiej dzielnicy Matarnia, niedaleko Parku Handlowego Matarnia i trasy wylotowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

629 000 zł63 m² 10 047,90 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Atuty: - lokalizacja w Pasie Nadmorskim- 20 minut pieszo do morza, - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego, tramwajowego, - szybki dojazd do uczelni ug i Olivia Businness Park, - 10 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołkowyska

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 099 000 zł77 m² 14 328,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż nieruchomość położona na zamkniętym osiedlu Morena Park, wybudowanym przez dewelopera Invest Komfort. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 76,7m2 , położone na parterze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Stogi,Gdańsk

445 000 zł43 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2, przy ul. Hoża, gdańsk Stogi. W jego skład wchodzą: - salon - sypialnia - oddzielna kuchnia - łazienka - przedpokój - balkon Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

345 296 zł37 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 36,93 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grodzka

Śródmieście,Gdańsk

1 739 999 zł84 m² 20 665,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Jedyna taka oferta na rynku. Apartament w 230 letniej kamienicy całkowicie zrekonstruowanej przez dewelopera w 2010 r w drugiej linii zabudowań od Motławy. Historia, kultura i rozrywka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Orunia,Gdańsk

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 38m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku 4 piętrowego. Okna usytuowane są na stronę wschodnio-poludniową Czynsz w wysokości ok. 500zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

345 296 zł37 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagiewniki

Śródmieście,Gdańsk

479 000 zł38 m² 12 605,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie: mieszkanie dwupokojowe, położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku, o łącznej powierzchni 38 m2. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - holu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Słoneczna Morena

Słoneczna Morena,Gdańsk

899 000 zł76 m² 11 907,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Słoneczna Morena , na 5 piętrze budynku z nowoczesną windą. Największe atuty nieruchomości: cisza (sąsiadów praktycznie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

250 008 zł28 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe, o powierzchni 28,41 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, 4 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na II kwartał 2023 roku. Osiedle położone jest przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

590 200 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

524 815 zł49 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

815 000 zł44 m² 18 355,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 44,4m2 na 10. piętrze w inwestycji Czwarty Żagiel na Przymorzu. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i posiada duży balkon. Ekspozycja okien na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Siedlce,Gdańsk

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zakup tylko za środki własne. Zalety nieruchomości: - mieszkanie do remontu z możliwością przerobienia na 3 pokoje - 3 min pieszo do przystanku tramwajowego, autobusowego - Blisko starówki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tandeta

Stare Miasto,Gdańsk

2 950 zł49 m² 60,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywny apartament mieszczący się na parterze w Kwartale Kamienic w centrum Gdańska. Nieruchomość składa się z dużej sypialni oraz przestronnego i słonecznego.