dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe, słoneczne mieszkanie na parterze w falowcu w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze. Dwa pokoje, okna wychodzące na północ, południe; widok na podwórko. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzeźnicka

Stare Przedmieście,Gdańsk

494 000 zł48 m² 10 315,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na uwagę zasługuje szklano-aluminiowa fasada i ceglana elewacja, podkreślające prestiżowy charakter nieruchomości. Sąsiedztwo instytucji kultury i sztuki, m.in. Muzeum Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac gen. Józefa Wybickiego

Wrzeszcz,Gdańsk

502 000 zł52 m² 9 747,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: mieszkanie 2 pokojowe z dużą kuchnią do ciekawego aranżu ( wyposażenie kuchni w cenie - płyta ceramiczna, piekarnik, lodówka , okap). Pokoje duże i ustawne, nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wilcza

Śródmieście,Gdańsk

533 300 zł48 m² 11 115 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, na sprzedaż - na zasadach cesji praw - oferujemy nieruchomość lokalową położoną na trzecim piętrze w nowo powstającym apartamentowcu, zlokalizowanym na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Współczesna

Łostowice,Gdańsk

372 000 zł47 m² 7 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,27 m2 na osiedlu Nowy Horyzont. Nieruchomość składa się z: - salonu z wyjściem na duży balkon - pokoju - oddzielnej kuchni - przedpokoju - dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

360 000 zł35 m² 10 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne mieszkanie na ulicy Kartuskiej w 4 piętrowym bloku bez windy ,na piętrze trzecim. Mieszkanie o powierzchni 35,23 m2 w skład którego wchodzi przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Potęgowskiej, na gdańskim Jasieniu. Duży salon z aneksem kuchennym, spora łazienka i ustawna sypialnia, 2 piętro z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cienista

Chełm,Gdańsk

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy spółdzielczo-własnościowe mieszkanie w nowym budownictwie na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku zlokalizowanego w na spokojnym nowopowstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kielasa

Łostowice,Gdańsk

369 000 zł49 m² 7 501,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu "cztery Pory Roku". Mieszkanie jest częściowo umeblowane. Kupione od dewelopera, pierwsi właściciele, pełna własność (księga wieczysta). Ostatni remont 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

900 000 zł75 m² 11 928,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament inwestycyjny podzielony na 2 osobne lokale. Zamieszkaj w historycznym centrum Gdańska na Wyspie Spichrzów. W pełni wyposażony, usytuowany na parterze w 6-kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Przymorza. Nieruchomość jest po generalnym remoncie w wysokim standardzie, urządzony pod klucz. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciołkowskiego

Zaspa,Gdańsk

565 000 zł59 m² 9 511,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone na gdańskiej Zaspie- idealnym miejscu do zamieszkania dla rodziny z dziećmi jak również dla aktywnego singla. Bliskość morza, piaszczystej plaży, parku Regana, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa Grobla

Śródmieście,Gdańsk

409 000 zł43 m² 9 511,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43m2, zlokalizowane w Śródmieściu, przy ulicy Długa Grobla 6. Mieszkanie gotowe do zamieszkania znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

798 000 zł53 m² 15 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Dla zdecydowanego klienta cena do rozmów! Mieszkanie w Centrum Gdańska 100 metrów od ulicy Długiej. Mieszkanie idealne pod inwestycję ponieważ zostało podzielone na 2 apartamenty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

578 000 zł67 m² 8 626,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: gdańsk Żabianka- świetnie skomunikowana poprzez bliskość stacji skm oraz licznych przystanków autobusowych i tramwajowych. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgrzyna

Jasień,Gdańsk

349 990 zł41 m² 8 635,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż fantastyczne, bardzo jasne mieszkanie (południowa ekspozycja) w bloku o najwyższym w okolicy standardzie! Mieszkanie o ponadstandardowej wysokości 2,91 m! W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

549 000 zł45 m² 12 210,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 44,96 m2, 2 pokoje, położone na I piętrze w inwestycji Angielska Grobla, idealne na cele inwestycyjne: najem, jak i dla rodziny. Nieruchomość położona w nowo budowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonimskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

780 000 zł53 m² 14 717 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: osiedle Garnizon położone jest w Gdańsku Wrzeszczu, stanowiącym centrum trójmiejskiej metropolii. Jego sąsiedztwo stanowi zabytkowa zabudowa, odrestaurowana z poszanowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

365 000 zł40 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Jasieniu. Jest one doskonale skomunikowane z resztą Trójmiasta, dzięki sąsiedztwu obwodnicy. Cicha, spokojna i pełna zieleni okolica daje nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Częstochowska

Ujeścisko,Gdańsk

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dokładna powierzchnia mieszkania to 50,10 m2 i znajduje sie ono w bloku wybudowanym przez spółdzielnię w roku milenijnym - 2000. Pierwszy pokój salonowy bardzo ustawny, w kwadracie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szpora

Chełm,Gdańsk

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mam do zaoferowania świetną kawalerkę o bardzo słonecznej ekspozycji (zachód) położoną na wysokim parterze w bardzo ładnym, pochodzącym z 2008 r. bloku. W skład oferowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrzeszcz,Gdańsk

799 000 zł60 m² 13 248,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w Gdańskim Wrzeszczu przy ul. Lelewela (ul. Kilińskiego) inwestycja Artus - Browar Gdański. Łącznie 60,3 m2 powierzchni. Stan deweloperski z wycekolowanymi ścianami. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Port,Gdańsk

354 000 zł48 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Obiektem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47.40m2 znajdujące się na piątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku w dzielnicy Nowy Port. Cena podlega negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Przymorze w Gdańsku przy ulicy Kołobrzeskiej. Znajduje się w budynku oddalonym o 400 metrów od przystanku skm Gdańsk Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grubby

Łostowice,Gdańsk

509 000 zł76 m² 6 697,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 75,6 m2 licząc po podłodze w Gdańsku Łostowicach. Nieruchomość na pierwszym poziomie składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

359 000 zł58 m² 6 198,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jest to budynek o pięciu kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej , w której znajdować się będzie hala garażowa z miejscami postojowymi oraz piwnicami. W budynku zaplanowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

320 000 zł27 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko u nas :) Świetna kalawerka z oddzielną kuchnią, nowymi instalacjami, w bardzo dobrym standardzie. Bardzo niskie koszty utrzymania, lokalizacyjna perełka :) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdańsk

749 000 zł44 m² 16 846,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Granaria II etap. Mieszkanie położone na Wyspie Spichrzów- w samym sercu Starego Miasta, pośród wyłącznie nowej zabudowy wykończonej w wysokim standardzie. Miejsce wyjątkowo urokliwe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdańsk

1 099 000 zł72 m² 15 308,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

650 000 zł41 m² 15 776,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jasne mieszkanie na parterze w kompleksie apartamentowym River View w Gdańsku, w dzielnicy Śródmieście. Dwa pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzące na południe; widok na drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

1 320 000 zł106 m² 12 452,80 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż apartament o łącznej powierzchni 105,7 m2 na 6 piętrze. Składa się z następujących pomieszczeń: - sypialnia 13,8 m2 - sypialnia 14,1 m2 - sypialnia 13,3 m2 - hall 17,4 m2 - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Częstochowska

Ujeścisko,Gdańsk

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko przy ul. Częstochowskiej. Doskonale skomunikowane, niedaleko do przystanku autobusowego i tramwajowego. Dzielnica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdańsk

715 000 zł43 m² 16 740,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łąkowa

Sobieszewko,Gdańsk

474 780 zł23 m² 20 998,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Unikatowy koncept apartamentów i aparthotelu połączonego z luksusową mariną w Gdańsku Sobieszewie. Podstawowym założeniem, który przyświecał twórcom inwestycji było połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Rogalińska

Chełm,Gdańsk

339 000 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Proponujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią w zacisznej dzielnicy Chełm. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w trzy piętrowym bloku z południowa ekspozycją co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

389 000 zł31 m² 12 548,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Obiektem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 31.30m znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Jelitkowo. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zaspa,Gdańsk

518 000 zł63 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 mieści się na 4. piętrze zadbanego budynku przy ulicy Leszczyńskich. Jego usytuowanie gwarantuje prywatność i ciszę. Na klatce schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Focha

Wrzeszcz,Gdańsk

579 000 zł54 m² 10 682,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Lokalizacja Doskonałe usytuowanie umożliwia szybkie dotarcie na Starówkę, politechnikę czy Akademię Medyczną. W bliskiej odległości znajdują się lokale usługowo handlowe, apteka, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niedźwiednik,Gdańsk

550 000 zł60 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Obiektem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 60,5m2 usytuowane na pierwszym piętrze w przepięknej i spokojnej okolicy. Mieszkanie jest wyremontowane i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Migowska

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 564 280 zł123 m² 12 717,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament na kameralnym osiedlu Z atrakcyjnym tarasem na dachu W otoczeniu zieleni we wrzeszczu apartament: 5-pokojowy apartament znajdujący się na kameralnym, monitorowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przymorze,Gdańsk

469 000 zł51 m² 9 196,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w Gdańsku na Przymorzu. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni.